escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Jacek Góralski, myślę że do wyciągnięcia z Ludogorca.
0
@Khajio BVB na szybko (wliczając mecze przedsezonowe) na ok 20 spotkań przegrali 2 razy. Wczoraj oglądałem druga połowę i tak naprawdę to Inter wyglądał mizernie. BVB grało a strzelił Inter. Jasne, że wynik idzie w świat. Ale śmiem twierdzić, że ze wszystkimi zdrowymi zawodnikami wynik byłby inny.
0
@Yoshi94 :) (15 znaków)
0
@Yoshi94 ok! mój błąd sorry. jestem posiadaczem telefonu tej marki, a nie tego modelu. Nie lubię dużych telefonów i jak napisałem wcześniej, dziwie się ludziom (facetom) lubiącym tablet w kieszeni:)
0
@DanielVeB bardzo jest, niestety...
1
@SkN Tak, mój błąd. Literówka:)
0
@DanielVeB tak jak napisałem wcześniej.. naprawdę to pytanie Cię zastanawia? Było tu wiele syfów, które mniej zastanawiały. Mnie co innego zastanawia. Kiedyś jak wchodziły telefony komórkowe to im mniejszy tym większe "łał". Dzisiaj na odwrót. Naprawdę się dziwię, że niektórych ludzi grzeje nosić tablet w kieszeni:)
0
@DanielVeB wiele rzeczy można znaleźć w internecie, ale padały na tym forum pytania o takie gówna, że pytanie o nowego srajfona (jestem posiadaczem takowego telefonu) jest jak dla mnie "zwykłym" pytaniem. Odnoszę wrażenie, że to Ty trochę szukasz tu dziury w całym na siłę. "Zabolało" Cię, że gość pyta o ajfona?
1
@Norkusik Live ostatnio handicapów nie "łapie", Gent umie strzelić. Ja bym grał overy. Właśnie w tym meczu, Salzburg-Napoli i Lipsk-Zenit
2
@Khajio na pewno BVB za Jose bedzie miało porywający styl z tymi wszystkim ofensywnymi zawodnikami.
3
@Patriskos jak dla mnie śmieszne i tez bym tego chciał, biorąc pod uwagę finał LM w Stambule;)
1
@jedrek7000 ciekawe... Atalanta strzeli;) ciekawe czy tylko jedną:)
10
Rodri i Fernandinho na stoperze w City. Grubo;)
0
@Sznejk Ja nie, ale na pewno jest najlepszy!! Kluivert rządzi!:)
1
@barcelonaLM Naprawdę bym chciał..., ale gość mnie zmęczył po 90 sekundach.
3
@Colon Wow!:) lubiłem go w Barcy:)
3
Messi, Alex Morgan (:D), Sancho, MATS/Oblak (oczywiście ze wskazaniem na naszego ;)
0
@Rewolucja123 warto ;)
0
@Transu96 akurat to mnie najmniej interesuje.. w sensie nie Twoje zdanie:) a to jaki klub brał Neymar pod uwagę. Cieszę się ze idzie w świat o chciwości rodzinki.
4
Oooo brawo ManU!!:) (tiki taka). Piękna decyzja, fajnie ze poszło w świat, jak ludzie (kluby) myślą o tatusiu Juniorka.
3
@MacieG 24? kurde a już go widzę tyle lat... myslałem, że z 28. Pięknie. grajek na lata...
4
@Socjopata Naprawdę? Ja jak zobaczyłem jak wchodzi i za chwilkę jak strzela to od razu pomyślałem o Tobie:)
0
@Janiama Nikt nie zasuwa tak jak Góralski. Pokazywał to już w ekstraklapie. Natomiast co do Krychy, on umiejętności miał i ma, myślę, że sporego kopa "motywującego" daje mu bardzo dobra gra w Rosji.
3
hmm tak apropos polityki to.. dziwne, że Dudka nie powołali...:)
1
@FafitFCB jak Saga to już zmierzch...:)
14
@Kubox ewi.. co?:)
0
@damian16161212 swoje strzelil w zeszłym sezonie Świerczok, mimo ze z ławki. Swoje strzelił Wilczek. Teo gdzieś zaginął. No nie jest dobrze, teraz strzela trochę Świderski. Prawda jest taka, że najlbliżej topu jest chyba Milik, może Piątek, ale to co „wyprawiają” dziś nie napawa optymizmem. Cieszy forma Lewego i oby jak najdłużej.
0
@Katalończyk 99 po co taki komentarz? Wyszedł z inicjatywą i fajnie. Nie jestem jego fanem ale takim „pierdołami” zyskuje się sympatię. Czy nie..?
0
@kielon93 taki sucharek:)
0
@kielon93 żadnego piłkarza nie znam w realu. Chociaż kilku widziałem, ale tak to głównie w tv;)