0

@Fabiano93 tylko przez nieudolność piłkarzy Athleticu nie straciliśmy gola. Ale ok, nie straciliśmy, ciekaw jestem jakbyś śpiewał jak byśmy stracili tego jednego/dwa gole po tych babolach? I teraz papier (la Rambla) przyjmie wszystko. To takie pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać.

0

@Fabiano93 jak nie mam do kogo zagrać to wypie..alam piłkę do przodu a nie gram kilkukrotnie do przeciwnika nieopodal pola karnego. Bo wole stracić piłkę niż gola. ale co ja tam wiem.

1

@arda Najpierw to mógł zamknąć mecz Ter Stegen swoimi durnymi zagraniami w pierwszej połowie.

21

@arda mi krwawią mniej.

1

@gurales ale podanie diagonalne było i mi już wystarcza:)

2

@MesQueUnClub22 cala la rambla huczała:) ponoć panowie mieli sobie do powiedzenia kilka mocnych słów i musieli ich rozdzielać koledzy z drużyny.

3

Żebyś miał tyle jaj w grze co w gębie panie piłkarzu.

0

Alba albą ale ter Stegen..? Jemu odcięło prąd dzisiaj?

1

@Coutinho007 wlasnie cholera!!:)

1

@Coutinho007 mi się też zdarzy w trakcie sezonu:) ale fakt, po sezonie, z jakimś trofeum, będzie smakowała lepiej:)

0

@fc_barcelona_1899 nk- nasza klasa?

0

@Coutinho007 całuj w co chcesz:)
żartuje:) póki piłka w grze mam nadzieje na wszystko:D tak czy siak:)

0

@Coutinho007 ale dlaczego? graliśmy kupę i jeszcze sporo minie jak chłopaki "łykną" taktykę nowego trenera. Ja i tak spisuje ten sezon na straty. Zaskoczy mnie miło jakikolwiek puchar. Nie mam oczekiwań, poza tym, żeby mój klub zaczął grać w piłkę tak, żeby oczy nie krwawiły:) Tylko tyle i aż tyle.
Zacznę ocenę w przyszłym sezonie.

0

@monciaak kurde drogeria...

3

Ciekawe ile z tych "dymów" i "sprzeczek" to tylko wymysły prasy, a my tu się żremy jakby nie wiadomo co:)

0

@mekston Teraz tak mi się przypomniało, że chyba Pep poza Kimmichem to i Alabę testował na defensywnym... z resztą Alaba gra w kadrze w drugiej linii.

1

@mekston Naprawdę ten chłopak mnie zaskakuje:)

0

@takisobiektos za superstrzelcem z zeszłego sezonu. Krzysztofem Piątkiem. Taki zawodnik, który przeszedł z Cracovii to Genoi, tam nawalił bramek, potem po pół roku poszedł do Milanu i też nawalił bramek. A ci co sie spuszczali w zeszłym sezonie, dzisiaj udają że nie znają go.
Kojarzysz?

0

@Stoiczkow Ja darzę go sympatią właśnie za to, jak zaczęła ładnie dla oka i inaczej niż wcześniej, grać kadra Niemiec pod jego skrzydłami:) wczęsniej byli dla mnie wręcz obrzydliwi:D jak dziś Atletico:D

0

@Homeopata8989 do tego Young, Moses:)

0

@Hiacynk A kto to jest Ibra?:) Inter nie da mu człapać jak drużyny w poprzednich meczach Milanu:) Jeszcze zatęsknią za Krzysiem:)

0

@Pawelec7 Hotel Mera Sopot.

0

@Hiacynk Lautaro już zagra?

0

@ViscaBarca123 Przepaść po Sancho.

0

@draxidox Ten co zrobili chłopaki z Eleven? Jeśli tak to mega. Zwłaszcza te momenty o których mówisz. Jak spotykają go ludzie. Piękna sprawa.

1

@Hiacynk Kluivert:) Nie pamiętam który sezon, ale bardzo dawno temu:)
No i z "niepiłkarskich" MJ23:)

0

@Homeopata8989 Alaba do niedawna też był kotem na lewej obronie. Dzisiaj gra na środku bo nie ma alternatywy żadnej, ale myślę, że juz na lewą nie wróci:)

3

@Homeopata8989 tylko wspomnę, że trener Mirandés to żaden jakiś tam nołnejm czy ogórek:) kilkanaście lat zawodnik Bilbao:)

0

@marcin000019 Legia - Górnik 0:1 jeśli dobrze pamiętam. Na pewno przegrana Legii, chyba 1998. Jeśli kadra, to Polska - Włochy na Łazienkowskiej, wynik 3:1, rok 2003 :)

0

@Messibestplayerintheworld między nimi dwoma wole Pereza:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?