escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prokofiew tak City w lidze jak i Liverpool w LM nie obronią tytułów :)
5
To w jego miejsce proponuje Naiggolana :)
0
@Chaoss każdy indywidualnie może jechać/nie jechać po takiej ilości alkoholu. Myśle ze jesli ważysz 80-90 kg to smialo.
0
@Esteban_ piękne:)
0
@SeeleyBooth Przynajmniej podobały się mamie?:)
1
@Janiama a ja żałuje ze nie powołali Adriana, ja wiem ze to Australia, wiem ze Chiny, ale i tu i tu (choc w Australii tworzył świetny duet z Bobo, lali wszystkich) ale jednak liczby miał. Mogliby go sprawdzić przed mistrzostwami. Tym bardziej ze skrzydłowych mamy jak na lekarstwo.
0
@Kluivert_P chciałem wlasnie odpisać ze ja mam to w pamięci :)
4
@MontelQ tak my jak i Real zjadamy resztę:)
0
@DonMatteo901 I teraz tak... bliżej Ci do Skorży czy do Valverde?:)
Chociaż nie ukrywam pasowałbym mi tam bardziej Michniewicz niż z Skorża z tą motywacją:)
0
@itmustbejoke W sumie Argentyna słynie z niezłych win:)
0
Oj De Gea.....:)
0
@SeeleyBooth ogromna.
0
@SeeleyBooth to jest „o kur”? Ona dostała krzesłem i wciąż stała:D
0
@Qlewer dzięki. 15 znaków.
0
@Qlewer nie zniżę się do twojego mizernego, zaczepnego poziomu. Nie pozdrawiam
1
@Hushovt od dawna
0
@Mathew86 wydaje mi się ze w zeszłym sezonie grał mniej, wiec się nie dziwie ze chciał odejść.
Ale swoją droga skoro „podobno” to bym to zostawił.
0
@Mathew86 Ok;) tylko pytałem skąd ta niechęć do niego na swoją drogą slyszales takie głosy ze strony jego obozu? „Bawaria jest be, chxialbym wrocic”?
1
@Mathew86 chodzi o to ze ma łatkę „szklanki”? Patrzę ostatnio więcej Bayernu niż zwykle i to z jaka lekkością on się porusza z piłka to piękna sprawa.
0
@Qlewer wolałem napisać. Tak się nie powinno robić?
0
@marcin000019 jak mniemam dla jedynego, prawego, słusznego pana prezesa.
0
@4drian0 :) 15 znaków.
3
@4drian0 bedzie bo tam Espanyol tez z Barcelony:) taki zart to był, ale widzę chyba ciężka sobota była:)
0
@Hiacynk Mauro wszedł do PSG z kopyta otwierając drzwi do pierwszego składu.
0
@Witekk10 nie jestem prawdziwym kibicem?
91
Oglądam sobie Everton-Arsenal. W pierwszym składzie jak zwykle Digne. Patrzę a on zalany krwią. Cieknie z nosa. Otarł rękawem i biega dalej... nie wiem czy uderzenie czy piłką dostał, ale wyobrażam sobie ze Alba by krzyczał i zwijał się z bolu do nowego roku.
1
@IronSanHybrid jakaś jakby nowa twarz...:)
8
@Odesseiron ale za to pensja jak rośnie!:)
0
@_catalan To jest piękna historia i szanuje to. Ale jakoś znałem zakończenie:) z teog co sięsłyszy/czyta to wszyscy z Ameryki Południowej mają " tę samą historię", a ostatnio i Lukaku:)
7
@sendesara Obaj. Ja się "wychowałem" na tym duecie. I pomimo "baboli" pana Darka jednak jak gra kadra to wolę jego słuchać niż Polsatu.