0

@ksobi Samir na prowincji, ale podobny co?:)

0

@ksobi a nie Samir Nasri?:)

0

@Encore oby w 10 chociaż szkoda Paula. No ale na takich 3 na pewno nie byłoby miejsca :)

0

@BartqRKO West znowu z Hardemem?:) a to ci dopiero.

0

Paulina kolejny gol. No cóż, mecz bez gola, meczem straconym:)

1

@Homeopata8989 Mając w kadrze takich ludzi jak Hazard(y), Kevin DeBruyne, Mertens... można grać. A to i tak tylko kilku lepszych niż w Manu.

2

@Homeopata8989 też walczy od transfer? Czy boi sie latać niczym BieJ Barakus z Drużyna A?

0

@IronSanHybrid No i fajnie... bo trochę mnie zdziwiło jego zachowanie, z resztą Fornalika chyba też, jak tak patrzyłem na jego minę. Rozumiem adrenalina, złość itd. Fajnie, że przeprosił.

3

@Naturopata brat @Socjopata ??:) z przymrużeniem oka:)


1

Nawet niezłą jedenastkę można by stworzyć:)

2

@Szreko Drogby i Yayi:)

0

@badej60 sam bym dołączył:)

0

@Colon mam słabość i ja...;)

0

@Grzesior667 na pewno Cou na lewym skrzydle to porażka, ale ja wciaz wierze ze jednak zmieści go trener w pomocy.

1

@MrShakira zostawiłbym Cou ... wole jego przesuniętego do pomocy niż kontuzjowanego Dembele.

0

@student97r kurde jeszcze od wody drużynach czytałem ale zapomniałem które to. Niemniej jednak powtórzę się, to najgorętsze okienko NBA jakie pamietam.

4

Messi Messim a czemu media milczą o zachowaniu Jesusa gdy schodził po czerwonej kartce? Tez pokazał jakiś gest przekupstwa czy cos w tym stylu.

0

@bolinho89 taktyk

1

@kerouac na początku jedna akcja taki podpalony... później juz raczej rozjemca.

0

@4drian0 zgadzam się.

0

@daniel32778 Messi odepchnął Medela, a temu idiocie wiele nie potrzeba.

15

@mariosss20 nie. Oszukują tu wszyscy.

2

@Encore whaaaaaaat? To chyba jedno z najgorętszych „okienek” od lat co? Nie przypominam sobie takich przetasowań w tak krótkim czasie, tylu znaczących zawodnikow.

0

@speed1 ja tego nie neguje. Nie wiem jak jest. Jeśli dają to biorę, to oczywiste. Jednak był okres, że „co chwila” była przedłużana umowa i wysoka podwyżka. Juz chyba się to skończyło, popraw mnie jeśli się mylę.

3

@koksik2700 myśle o tym od lat. Umowa co chwila przedłużana, pieniądze zarabia niewyobrażalne. Ciągłe podwyżki. Czy oni mu dają czy on sam żąda? I czemu tak często? Była chwila ze chyba co dwa lata...

0

@Katalończyk 99 dawno ten plebiscyt to plebiscyt popularności.

7

@Danny Gaucho Jak dla mnie każda pozycja powinna mieć osobne nagrody. Tylko znowu byłby problem jak porównać ofensywnego bocznego obrońcę ze stoperem, jak porównać defensywnego pomocnika z ofensywnym, który ma bardzo dobre liczby i duży wpływ na grę całej drużyny.

4

@Phatro parodyści to sędziowali.

2

@Encore będzie. Ale wszystko bedzie po stronie Brazylii. Kadra, technika, stadiony, kibice, a i po meczu z Argentyną wiemy ze również sędziowie.

0

@Encore od tamtego meczu idzie im tylko lepiej. Chociaż ja tak jak Ty powtarzam ze wszyscy ich zeżrą, ale po 0:2 do przerwy z Chile to nabieram troche szacunku:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?