escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi Samir na prowincji, ale podobny co?:)
0
@ksobi a nie Samir Nasri?:)
0
@Encore oby w 10 chociaż szkoda Paula. No ale na takich 3 na pewno nie byłoby miejsca :)
0
@BartqRKO West znowu z Hardemem?:) a to ci dopiero.
0
Paulina kolejny gol. No cóż, mecz bez gola, meczem straconym:)
1
@Homeopata8989 Mając w kadrze takich ludzi jak Hazard(y), Kevin DeBruyne, Mertens... można grać. A to i tak tylko kilku lepszych niż w Manu.
2
@Homeopata8989 też walczy od transfer? Czy boi sie latać niczym BieJ Barakus z Drużyna A?
0
@IronSanHybrid No i fajnie... bo trochę mnie zdziwiło jego zachowanie, z resztą Fornalika chyba też, jak tak patrzyłem na jego minę. Rozumiem adrenalina, złość itd. Fajnie, że przeprosił.
3
@Naturopata brat @Socjopata ??:) z przymrużeniem oka:)
1
Nawet niezłą jedenastkę można by stworzyć:)
2
@Szreko Drogby i Yayi:)
0
@badej60 sam bym dołączył:)
0
@Colon mam słabość i ja...;)
0
@Grzesior667 na pewno Cou na lewym skrzydle to porażka, ale ja wciaz wierze ze jednak zmieści go trener w pomocy.
1
@MrShakira zostawiłbym Cou ... wole jego przesuniętego do pomocy niż kontuzjowanego Dembele.
0
@student97r kurde jeszcze od wody drużynach czytałem ale zapomniałem które to. Niemniej jednak powtórzę się, to najgorętsze okienko NBA jakie pamietam.
4
Messi Messim a czemu media milczą o zachowaniu Jesusa gdy schodził po czerwonej kartce? Tez pokazał jakiś gest przekupstwa czy cos w tym stylu.
0
@bolinho89 taktyk
1
@kerouac na początku jedna akcja taki podpalony... później juz raczej rozjemca.
0
@4drian0 zgadzam się.
0
@daniel32778 Messi odepchnął Medela, a temu idiocie wiele nie potrzeba.
15
@mariosss20 nie. Oszukują tu wszyscy.
2
@Encore whaaaaaaat? To chyba jedno z najgorętszych „okienek” od lat co? Nie przypominam sobie takich przetasowań w tak krótkim czasie, tylu znaczących zawodnikow.
0
@speed1 ja tego nie neguje. Nie wiem jak jest. Jeśli dają to biorę, to oczywiste. Jednak był okres, że „co chwila” była przedłużana umowa i wysoka podwyżka. Juz chyba się to skończyło, popraw mnie jeśli się mylę.
3
@koksik2700 myśle o tym od lat. Umowa co chwila przedłużana, pieniądze zarabia niewyobrażalne. Ciągłe podwyżki. Czy oni mu dają czy on sam żąda? I czemu tak często? Była chwila ze chyba co dwa lata...
0
@Katalończyk 99 dawno ten plebiscyt to plebiscyt popularności.
7
@Danny Gaucho Jak dla mnie każda pozycja powinna mieć osobne nagrody. Tylko znowu byłby problem jak porównać ofensywnego bocznego obrońcę ze stoperem, jak porównać defensywnego pomocnika z ofensywnym, który ma bardzo dobre liczby i duży wpływ na grę całej drużyny.
4
@Phatro parodyści to sędziowali.
2
@Encore będzie. Ale wszystko bedzie po stronie Brazylii. Kadra, technika, stadiony, kibice, a i po meczu z Argentyną wiemy ze również sędziowie.
0
@Encore od tamtego meczu idzie im tylko lepiej. Chociaż ja tak jak Ty powtarzam ze wszyscy ich zeżrą, ale po 0:2 do przerwy z Chile to nabieram troche szacunku:)