1

@IronSanHybrid dzisiaj można wszystko:) skróty mi wystarczą:) czasami fajny meczyk jak upoluje to na fortunie można obejrzeć:)

2

@Mario96w @IronSanHybrid dla wytrwałych, chętnych i mających pare dolarków nadmiaru można wykupić "leaguepass" na stronie nba.com. Tam są wszystkie mecze, skróty, statystyki itd. Możecie sobie również odtworzyć mecz bez żadnych reklam i przerw. Godzinka i po meczu:)

1

@IronSanHybrid To jest całe przedsięwzięcie. Muzyka, tańce, koszulki, "kisscam" czy jak to się nazywa. Mnie to trochę już męczy. Wstawałem w nocy za Jordana, później za Gortata czy to Orlando (grzej grał "sekundę") czy Wash czy Pheonix, ale teraz już odpuściłem. 4 kwarty po 12 minut a shoł trwa 3h. Za stary jestem, żeby zarywać nocki:)

0

@Avada Kedavra niezłe:) a co to?:)

4

@Chaoss Po co to? Ty się znasz na wszystkim? Ja kupowałem auto jeszcze później niż 26 i również się interesowałem co trzeba zrobić. Wraz z kolejnymi autami będzie wiedział. Nie sądzę, że będąc pełnoletnim od razu trzeba się znać na wszystkim. To, że ktoś ma prawo jazdy nie znaczy, że musi się znać na autach. To, że ktoś ma bilet autobusowy nie znaczy, że jest np kanarem:)

0

@gumaz w formie może, natomiast Valencia jak wyjdzie pierwszym składem to jednak są bardziej zgrani.

5

Hurkacz ogrywa Thiema:)

0

@Quanah_Parker zależy co Cię jara... we Włoszech jak widzę masz więcej miejsc do zobaczenia. Sam w listopadzie byłem w Rzymie i jak dla mnie moge tylko polecić, chociaż inni ludzie na pewno zobaczyliby wiele minusów.

0

@Colon Julia Roberts z Notting Hill:)

1

@VamosRakieta moge się tylko polecić na przyszłość ;)

1

@VamosRakieta postarałem się. Wszedłem na Twój profil, chciałem oficjalnie, po imieniu, ale nie ma. W związku z czym VamosRakieto jesteś NIE MO ŻLI WY:)

2

United gra w 12 przeciwko 10 z city. Sterling jest dzis bardzo niemożliwy.

0

@Hiacynk on juz w Totkach chodzi jak motorek, miałem cicha nadzieje ze on przyjdzie za Alvesa, ale wyszło jak wyszło.

0

@Kubox @Hiacynk właśnie dlatego go szanuje:)

5

@Hiacynk Pisałem już kiedyś na ten temat. Gość w tym wieku miał dwie poważne kontuzję. Na jedną i drugą nogę. Za każdym razem wracał i strzelał. Ludzie go wyśmiewają za te pudła bo to takie nasze - polskie, śmiać się z kogoś. U mnie ma, nic nie znaczący dla niego :), szacunek:)

0

Gdyby kolega pytał to Chausheva Silvana nieźle gra:D

0

@Kubox najlepsze:)

34

@Rewolucja123 Bez względu na to co byśmy wygrali, nie chciałbym tu tego pana jeszcze na kolejny sezon.

2

@koszol Cr lepszy od Leo. Wygrałem:)

0

@Artsss musiałem, sorry:)

1

@Artsss trochę czego wniesie?

2

@jacob345 Dla mnie chyba jednak trochę lepszy, chociaż Belfer też mi się bardzo podobał:)

2

Będąc na wyjeździe noworocznym w Bieszczadach, brat namówił mnie na Watahę. Jak dla mnie bomba. A wy??? Hit czy kit?

0

@Veb1233 Nie pisze serio:) nudy wzięły górę:)

0

@ollo0 Bez żartów, a gdzie Alena?! :)

0

@Hiacynk zobaczymy:) liczę na gole.

0

@Hiacynk zastanawia mnie brak Godina. To może być dużą przewagą dla Napoli.

1

@8Iniestazo8 cudo. Racja:)

0

Włączyłem sobie wlasnie NYKnicks - LAClipers. Od początku trzeciej kwarty rzuciły obie drużyny kilkanaście razy. Raz nie trafili. Tu bedzie wysooooooki wynik. Dawno nie widziałem takiej skuteczności.

0

@Janiama myśle ze jedyna nadzieją jest ulewa taka dajmy na to tygodniowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?