1

@8Iniestazo8 ja lata temu odbierałem w kasie, wczesniej kupione przez internet.

1

@SuperPatsonFCB No właśnie ten okres pięciu lat mija i jesteśmy z żenująca liczba punktów. Wchodzi ligę Europy dwa a i tam będziemy zbierać baty:) No ale na ekstraklape zawsze można rzucić okiem Haha:)

7

@SuperPatsonFCB wiesz co mnie przeraża? Że musimy się bacznie przyglądać m.in. Drużynom z Azerbejdżanu czy Kazachstany, zeby przypadkiem nas nie wyprzedzili... Ba! Takie Białoruś ma jedne Bate, Słowenia - Maribor itp. Ja jestem romantykiem jesli chodzi o naszą ligę. Jestem kibicem Legii, a w pucharach każdej drużyny. Przychodzi sierpień i myśle ze powinni zakazać naszym drużynom występów w pucharach przez rok czy dwa. Cieszyłem się na transfery Legii w tym sezonie ... grają tak mizernie ze az przecieram oczy. Przyznam szczerze, że największe nadzieje pokładam od początku sezonu w Lechii. Dobry trener i naprawdę mocna drużyna.

1

@Coutinho007 tak tak, to podbijanie ligi to tak trochę z przymrużeniem oka:)

0

@Coutinho007 Czas pokaże:)

4

@Veb1233 Swoją drogą mam nadzieje, że ten Arsenal w końcu ruszy... Jeszcze kogoś do obrony i można podbijać ligę:)

0

@Coutinho007 Wziąłem pod uwagę generalnie skrzydłowych, ale w takim razie dodam, że pewnie też nie wygryzie Mertensa i Milika.

0

@Pressinho @thebaanqn @Coutinho007 Verdi to żaden grajek, ale jak dla mnie ani Insigne, ani Callejon nie będą wygryzieni przez Pele. Z resztą jakoś nie sądzę, żeby on był w chwili obecnej lepszy od skrzydłowych, których już ma Napoli.

0

@zTx Myślisz? za kogo...?

2

@masq ostatnio o tym rozmawiałem z żoną. Jakoś poleciało w aucie czy mtv i mówię „pamiętasz? Zaczynał od miliony monet”...;) fajne kawałki robi.

0

@msmsms nie wiem, ale wiem ze ma być 5 i 6 seria:).

Edit-podobno w sierpniu ruszyć 5 seria.

5

@JaSzymon Raj Koothrappali, ceniony astrofizyk, nie wyklucza takiej możliwości :)

4

@Kajtek77 mroczny cuchnący ordynarny świat... od razu pomyslalem „chyba mówi o „Peaky Blinders”. Jesli nie znasz to zerknij:) mnie pochłonął.

0

@Hrzan jak mówię nie spotkałem się z jakimiś karygodnymi zachowaniami z ich strony. Pojedź nad morze i zobacz jak się nasi zachowują w stosunku do naszych...

4

@Hrzan naprawdę ? Mieszkam tu od urodzenia. Nie jestem sobie w stanie przypomnieć 3-5 (specjalnie zawyżam bo nawet jednego nie kojarze) takiego „nieodpowiedniego” zachowania jak to ująłeś. A mijam ich sporo na ulicy. Do tego z wieloma pracuje. Wszyscy widzą cudze bydło a jakoś swojego nie za bardzo. Takimi burakami jakimi my jesteśmy to rzadko kiedy widuje, a w paru miejscach byłem.

2

@VandaI piękne... naprawdę się kręci...:)

5

@ViscaBarca123 Do Frenkiego warto dodać, że miał 100procentową skuteczność podań wczoraj. (tak tu ktoś wstawiał, nie sprawdzałem.)

6

@BarcaInfo Dawać go za Suareza!!:)

0

@Pawelec7 stary 16 minut temu wrzucił to samo zdjęcie @_catalan

11

Za chwile Lewy vs Pio... ciekawostką jest fakt iż obok Pio w ataku zagra syn Paolo Maldiniego - Daniel:)

0

Jak tak dalej pójdzie to Arsenal ich nie zje, on ich zeżre.

0

@BigShaq bardzo szkoda. Cieszyłem się na jego przyjście do Totków. Mam nadzieje ze wróci do Europy. Gosc miał fenomenalny sezon a potem kontuzja i po chłopie....

0

@4drian0 ostatnio soundtrack z filmy „Baby driver”:)

0

@Witekk10 nawet nie zwróciłem uwagi:) ale on taki nasz ale nie do końca w sumie;)

3

@ViscaBarca123 No i Jasper zaczął od 1 minuty :)

1

@leo_messi_10 raczej zmiana wchodzi w grę weekendowa.

0

@Ajan Ja jestem niemile zaskoczony Twoją pisownią. Oczekuje poprawy.

29

@MichalZZZ co zbroiłeś, że kazała Ci to napisać ?:)

0

@Colon szukałem. Głównie wychodziły mi statystyki Dirka z NBA.

Edit drugi team to druzyna syna Schumachera. Wystąpił tez w meczu Sven Hannawald.

0

@Colon masz gdzieś sklady Dirka? Grali jacyś „emeryci” piłkarscy albo koszykarscy?:)

A Mateusz grał wczesniej w młodzieżowych kadrach i mieli nadzieje ze kiedyś zagra w pierwszej druzynie z orzełkiem na piersi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?