0

@Kamill10 Wymieniać Chiny i Japonię? czy śledzisz trochę?

0

Abstrahując już od naszego składu, to gdyby Napoli było w formie jak za Sarriego to ta ich ofensywa wygląda imponująco:)

1

@MesQueUnClub_87 Ano kopał w HongKongu:) Zdziwiłbyś się jacy gracze kopią jeszcze :)

13

@Marjando A ja żałuję, że musi odejść. Jakoś wciąż w niego wierzę...

0

@michaleu Mam to samo tyle, że generalnie z europejskimi ligami. Ale jak zawsze jarałem się coraz bardziej meczami Barcelony, tak od czasów Valverde jakoś jakby... nie.

0

@LuisSalvano już pal licho w nazwisko (chociaż tak, wypadałoby wiedzieć jeśli się człowiek chociaż trochę interesuję), ale te skróty "nw", "tb", "cb" bola moje oczy:(

5

Cou może odzyskać swój blask pod skrzydłami Pochettino.

0

@taktyk93 Nie mam zielonego o pojęcia jeszcze mnie nie pogięło żeby oglądać lige katarska:) ale może ktoś się znajdzie :)

1

Xavi właśnie inauguruję sezon w nowej roli. Jego Al Saad mierzy się z przeciwnikiem "zza miedzy" Al-Duhail w 1/8 Ajzjatyckiej ligi mistrzow.

2

@dawidor9 myślę, że tak.

3

@MBarcaM I jeszcze Sebajos.
Natomiast obrona kupa. Będzie jakie Rayo za czasów Paco Jemeza:) Strzelą 3 a straca 5:)

0

@JaSzymon otóż to:)

0

@AduŚ07 dwie "damskie". Więcej mleka niż kawy:)

2

@JaSzymon po Ronaldinho przyszli oni, po nich będą następni.. spokojnie. Piłka, technika, zdrowie, dojrzałość idzie do góry. Wcale się nie zdziwie jak z każdym kilkunastoletnim/kilkudziesięcioletnim okresem będą to coraz lepsi gracze.

edit: Przepraszam, że tak z dupy o Ronaldinho. Po prostu dla mnie "geniuszostwo" w futbolu zaczęło się od niego.

2

@FafitFCB Ktoś wczoraj o tym pisał i zgubiłem te "pakę" jaka tam się tworzy. Ale spojrzałem na skład i uwaga... mają 19 pomocników:) a my narzekamy, że u nas za dużo:)

2

@Mario96w Ja raczej wolę wydawać zamiast na dwóch bramkarzy to na jednego grającego i jakiegoś nołnejma i za te pieniądze dołożyć do pomocnika. Zdecydowanie pomocnicy ofensywni, którzy łapią pkt tj asysta/gol.

1

@cules100pro jak 11 jak juz 15?:)

0

@michal26 Człowiek się uczy całe życie:) pewnie Ty wiesz wiele rzeczy o których ja nie mam pojęcia :)

0

@michal26 Rzucają się do szyi z tego co wiem od lat, jak zacząłem oglądać takie filmy. Późno zacząłeś się interesować:)

0

@bias Właśnie @MesQueUnClub_87 napisał wszystko co chciałbym Ci odpowiedzieć:)

0

Właśnie obejrzałem sobie skrót wczorajszego meczu. Przyznam, że jak Suarez mnie wkur... machaniem łapkami, padaniem jak mucha, tak uważam, że nie kojarzę takich goli jakie on potrafi strzelić. W taki ekwilibrystyczny sposób, Zlatan co prawda potrafił piętką, plecami czy coś, ale jednak Luisa stawiam wyżej w tym "pokracznym rankingu":) Bo patrząc na Luisa to wygląda pokracznie, a wpadają ładne gole:)

1

@Wilczeq No mega!!!:)

1

Gdzie logika pana trenera?

0

Na kogo trafi Lechia jesli awansują?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall Dziekuje:)

0

@Banan070 Bartra właśnie:)

0

@Nano22 To są ludzie którzy mieli większe jaja niż większość razem zebranych do kupy z tego forum:)

0

@barcelonaLM i na czym stanęło? Bo przyznam, że nigdy mnie nie przekonywała, ale po tych zdjęciach z Ibizy... palce lizać:)

1

@Colon Dlatego wczoraj nie mogłem uwierzyć jakie tu były "przepychanki". Ludzie kim my jesteśmy, żeby to oceniać? Nigdy nie byliśmy prześladowani, upokarzani. Mamy wszystko "na tacy". Pewnie niewielki ułamek tutaj ludzi pamięta kartki, brak internetu itp. A my? po 80 roku... wyjeżdżamy gdzie chcemy, jeśli tylko mamy kasę, wszystko znajdziemy w internecie.
Jak mamy czelność oceniać czy powstanie było słuszne czy nie??!! Widziałem różne nagrania powstańców, wielu mówiło, że to nie powinno się odbyć, ale nie nam to oceniać. Błagam wstrzymajcie się z osądami.

Pójdźcie dzisiaj na plac Piłsudskiego w Warszawie o 20:30 i popatrzcie, nie musicie śpiewać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?