1

@puyol_presidend5 samo safari będąc już w Kenii czy ogólnie? Safari braliśmy od "naganiaczy" z plaży, wykupywanie w biurach podróży w Polsce jak się okazało jest bardzo nieopłacalne. Na miejscu sprawdziliśmy firmy, których pracownicy nas "nagabywali" i obczailiśmy ceny duuuuuuużo tańsze niż biura podróży u nas. 2 tygodnie all inclusive z trzema wycieczkami fakultatywnymi (snurkowanie godzina od hotelu, "wyprawa" na rafę plus dwudniowa wycieczka na safari z hotelem i wyżywieniem) ok 5000zł na głowę.

5

@contowsky 2 lata temu będąc w Kenii wybraliśmy się na safari. W środku parku, mieliśmy hotel na wzgórzu. Na dole było takie bajorko, które widzieliśmy z balkonu. Przyszedł mały słoń i właśnie identycznie się bawił:) Z tej wody widać było tylko tyłek z małym ogonkiem. Komiczny widok jak się "gnojek" bawi w tej wodzie:)

0

@krzychu1526 Wszyscy piszą kto tam mu podziękował na twiterze instagramie fejsbuku czy innej naszej klasie, pomyślałem, że napisze o Tobie:)

0

@barcafan9512 odejdzie po wypełnieniu kontraktu.

2

@krzychu1526 podziękował właśnie Ernesto na La Rambli:)

źródło własne.

0

@Encore Fajnie, chociaż był okres w Orlando, że nie lubiłem go... Gortat wtedy był jego zmiennikiem i wchodził na 2-3 minuty w meczu:D A noc nieprzespana:)

1

@Flores Mundo i Sport Barcelona As i Marca Madryt;)

0

@Encore Monster!!:) 30 wsadów i jedna trójka:)

1

@Wilczeq Widzę świetna zabawa na "trybunach":D

0

@contowsky To jest naprawdę kiepska wiadomość. Jednak widzę nieprecyzyjne przekazanie informacji "... przy piłce meczowej (!) " koniecznie z (!). Nie jestem znawcą od tenisa ale 4:6, 6:5 i przewaga przy swoim serwisie to nie jest chyba piłka meczowa a piłka na 6:6 doprowadzająca co najwyżej do tie breaka w drugim secie.

0

@ForcaMilosz Nie sprecyzowałem. Dużo mniejsze podstawy a większe bonusy:)

0

@Chwytliwy Myślę, że każdy ma swoje miejsce, w drużynie Setiena tez są ludzie od "gry" i od "bronienia".

0

@Chwytliwy No ale również zupełnie co innego niz Le Celso.

0

@Tomason Marzenia ściętej głowy. Ja bym chciał, żeby każdy miał podstawę i był rozliczany za minuty, asysty, gole, wyniki meczów itd.

0

@robsesh Ja nie mówie o nołnejmach:) Howard jest "grubasem" w tej lidze i nie ma o czym mówić:)

0

@Chwytliwy Nie do końca, piękny pan w środku pola z wąsem:) Carvahlo grał u niego pierwsze skrzypce, chyba już Setien nie był trenerem.

1

@Tomason Przecież oni dostają horrendalne kontrakty:) Przykład Howarda jest wyjątkiem pewnie ze względu na częste kontuzje ostatnio jak również już wiek "bliskoweteranowy".

0

@MichalZZZ Na TT pisał, że jest sezonowcem i kibicuje Sociedad:)

0

@Dawideq dzięki za info.

1

Bardzo się cieszę :)

1

@MESSIah16 Ja nie rozumiem skąd tyle gównoburzy na tej stronie w tym temacie... faul, kartka, do widzenia. Piłkarze z pola bronią rękoma, żeby tylko gola nie było, inni faulują by tylko nie dopuścić do straty gola czy nawet szansy na zdobycie go. Przecież takich fauli jest dużo. Skąd gównoburza? Nie wiem.

1

Jak tak patrzę na minę trenera to jakby mi go trochę szkoda było, ale z drugiej strony on ma te minę od 3 lat. I chyba jakoś jemu nie jest mnie szkoda jak się smucę oglądając Barcelonę pod jego wodzą:)

0

@Messibestplayerintheworld Nie. Jestem fanem tego gościa. W tej chwili Fati czy Perez mogą mu buty wiązać.

0

@szymonekk Nie był to brutalny faul, więc myślę, że nie ma o czym mówić.

1

@Suzu który gardzi naszym klubem, z czym się nie kryję. Dobry wybór.

0

To ja tez zmienię temat. Nie wchodziłem wczoraj w trakcie francuskiego hitu bo pewnie i tak tu były smuty o Czawim:)
Do oglądających:
Czy Navas nie powinien dostać czerwonej kartki przy drugim golu Monaco?

0

@szymonekk Dlaczego w ogóle jest polemika na ten temat? Wychodził sam na sam. Faul, czerwo, dziękuje. O co ta afera?

1

Skąd się wzięły plotki o Poche? Bo był na derbach Barcelony oglądać "swój" Espanyol?

3

@ViscaBarca123 Ja chyba jednak team Setien jeśli jest naprawdę poważną opcją.

0

@KoziBe ten sezon gorzej niż ostatnio. Do tego straszne męczarnie klubowych mistrzostwach świata. Katarska liga jednak idzie troche w ślady Japonii czy Chin. Obecny lider ściągnął np Mandzukicia. Pada duzo goli, często tracą bramke jako pierwsi a potem ładują 4 czy 6. Ma świetnych napastnikow jak na tamtą ligę, do tego Gabi z Atletico w środku pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?