0

@kokos_xd "będzie grał" to trochę na wyrost. Będzie członkiem drużyny, o prędzej:)

0

@Colon ja pier... co za bagno "...Polacy som..." no som som... somsiadem Czechów na przykład:)

0

@kerouac taktyk

2

@Wojtas1080pl D3:) tak:)

0

@NeroTFP króciutko:)

0

@lukas10 tylko Milik!:)

2

@ollo0 Pokazywał już w lidze mistrzów, myślę że da sobie radę. On w tym wieku w Chelsea i tak będzie jednym z bardziej doświadczonych:)

0

@Hiacynk Kontuzję Currego i Thompsona, do tego odejście Duranta (który i tak nie gra cąły sezon). Tankują, żeby mieć jak najlepszy pick w drafcie.

0

@Transu96 ciekawe czy powroty będą równie "modne" co odejścia...?

0

@Pawelec7 Znalazłem. Sorry za spam:)

2

@SuperVegeta jakbyś napisał po wrzuconym postem to więcej ludzi by wiedziało o czym piszesz...

2

@qbsonFCBarca trenują no look passy bez piłki:)

0

@Pawelec7"zanim rozegrał..." to już zagrali?:) Szukałem jakiś czas temu kilkukrotnie kadrę, ale nie znalazłem nic poza kilkoma nazwiskami. Mają tam ze dwudziestu piłkarzy?:)

2

@Hiacynk Żadnych włoskich:) Klopp:) Nagelsman i nie wiem:)

0

@gregory614 Nie pamiętam:)
@Rudi35 chodziło mi tylko o bajki z polonii 1:)
@avanes @jurekj86@shinthps zapomniałem o tych!:)

0

@barteggg08 zgłaszaj:)

1

@NeroTFP Nie przyjedzie, a wieczorem wyślę smsa, że nikogo nie było:)

1

Wczoraj padł temat bajek i kreskówek, że dzisiaj słabe itd.
Pamiętacie na Polonii 1 ( tak wiem, jakie bajki leciały tam nocą:D) takie kreskówki jak "Yattaman", "W królestwie kalendarza"? :)

2

@Striker O tym samym pomyślałem:)

0

@szymonekk rozpuszczalnik w pracy, w domu nespresso. Czasem ze spienionym mlekiem czasem, tylko kawa zalana mlekiem. "Na mieście" Latte/Kapuczino.

2

@kerouac nie znam Andyego i Agentek, ale Cartoon Network gdzie leciał Tom i Jerry, Jetsonowie, Flinstonowie klasyka :)

1

@MrShakira 12 dni. 4 lata temu. Pod koniec września (wciaz skwar). Około 1200 na osobę bilety i mieszkanie. Mieszkanie z airbnb, kolega wyżej pisał ze nie poleca, ja polecam bardzo. Byliśmy z airbnb w Barcelonie, Albanii jak również Gdańsku. Pytanie w ile osób? My braliśmy całe mieszkania. Bilet na ligę mistrzow w pierwszym rzędzie na hit (:D) z Apoelem 260-300 złotych. Nie pamietam dokładnie. Wiele miejsc do zobaczenia, komunikacja, zwłaszcza metro świetna sprawa. Sa osoby które były „niedawno” wiec mogą powiedziec cos więcej:)

Ps dodam tylko ze jesli zdecydujecie się na zwiedzanie Sagrady to kupcie bilety w domu siedząc na 4literach przez internet niż stać godzinami do kasy w Barcelonie :)
Tak jak pisała @Jola92 rowniez odradzam jedzenie na La Rambli:)
No i koniecznie idźcie na targ La Boquria. Jakie tam sa kolory przypraw, owoce ach...:)

1

@Lord_Vader nie postrzegam, bo nie oglądałem. Nie mówię, że jest złym, ale moim skromnym zdaniem lepszego od Bale’a nie bedzie. Dla mnie juz Affleck był nieporozumieniem, a teraz Pattison? Ech...
to tylko moje zdanie. Mam swoje bziki. Batman to tylko Bale a 007 to tylko Daniel Craig.

0

@Lord_Vader nowy Bartman? Pattison Batmanem?! :(

7

@masakrator05 moze to Niemiec skoro "jajaja"?

2

@IronSanHybrid No nie widać:) Moja małża tez mówi, że to on "skradł" ten serial:)

2

@IronSanHybrid Właśnie chciałem napisać, że tu są wymieniani różni aktorzy ale przecież Eric też świetna gra.

3

@Mario96w Akcent agentki Scully i gra Maeve też super:)

0

@nvidd zależy na ile, jakie konkretne dni (loty w weekend są najdroższe) i co Was interesuję. Z mojej strony noclegi polecam na airbnb. Nigdy nie miałem parcia na hotele itd, więc jeśli Was interesuję mieszkanie to polecam tę właśnie stronę. Ja chyba 4 lata temu zapłaciłem za bilet i mieszkanie niedaleko metra ok 1200 zł na 12 dni. Z tymże nas było czworo, mieszkanie duże, bo dwie sypialnie, dwie oddzielne "pełne" łazienki i salon z kuchnią.

0

@Kidd ja masz auto "na topie" to pójdzie w sekundę:)

ja np sprzedałem Nissana w autoryzowanym salonie Skody bez pierdzelenia się w "a tu jest ryska, a czy auto było bite...?" i tym podobne teksty od potencjalnego kupca. Skoda sprawdziła, dała ofertę do zaakceptowania:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?