escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq ja liczę na Sane.
0
@Vxb93 A miał być w Brazylii...
0
@student97r Właśnie o to mi chodzi. Wstawałem w nocy od czasów gry w Orlando, jak mu Dwight dawał pograc raptem 5-6 minut w meczu...:)
0
@student97r Szkoda...:( liczyłem jednak, że wezmą Marcina.
1
@mcsarna co do 2) zgadzam się w 100%. Tyle tygodni płaczu, że De Jong musi, tyle miesięcy płaczu, że Ivan i Busi już nie mogą... pomoc "piękna"... no ale. Cóż 1:0 idzie w świat.
0
@Borneo chodziło mi o to ze Messi jutro „pujdzie”.
3
@daniel32778 Na poziomie.
0
@Borneo co jutro zrobi Messi?
0
@kkbarca a moze to po goferze z Władka?
0
@chester0 Salah to wyglądał jakby zarył w ziemie przy strzale. Były dzisiaj pewniejsze strzały niż Salaha :)
1
@Danny Gaucho Warto dodać, że był to mecz w pucharze Argentyny który zakończył się remisem 1:1. W karnych okazali się lepsi goście (indepediente) , bo Boca na 4 strzały trafiła raz (Carlos Tevez).
1
@takisobiektos Ja myślę, że mając w składzie Carlitosa, Kante, Niezgodę, osoba która wystawia Kulenovica ma taki przykaz z góry chyba. Niech gra, żeby go opchnąć. Nie widzę możliwości, że pelniący obowiązki trenera Vukovic uważa, że to najlepszy jego napastnik.
0
@SeeleyBooth Na tej stronie jest wielu...
a na poważnie to mam nadzieję, że tak.
0
@kamilos1214 Myślę, że tak jak przedmówcy Ljuboja i Vadis, ale Jevtić też jest ponad naszą przeciętność.
0
@takisobiektos daje czas do konca października. Ja bym go juz pogonil.. z resztą razem z Kule.
0
@kewin Barcelona, Totki, Bayer, Atalanta:)
1
@Arkon Widzę, Neymara jeszcze nie ma. Z drugiej strony nie możesz porównywać Fekira z ligi francuskiej do Milika z ligi włoskiej. To tu też jest jednak spora różnica.
1
@Arkon Betis szans na mistrza nie ma również a i w pucharach nie zajda dalej niż Napoli. Czy liga mocniejsza? Może o 2-3 zespoły mocniejsze. na chwile obecną uważam, że Betis byłby krokiem wstecz dla Arka.
0
@messi564 Uważam, że w chwili obecnej Napoli jest duże lepsze od Betisu (chociaż nie ukrywam, że chciałbym, żeby zagościli na dłużej w pucharach). Jak i sam Milik w chwili obecnej jest "za dobry" na Betis.
0
@messi564 Ale Betis? Nie sądzę...
0
@Geble Oczywiście, że tak. Koniecznie postawiony na kopercie albo pod wejściem. Przecież on z jego ego nie będzie szedł przez cały parking do zapyziałej biedry dla plebsu czy badziewnego lidla tfu. Już i tak ów sklep, może czuć się zaszczycony, iż Pan raczył wejść do tego sklepu.
1
@messi564 Naprawdę liczyłeś, że Milik trafi do Betisu? Przecież to byłby absurd jak dla mnie..
1
@Kamiloza91 Na pewno:)
na ostatnich 5 meczów tylko raz nie padł over. Jak wiemy Celta lubi strzelić kilka goli Realowi. Co prawda nie ma już Gomeza, ale wciąż jest Iago no i grają u siebie. A jak pokazują sparingi Realu tam straszne dziurawce w obronie.
0
@daver Mają ławkę dadzą radę.
0
@daver Nie ma co porównywać kadry Liverpoolu i Bayernu w chwili obecnej. Bayern sądzę, że będzie zjedzony przez takie kluby jak Liverpool, City, Barca, Tottenham. Z resztą to, że Liverpool nikogo nie kupił o niczym nie świadczy. Jak wyzdrowieje Chemberlein i Lallana to będą mieli komletną kadrę z mocną ławką.
0
@D10SLEO To był bardzo dobry rok pod względem transferów, mocno perspektywiczny. Wyszło słabo, ale jednak 5 czy 6 transferów dobrze rokujących 22latków wyglądało fajnie. Paco, Digne, Gomes, D.Suarez i nie pamietam kto jeszcze.
0
@Arkon No tak tak, napisałem to wyżej:)
1
@Arkon @sztrupcak Dlatego powtórzę, dziwię się że ofensywni zawodnicy przychodzą do Atletico:)
1
@FCMichalo Pep co mecz wystawia inny skład w ofensywie, jeszcze nie widziałem tego u naszego speca.
0
@Arkon Costa poza składem u Simeone? Nie sądzę...