escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jacu327 80 i jeszcze Bisaka.
2
Tak patrzę na te sklady Manu i Chelsea.. i takie jakieś niemrawe...
1
@WhySoSerious najgorsze jest to, że zrobili to „bez udziału” Wisły Płock. Jako, ze jestem warszawianinem i kibicem Legii, tak takie zagrywki sa dla mnie na bardzo niskim poziomie. Mało tego... nawet gdyby Wisła wiedziała o tym to co to jest za argument?! Nie maja juz siły? Porobili transfery, śmieszny trener rotuje co mecz pol kadry, a teraz nagle nie „maja siły”? Zenada.
0
@Socjopata wyglada ze tak:/
0
@Mizander albo ja nie rozumiem albo Ty nie zrozumiałeś. Mówię ze Griezman naśladował cieszynke Suareza po golu SUAREZA. Zwróć uwagę na jego zachowanie po pierwszej bramce Luisa.
0
Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak po pierwszym golu Suareza, Griezman całuje palce w stylu gryzonia. To chyba znak, ze atmosfera jest przednia:) dobra prognoza.
Jesli było to sorry:)
2
@Transu96 zrobił:D
0
@Encore oby;) Jesus i Sterling:)
0
@mekston wlasnie zrezygnowałem z C+ nie mam niestety gdzie oglądać ...
0
@Encore korekta!!!:(
0
Po tym meczu wskakuje na pierwsze w fantasy w naszej lidze;)
0
@Kacperfifa69 ma ktoś ma ktoś? Tez chce.
0
@Transu96 jak wejdzie ;)
0
@Encore ja Jesus, Kean, Hallera. Bede kibicował temu trzeciemu. Liczę ze w tej lidze zasłuży na kadre Francji.
0
@kerouac a jednak wiele osób go wzięło:)
0
do Graczy fantasy... wymieniliście Aguero? Pisałem wczoraj, ze gość nie zagrał nawet minuty w sparingach i nie warto na niego dzis stawiać, a duża cześć miała go na kapitanie...
0
@JaSzymon do tego w pierwszej połowie.
0
@Teletubis 37 Momo kapitan
1
@Xenoxi zadziała jesli kapitan nie gra.
1
@Katalończyk 99 nie zartuj stary...
0
@Sabrina_spellman oby pierwsze....błagam...;)
0
Salah na kapitanie:)
1
@kamilos1214 chyba nie do mnie:)
0
@Danny Gaucho kiedyś to było...:)
3
@Odesseiron mnie rozpierlala "półtorej roku":D
0
@n0MED generalnie nie wiem czy grałeś. Tam masz opcję do wyboru, że albo punktują wszyscy włącznie z ławką albo kapitan razy trzy. Takie dodatkowe punkty. Ja generalnie idę w kapitana pomocnika bo oni dostają najwięcej za gole i asysty. Znaczy najwięcej dostają obrońcy, ale nie sądzę, że panowie z Liverpoolu powtórzą taki sezon jak zeszły. No i obrońcy od razu tracą punkty przy straconym golu.
0
@n0MED Powiem Ci, że poszedłbym w kapitana w the Reds. WHU się wzmocniło i w sparingach nieźle wyglądali. A co do Aguero..? Nie zagrał w żadnym sparingu, nie sądze, że zagra od pierwszej minuty. Ale co ja tam wiem:)
Co do holendra to grał ostatnio we wszystkim od początku, zdziwiłbym się gdyby nie wystąpił dziś. Chyba, że jakaś kontuzja o której nie wiem.
0
@Avada Kedavra Pewnie będzie dużo, jak zacząłem kumać sport to była Renata Mauer, Była mOtylka J., można by wymienić kogoś z naszych złotek Niemczyka, Irena Szewińska lata temu. Nie wiem czy Anita to numero uno...
Edit właśnie! @BigShaq Jeszcze Justyna
0
@sztrupcak Dobrze napisali w tej relacji. Takiego okienka totków to chyba najstarsi kibice nie pamiętają.
1
@KamQiX do 1 sierpnia. a potem co dzień to dalej:)