3

@BarcaFan2001 ja tam zawsze z łezką wrócę do czasów gdy "trzecim stoperem" stawał się Yaya.

1

@JohnA Pytanie jaki smak lubisz i czy te smakowe Ci odpowiadają:) Ja np na działce mam kilka "owoców". Winogrona, maliny, porzeczki. Robimy z tego sok i jak mam chęć to dodaje do wody:)

1

@JohnA Przynajmniej półtora litra wody (delikatnie gazowanej) dziennie.
Nie lubię tych wszystkich soków, pepsów czy inny colów (od czasu do czasu do jakiegoś drinka). Jest to wszystko dla mnie za słodkie. Natomiast co do braku smaku, to są przecież różnosmakowe soki, żeby dodać kilka kropel do wody i już masz napój, który Ci smakuje. Oczywiście co sobie marysia życzy:)

3

@bielik MJ23 (15 znaków)

0

@SeeleyBooth Ansu i Perez sa lepsi od Włocha?

0

kolega prosił, żeby zapytać jak fanom rapu, hip hopu, nawijki czy jak tam sobie marysię życzą, sie podoba jego utwór:)


0

@socha dlatego nie podałem nazwiska:)

1

@skubi99 Nie muszę sobie wyobrażać:) nasz najznakomitszy detektyw możliwe że tak wygląda od tyłu:)

2

@Nano22 @messi564 @IronSanHybrid carbonara wybitny makaronik ... mniami!!:) Nie wiem co masz do szpinaku, ale ja dzisiaj mam makaron ze szpinakiem i łososiem i tak naprawdę tylko grzyba (pieczarki) brak. I aglio olio tez przepyszny. Taki "prosty" a dobry, w sumie "z niczym" ale bajka.

0

@bananbarca O to chodzi.Gość miał dwie poważne kontuzję i za każdym razem wraca i to w świetnej formie:)

powodzenia chłopaku, wrócisz i Ty do biegania i grania :)

0

@Colon nigdy nie wstawiałem tu fotki:)

To jednak nie ja:)
Brat tez nie:)

1

@tristan87 To jak wyglada w pięknej słonecznej zimie daje mi podstawy by wierzyc Ci na słowo:)

0

@Colon wynajęty domek. Trasa taka jaką mnie brat przeciągnął:) A na poważnie nie wiem. W Wetlinie mieliśmy nocleg. Początek trasy był oddalony od nas kilka km. Weszliśmy pod chatkę Puchatka i poszliśmy dalej. Łącznie 6-7 godzin, mam nadzieje że chociaż troche wyjaśniłem. Jak mówię, nie chodzę po górach nie znam się :)

1

@tristan87 byłem 1-5 stycznia. Kilka dni wcześniej spadł śnieg. Mimo ze jestem zdecydowanie letniowodny niż zimowosniegowy to widoki na szczycie przepiękne.

10

@konraden przepraszam. Tak naprawdę chciałem wyrazić tu swój szacunek dla niego jak również chciałem zostać obsypany zielonymi herbami.

0

@BARCA_FOR_EVER nie, na samej gorze za bramką. Może trochę po prawej stronie. Jak bedziesz miał możliwość i kasę, to bierz nizej:)

1

@bixmix 3.15 na fortunie.

1

@barcelonaLM Odszedł najlepszy strzelec Leganes do Sevilli.

0

@BARCA_FOR_EVER byłem 10 lat temu na takim meczu:) było 2 słownie DWÓCH kibiców Espanyolu :D
Bilet za 160-180 zł. Trybuna na samej górze. I teraz tak:
Bilet kupiony w Polsce jakiś czas przed meczem. Na stadionie mnóstwo wolnych miejsc, co za tym idzie smialo można kupić przed meczem. Na pewno trochę się zmieniło, ale raczej nie na takiego potentata jak Espanyol:)

29

Wiem ze nigdy tego Arek nie przeczytasz, ale gardź hejtem:) graj swoje;)

Liczę ze właśnie w takich meczach się dobrze pokaże. No nie na tyle, żeby nas wyeliminować, ale na tyle dobrze żeby zrobić krok w przód.

1

@Witekk10 Henry i Ronaldinho.

0

@Kuczek ja mam i wolałbym oddzielne:)

0

@Avada Kedavra zależy czy chata ma milion metrów czy małe skromne mieszkanko. Jeśli to drugie to chyba jednak kuchnia, kosztem dwóch mniejszych pomieszczeń. I koniecznie z oknem!!:)

2

@Skaramuczi A żona/kobieta/narzeczona/partnerka (matka dziecka) wie, że tylko Dżoana Ci w głowie?:)


Gratulacje!!:)

0

@puyol_presidend5 my trafiliśmy super okazje normalnie wyszłoby 1000 więcej, ale nawet 6000 za ten okres to się super „opłaca”:)

0

@Chwytliwy wiem kurła jaki był kiedyś!:)

0

@Avada Kedavra zapamiętam:)

0

@Avada Kedavra @Zip to mój pierwszy raz, sorry:)

6

Mam dziś wolne, pomyślałem pójdę sobie do kina. Pojechałem jak to typowy ja, kupić coś na mieście, żeby nie przepłacać w kinie. Padło na KFC. Zakupiłem co chciałem wchodzę do kina, na salę. Patrzę siedzi tylko jeden typ. Usiadłem obok niego. Będzie nam raźniej:)

hasztag tramwaj:)
Dobrze znawcy?:)

0

@Chwytliwy Wiem:) Żartuję sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?