escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bagsik88 edytowałem bo nie wiem czy nie odebrałem błędnie Twojego "komentarz złoto - jak to się ma do Valverde? ", więc zapytam jeszcze raz. To była ironia czy poważnie pytasz mnie jak te wszystkie rekordy Pepa mają się do Valverde?
0
@Bagsik88 Więc to było durne pytanie jak to sie ma do Valverde czy ironia?
0
@Bagsik88 W żadnym zdaniu nie komentowałem Valverde, więc trochę dziwi Twoje pytanie:D
2
@barteq Chyba się nie dogadamy:)
5
@Skaramuczi Z każdą drużyną w jakiej był zniszczył wszystkie rekordy bramkowe, punktowe itd. On wyciągnął Busiego, On ściągał sobie ludzi z których robił kozaków na swoich pozycjach czy w Bayernie czy w City. Nie wygrał Ligi mistrzów? Ligi mistrzów nie zdobywa się systematycznością jak w lidze. Masz gorsze dzień czy dwa i jesteś w dupie a nie w lidze mistrzów.
2
@LloretDeMar Mnie nie musisz przekonywać:)
4
@barteq Przecież oni na nas siedzieli chyba całą połowę, my nie mamy problemu z pierwszymi dziesięcioma minutami tylko z dużą częścią pierwszej połowy a czasem i całą.
18
@Skaramuczi Dla mnie wciąż będzie mega trenerem.
1
@Borneo Z każdym meczem w to wierzę:) W w zaangazowanie itd:)
popraw "odpoczoł".
0
@Losiex Ach myślałem ze babol:) sorry:)
3
@barteq pierwsze 10 minut? ja oglądałem inny mecz:)
1
@Losiex Real strzeli w pierwszej połowie :)
Popraw trzeci akapit "Śmiem śmieć.."
1
@Borneo Jeśli nie strzelą, ale nawet jeśli strzelą to wierzę, że wygramy. Natomiast porównując pierwsze połowy ich i nasze gdy ładują nam gole tuzy z Huesci czy Mallorci to mam pewne obawy:)
0
@Yanek Eleven ma Australię i niech zaczną puszczać!:)
Edit. Podobno:)
0
@PanZagadka Aston Villa - dzieci z Liverpoolu. Zdecydowanie Niemcy ciekawsze:)
8
Barcelona ma od lat problem w początkowej fazie meczu z pressingiem Realu. Pamiętam, że tylko rozregulowany celownik Higuaina bronił nas przed blamażem w niektórych meczach. Jeśli zacznie Real tak jak z Valencią, a obrona zagra na swoim "niezbyt wysokim ostatnio" poziomie, to może nie być za dobrze.
0
@Hiacynk w czwartek hit w Belgii. W pucharze zmierzą się Anderlecht z Brugge:)
1
@Qlewer :)
A na poważnie mam nadzieję, że i TVP podejdzie profesjonalnie do środowego meczu i wybierze taki, w którym będzie mecz "o coś".
Chociaż z drugiej strony po pierwszych meczach z PSG, Liverpoolem i Romą też dwumecz był zamknięty:)
1
@Criss18Barca w Napoli dwóch Polaków. Napoli bardziej polskie!!:)
0
@LuisSalvano patrząc na naszą grę to mam ją dużo większą niż wcześniej, chociaż generalnie nigdy mi jej nie brakowało:) Zdecydowanie wole skupić się na Napoli niż wyśmiewać się jak to City popchnie Real:)
0
Panowie i Panie... poczekajcie z heheszkami. jeszcze Napoli nas pyknie a Real City. Wstrzymajmy się z gdybaniem na kogo trafimy po Napoli i że raczej Realu już nie będzie w następnej fazie:)
0
@Maciegg Nie wiem, może ktoś wyżej zna odpowiedź.
0
@Maciegg Ja miałem inna sytuację. Kupowałem bilet w kasie i pani pokazuję miejsca na monitorze. I tak było mniej więcej w połowie trybuny dostępnych kilka miejsc obok siebie, bo było nas kilka osób. Myślę sobie "spoko, byłem juz kiedyś, ale na samej górze, teraz będę kilka pięter niżej". Po czym przychodzimy na mecz, patrzymy na te sektory itd.. i miejsca mamy w pierwszym rzędzie. Nie wierzyliśmy i aż podszedłem do stewardów, żeby mnie poprowadzili. I naprawdę. Okazało się, że mamy pierwszy rząd:)
Życze i Tobie, żeby Cie usadzili w takim miejscu:)
0
@matirix20 w tej chwili idą na mistrza w Arabii saudyjskiej m.in. z Nordinem Amrabatem i Ahmedem Musa:)
0
@matirix20 juz od ponad roku, jak nie dwóch, nie gra w MLS:)
0
@DonMatteo901 przesłuchałem skoro takie „doskonale”. Jestem zażenowany. Ale co ja tam wiem ;)
1
@Encore A ja mam nadzieję, że jednak nie przebije MJa. Dla mnie MJ to legenda, Hardena szanuję za liczby, ale w moich oczach legendą nie jest.
3
@codemat Co do Sagrady, jeśli już nie wstaniecie tak rano... :D i macie w planach wejść, kupujcie bilety przez internet w domu:) Szkoda czasu stać w 100kilometrowej kolejce po bilet:) pokazujesz wydrukowane czy w tel i wchodzicie jak VIPy:)
0
@Tomek54321 luzik:)
0
@Tomek54321 to w ile procent bo już nie wiem:) w 80 czy 10?:)