0

@Jacu327 80 i jeszcze Bisaka.

2

Tak patrzę na te sklady Manu i Chelsea.. i takie jakieś niemrawe...

1

@WhySoSerious najgorsze jest to, że zrobili to „bez udziału” Wisły Płock. Jako, ze jestem warszawianinem i kibicem Legii, tak takie zagrywki sa dla mnie na bardzo niskim poziomie. Mało tego... nawet gdyby Wisła wiedziała o tym to co to jest za argument?! Nie maja juz siły? Porobili transfery, śmieszny trener rotuje co mecz pol kadry, a teraz nagle nie „maja siły”? Zenada.

0

@Socjopata wyglada ze tak:/

0

@Mizander albo ja nie rozumiem albo Ty nie zrozumiałeś. Mówię ze Griezman naśladował cieszynke Suareza po golu SUAREZA. Zwróć uwagę na jego zachowanie po pierwszej bramce Luisa.

0

Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak po pierwszym golu Suareza, Griezman całuje palce w stylu gryzonia. To chyba znak, ze atmosfera jest przednia:) dobra prognoza.
Jesli było to sorry:)

2

@Transu96 zrobił:D

0

@Encore oby;) Jesus i Sterling:)

0

@mekston wlasnie zrezygnowałem z C+ nie mam niestety gdzie oglądać ...

0

@Encore korekta!!!:(

0

Po tym meczu wskakuje na pierwsze w fantasy w naszej lidze;)

0

@Kacperfifa69 ma ktoś ma ktoś? Tez chce.

0

@Transu96 jak wejdzie ;)

0

@Encore ja Jesus, Kean, Hallera. Bede kibicował temu trzeciemu. Liczę ze w tej lidze zasłuży na kadre Francji.

0

@kerouac a jednak wiele osób go wzięło:)

0

do Graczy fantasy... wymieniliście Aguero? Pisałem wczoraj, ze gość nie zagrał nawet minuty w sparingach i nie warto na niego dzis stawiać, a duża cześć miała go na kapitanie...

0

@JaSzymon do tego w pierwszej połowie.

0

@Teletubis 37 Momo kapitan

1

@Xenoxi zadziała jesli kapitan nie gra.

1

@Katalończyk 99 nie zartuj stary...

0

@Sabrina_spellman oby pierwsze....błagam...;)

0

Salah na kapitanie:)

1

@kamilos1214 chyba nie do mnie:)

0

@Danny Gaucho kiedyś to było...:)

3

@Odesseiron mnie rozpierlala "półtorej roku":D

0

@n0MED generalnie nie wiem czy grałeś. Tam masz opcję do wyboru, że albo punktują wszyscy włącznie z ławką albo kapitan razy trzy. Takie dodatkowe punkty. Ja generalnie idę w kapitana pomocnika bo oni dostają najwięcej za gole i asysty. Znaczy najwięcej dostają obrońcy, ale nie sądzę, że panowie z Liverpoolu powtórzą taki sezon jak zeszły. No i obrońcy od razu tracą punkty przy straconym golu.

0

@n0MED Powiem Ci, że poszedłbym w kapitana w the Reds. WHU się wzmocniło i w sparingach nieźle wyglądali. A co do Aguero..? Nie zagrał w żadnym sparingu, nie sądze, że zagra od pierwszej minuty. Ale co ja tam wiem:)

Co do holendra to grał ostatnio we wszystkim od początku, zdziwiłbym się gdyby nie wystąpił dziś. Chyba, że jakaś kontuzja o której nie wiem.

0

@Avada Kedavra Pewnie będzie dużo, jak zacząłem kumać sport to była Renata Mauer, Była mOtylka J., można by wymienić kogoś z naszych złotek Niemczyka, Irena Szewińska lata temu. Nie wiem czy Anita to numero uno...

Edit właśnie! @BigShaq Jeszcze Justyna

0

@sztrupcak Dobrze napisali w tej relacji. Takiego okienka totków to chyba najstarsi kibice nie pamiętają.

1

@KamQiX do 1 sierpnia. a potem co dzień to dalej:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?