2

@Encore będzie. Ale wszystko bedzie po stronie Brazylii. Kadra, technika, stadiony, kibice, a i po meczu z Argentyną wiemy ze również sędziowie.

0

@Encore od tamtego meczu idzie im tylko lepiej. Chociaż ja tak jak Ty powtarzam ze wszyscy ich zeżrą, ale po 0:2 do przerwy z Chile to nabieram troche szacunku:)

2

Dla zafascynowanych Copa powiem tylko ze wlasnie w MLS Kacper Przybyłko strzelil dwa gole (mecz wciaz trwa) a Frankowski (nie ten od bramek) żółtko i sprokurował karnego. Jego Chicago (Schweisntiger czy jakoś tak, w składzie) i pojawił się znany z naszych boisk Nicolics - wygrywają 5:1 (mecz trwa).

3

@Encore Urusi, Chile a teraz mowa o Brazylii. Wszyscy mieli ich zjadać a Peru wciaz żywe...

0

@Volk dodam orlando - phila - MLS. 2,5 pewniaczek a smialo i do góry:)

0

@nieprzysiadalnosc Haha No ;)

0

@Pawlak1992 uważam ze razem z tatusiem to kawał skurczybykow, ze tak to grzecznie ujmę.

0

@nieprzysiadalnosc już może nie jest, ale dosyć często była grana ...;)

0

@Pawlak1992 pytanie ktoś jest wrzodem...? Gość który nie chce powrotów, gość który chce Neymara mimo ze ten go jednak „wyśmiał”, czy gość na ławce który ma zawodników nie jakich chce a jakich kupi mi zarząd?...

0

@student97r juz rano było takie info... chyba ze cos źle zrozumiałem.

0

@Danny Gaucho niejeden rasowy tak nie umie posadzić dwóch na dupie.

0

@karci0 cos w tym stylu:)

0

@ZelekBARCA powodzenia stary:)

0

@ZelekBARCA stawiam na wadze na przeciwko siebie Male i 150km rowerem. No nie ma szans żebym się grzał na rower:)

0

@Encore jest. Zgodzę się. No ale nie wielka legenda Goldenów grajac tam raptem 3 sezony.

0

@BigShaq ze tam dopatrzyli się reki Bojana:(

0

@ZelekBARCA współczuje. Niedawno wracałem z Sydney, przewalone tyle h. (Ja lacznie z przesiadkami 34h podróży). Tym bardziej jak się ktoś boi latać...:)

8

@Encore wielki ale po 3 sezonach?? Chyba nieco na wyrost.

1

@IronSan gosc zarazem łysy i rozczochrany :)

0

@MrShakira juz chłopaki dali rade:)

0

@MrShakira i jakiej takiej dogodzić...:)

0

@MrShakira ktoś nizej pisał ze za czworaka w HD.

2

@Senyer tego nawet Valverde nie wie:)

0

Brazylia z Jesusem, Firmino i Evertonem... liczę na gole:)

0

@Criss18Barca kadrowo to WKS i Algieria, ale śledząc ten gowniany (ta edycja) turniej to się nie zdziwię jak wygra Madagaskar czy inny Benin.

0

@Tuc :) (15 znakom musi być)

0

@student97r, @Pressinho Playoffy raczej luzik, ale juz dojście do finału konferencji to może być sufit dla Stefka.

0

@monsterrize zwłaszcza gdy się patrzy na tamtych kanarinios:)

0

@student97r wiadomo jak długo? Cousins wciaz niepewny, Duranta juz nie ma, jeszcze on i GSW bedzie miało ciezki sezon.

2

@LuisSalvano Dla mnie to wciąż rozkapryszony gówniarz. Nie chce zeby przychodził. Powinien zostać tam i się męczyć do końca kontraktu. Jednak w dalszym ciągu w rozmowach powtarzam , że tylko dwóch gości może ruszyć naszą lewą stronę. Pierwszy to Neymar a drugi trafił niedawno do Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?