1

@student97r Pisałem w nocy... gdyby nie Ter Stegen i nasz świetny międzynarodowy sędzia Marciniak, który powinien "nakazać" powtórzyć karnego, to byłby eurowpi..dol.

0

@Triv44 47. 15 znaków.

0

@derlysy1979 strzeliła.

1

Dobra, już wszyscy wypłakali swoje kupony to może uda się przebić:) chociaż nie wiem po co ten uśmiech na koncu..:/

Kibicuje Barcelonie od około dwóch dekad. Za Ernesto niestety oglądam meczów znacznie mniej niż kiedyś. Dziś włączyłem dopiero od drugiej polowy. To bardzo przykre patrzeć jak moja drużyna zagrała tę połowę. To było tak mizerne, blade i bez żadnego pomysłu rozegrane 45 minut, że aż mi smutno. Gdyby nie Ter Stegen i nasz internaszional level Szymon Marciniak, który nie kazał powtarzać karnego, ten mecz by się zakończył dla Barcelony tym, czym kończą się wszystkie mecze w pucharach naszych ojczystych klubów. Czyli mocnym eurowpierlolem. Naprawdę dla mnie to był smutny widok.

0

@kondzik47 jakikolwiek. Poproszę i ja.

0

@NeroTFP wcisną. Lubią końcówki. Ja wiem ze Slavia gra w lidze w jakiej gra, ale patrząc na ich ostatnie wyniki śmiałem się pod nosem z ludzi grających handi na Inter:)

1

@bixmix Jest Lukaku:)

0

@bixmix Lukaku ma nie zagrać.

Edit: Znaczy istnieje prawdopodobieństwo:)

0

@matirix20 hihi Ty śmieszku:)

3

@Robert_Kubica Robert stać Cię, nie świruj!:)

1

@krzychu1526 Paul Anka - Diana to nawet dwa imiona kobiece:)

0

@D44H stary... to pytanie padło dziś już 300 razy. Ciężko przejrzeć trochę niżej forum i odpowiedzi do tego typu pytań?

0

1

@PRINSU Napoli-Liverpool, Chelsea-Valencia, Bvb-Barca mysle ze smialo over 2,5 i obie strzelą w każdym.

1

No As dzisiaj mistrz!:)

1

@soczeq jest potworem:)

0

@DonMatteo901 Ok. źle zrozumiałem, myślałem, że przetłumaczyłeś “I’d be very happy if Messi plays. He is the best player in the world." jako, że Reus powiedział o Messim, że to jego ulubiony piłkarz.

0

@DonMatteo901 Mój ulubiony piłkarz a najlepszy na świecie to jednak różnica...

1

@Danny Gaucho Błaszczykowski w zeszłym sezonie nieźle się prezentował w Wiśle. Dzisiaj ma kontuzję, ale jeśli tylko będzie zdrowy to jak dla nie bije wszystkich naszych "skrzydłowych" o klasę. Grosik to jeździec bez głowy. Z Frankowskiego bym nie rezygnował, ale to jednak MLS... gdzie dobrze sobie poczyna choćby Kacper Przybyłko. Więc jeśli dać szansę Frankowskiemu to i Przybyłce:) Wracając do Kuby to jednak Hajto nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Nie mam skrzydłowych i tu jest nasz problem. Kownaś grywał na skrzydle w Dusseldorfie, ale czy on zbawi kadrę? Nie sądzę. Szkoda tylko, że ten Rybus nie gra za dużo, jeszcze on mógłby pociągnąć trochę na skrzydle.

0

@sidzej Kiedyś to musi pier... lnąć... oby razem z cenami mieszkań (przynajmniej tych w Warszawie).

0

@Danny Gaucho Ciekawe czy uda się my pobić wynik Martineza z zeszłego roku. Chociaż jeszcze jest Vela. Ciekawy pojedynek o koronę:)

2

@Avada Kedavra dzisiaj wraca prawdziwa piłka. Ekstraklasa!!:)

1

@FAIRYTALE Rozumiem, wierzyć w Fatiego, ale jak sprzedasz Leo to będziesz miał kasę na zawodnika, który gra regularnie i punktuje. Może lepiej postawić na Griezmana jeśli już kogoś chcesz z Barcelony.

1

@FAIRYTALE jak przyjdzie Neymar:) ściągnij go do zimy.

0

@iFrontier Ja wciąż czekam aż oni "odpalą". Willian, Oyarzabal, Januzaj... tam jest komu strzelać, ale jakoś słabo to wygląda od początku sezonu. Liczę, że ukłują z Atletico:)

1

@Odesseiron Przestały mnie grzać te złote piłki, balony, rankingi itd... niemniej jednak miło widzieć 3 hiszpańskie na pierwszych miejscach:)

4

@Chwytliwy Z roku na rok przestałem go "lubić". Pamiętam lata temu jak komentowali z Borkiem ligę mistrzów... i tak fajnie, śmiesznie z jajem... a później już raczej kojarzyłem go z takiego zwykłego "buractwa".

0

On myśli o wszystkich Ronaldo, Messi, Suarez, Ibra, zaraz będzie Benzema, Zizou na ławkę, Hazard itd... a gość na pół roku przed rozpoczęciem sezonu ma TRZECH (!!) piłkarzy. Troche krótko bym rzekł...:)

0

@krzychu1526 Ja uważam, że on sobie bardziej "przeszkadza" z Lewym niż Klichem. Piotrek jest, albo ma być, od kreowania akcji w kadrze, ale gdy Lewy się cofa do rozegrania, co jest coraz częstsze, wtedy Zieliński jest kompletnie niepotrzebny.

0

@krzychu1526 Zielu nie pasuje do gry z Lewym w jednym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?