escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r czyli juz na pewno Toronto mistrzem?:)
A swoją drogą, bo wiem ze się troche interesujesz. KD znowu kontuzja bo za wcześnie wrócił i przez to ze zagrał te 10-11 min ostatnio, ta kontuzja się pogłębiła?
1
@kulek22 chyba na tym. W Barcelonie raptem 18 stopni;)
0
@zagi31 Kloop zrobi z niego topowego grajka za grosze:)
0
@Kamiloza91 Twój wpis zabrzmiał jakbyś był zdziwiony tym faktem. Uświadomiłem tylko ze to kolejny ich wspolny mecz.
1
Ja wiem ze to tylko Estonia. Ale jak Kimmich chodzi... ach. Marzonko. No i Reus. Niech on juz nigdy nie ma kontuzji. Kocur:)
0
@ViscaBarca123 fajnie. Mam nadzieje ze wrócą do formy sprzed kilku sezonów. Gdzie te Odriozole, Willamy Jose i inne Vele ładowali gola za golem. Fajnie się na ich grę patrzyło.
1
@Kamiloza91 kolejny mecz z rzędu.
1
@Messibestplayerintheworld belgia - Szkocja Polsat sport extra, Niemcy Estonia Polsat sport, włochy Bośnia Polsat sport news.
2
@Chwytliwy Mam to samo co Ty, kawal ch.., ale tu szacunek. Wraca mi wiara nawet w takich ludzi:)
3
@geass cycki cyckami, ale może to akurat punkt w stronę naturalności? Dzisiaj każdy jak jest ładny/piękny w średnim wieku/na starość tzn, że dużo zapłacił. Ale hektolitry potu na siłowni to też jednak praca. Wracając do cycków uważam, że to fajne. Większość glonojadów wygląda tak samo. usta jak ryba i cycki wielkie.
Ona, jak już wspomniałem (jako fan "Przyjaciół") na pewno majstrowała przy nosie. Ale akurat korekta nosa to chyba nic strasznego moim zdaniem. Wygląda świetnie nawet jeśli nie "założyła cycków" jak to ująłeś.
Edit: dzięki @Goolo, zapomniałem o tych jej "polisiach"/ No majstrowała Jennifer majstrowała:) Resztę podtrzymuje:)
0
@Vhaeraun Taktyk:)
0
@IronSanHybrid Jennifer ach Jennifer...:)
0
@Criss18Barca zaczęła od małego. W przyjaciołach widać, że miała "inny" nos.
1
@Bagsik88 nie zmienia to faktu, że na grę Barcelony ostatnimi czasy patrzy się naprawdę okropnie.
0
@kamilos1214 j Ja już abstrahuję od finansów:)
4
@kamilos1214 nie z tym trenerem. Dzisiaj potrzebujemy czterech obrońców i dwóch/trzech defensywnych pomocników. Przecież mamy w ofensywie Leo i Luisa. Wystarczą na 10 osobowe autobusy.
0
@Lincolm Można? Gość od lat w Chinach ładuje gola za golem, a w eliminacjach ma sam więcej niż nasza cała kadra.
0
@Stenmatic, @Kvothe07 Ja mówię o poziomie. Naprawdę spodziewałem się fajerwerków a te mecze były bardzo nudne. Podkreślam, zwłaszcza Szwajcaria Anglia. I na nie mowie o pogodzie, zmęczeniu czy graniu o pietruszkę. Czynniki "zewnętrzne" mnie nie interesują. Mówię, że czysto piłkarsko to był przykry mecz i oczekiwałem jednak lepszych widowisk w tych meczach.
0
@Encore zwycięzca*
0
@Colon to szacun.
0
@kerouac mnie co innego martwi. Kiedyś złota piłka to była złota piłka. Od lat juz niestety ten konkurs to takie Hmm byle co. I 3/4 osób tak powtarza... a co najgorsze te 3/4 osób płacze ze Messi nie zdobył/nie jest w gronie faworytów/ nie zdobędzie złotego balona.
I teraz apel: ludzie wybierzcie. Czy złota piłka to wyjątkowa nagroda i chcielibyście żeby zdobył ją Messi, czy ta nagroda jest gowna warta ale jak zdobędzie Messi to bedziecie durnymi tfu! Dumnymi pawiami?
0
@krzychu1526 ma potencjał, tylko te ciuchy... ech...
0
@KamQiX a ja chciałbym w Barcelonie choć pół zawodnika z taką mentalnością zwycięzcy...
2
Myślałem sobie, że w sumie fajny taki turniej bo nie będą mecze o pietruszkę i będzie dobry poziom. Jednak bo obejrzeniu dzisiejszych dwóch meczów to oczy mi krwawią. Zwłaszcza pierwszego Szwajcaria-Anglia. No mizerny poziom, naprawdę spodziewałem się fajerwerków. A juz nie wspomnę ze półfinały tez nie stały na wysokim poziomie. Ale dzisiejszy mecz o 3 miejsce to niestety dno.
0
@Pawlak1992 przecież to jakiś zart. Ustawiony nieśmieszny zart. Ci niby wielcy poważni a tam gosc rży ze hoho. Zenada.
0
@Kamiloza91 nie mam, ale dziekuje:)
0
@Michael_20 ja wiem ze ostatnimi miesiącami na niewiele stać Argentynę stad pomysł ze obie strzela:).
A Nikaraguą wygrała ostatnio z Barbadosem:D
0
@Kamiloza91 2 wpadło i raz nie. Wciaz brak Duranta, do tero Klay jakies kłopoty zdrowotne. No nie wiem. Niby powinno ale kto wie..? Ryzykowne:)
0
@Michael_20 a może obie strzela? 3,2:)
0
@dzagos w GSW zapowiadali szpital. Może dlatego? Nie wiem...