0

@prokofiew tak City w lidze jak i Liverpool w LM nie obronią tytułów :)

5

To w jego miejsce proponuje Naiggolana :)

0

@Chaoss każdy indywidualnie może jechać/nie jechać po takiej ilości alkoholu. Myśle ze jesli ważysz 80-90 kg to smialo.

0

@Esteban_ piękne:)

0

@SeeleyBooth Przynajmniej podobały się mamie?:)

1

@Janiama a ja żałuje ze nie powołali Adriana, ja wiem ze to Australia, wiem ze Chiny, ale i tu i tu (choc w Australii tworzył świetny duet z Bobo, lali wszystkich) ale jednak liczby miał. Mogliby go sprawdzić przed mistrzostwami. Tym bardziej ze skrzydłowych mamy jak na lekarstwo.

0

@Kluivert_P chciałem wlasnie odpisać ze ja mam to w pamięci :)

4

@MontelQ tak my jak i Real zjadamy resztę:)

0

@DonMatteo901 I teraz tak... bliżej Ci do Skorży czy do Valverde?:)
Chociaż nie ukrywam pasowałbym mi tam bardziej Michniewicz niż z Skorża z tą motywacją:)

0

@itmustbejoke W sumie Argentyna słynie z niezłych win:)

0

Oj De Gea.....:)

0

@SeeleyBooth ogromna.

0

@SeeleyBooth to jest „o kur”? Ona dostała krzesłem i wciąż stała:D

0

@Qlewer dzięki. 15 znaków.

0

@Qlewer nie zniżę się do twojego mizernego, zaczepnego poziomu. Nie pozdrawiam

1

@Hushovt od dawna

0

@Mathew86 wydaje mi się ze w zeszłym sezonie grał mniej, wiec się nie dziwie ze chciał odejść.
Ale swoją droga skoro „podobno” to bym to zostawił.

0

@Mathew86 Ok;) tylko pytałem skąd ta niechęć do niego na swoją drogą slyszales takie głosy ze strony jego obozu? „Bawaria jest be, chxialbym wrocic”?

1

@Mathew86 chodzi o to ze ma łatkę „szklanki”? Patrzę ostatnio więcej Bayernu niż zwykle i to z jaka lekkością on się porusza z piłka to piękna sprawa.

0

@Qlewer wolałem napisać. Tak się nie powinno robić?

0

@marcin000019 jak mniemam dla jedynego, prawego, słusznego pana prezesa.

0

@4drian0 :) 15 znaków.

3

@4drian0 bedzie bo tam Espanyol tez z Barcelony:) taki zart to był, ale widzę chyba ciężka sobota była:)

0

@Hiacynk Mauro wszedł do PSG z kopyta otwierając drzwi do pierwszego składu.

0

@Witekk10 nie jestem prawdziwym kibicem?

91

Oglądam sobie Everton-Arsenal. W pierwszym składzie jak zwykle Digne. Patrzę a on zalany krwią. Cieknie z nosa. Otarł rękawem i biega dalej... nie wiem czy uderzenie czy piłką dostał, ale wyobrażam sobie ze Alba by krzyczał i zwijał się z bolu do nowego roku.

1

@IronSanHybrid jakaś jakby nowa twarz...:)

8

@Odesseiron ale za to pensja jak rośnie!:)

0

@_catalan To jest piękna historia i szanuje to. Ale jakoś znałem zakończenie:) z teog co sięsłyszy/czyta to wszyscy z Ameryki Południowej mają " tę samą historię", a ostatnio i Lukaku:)

7

@sendesara Obaj. Ja się "wychowałem" na tym duecie. I pomimo "baboli" pana Darka jednak jak gra kadra to wolę jego słuchać niż Polsatu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?