escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kokos_xd "będzie grał" to trochę na wyrost. Będzie członkiem drużyny, o prędzej:)
0
@Colon ja pier... co za bagno "...Polacy som..." no som som... somsiadem Czechów na przykład:)
0
@kerouac taktyk
2
@Wojtas1080pl D3:) tak:)
0
@NeroTFP króciutko:)
0
@lukas10 tylko Milik!:)
2
@ollo0 Pokazywał już w lidze mistrzów, myślę że da sobie radę. On w tym wieku w Chelsea i tak będzie jednym z bardziej doświadczonych:)
0
@Hiacynk Kontuzję Currego i Thompsona, do tego odejście Duranta (który i tak nie gra cąły sezon). Tankują, żeby mieć jak najlepszy pick w drafcie.
0
@Transu96 ciekawe czy powroty będą równie "modne" co odejścia...?
0
@Pawelec7 Znalazłem. Sorry za spam:)
2
@SuperVegeta jakbyś napisał po wrzuconym postem to więcej ludzi by wiedziało o czym piszesz...
2
@qbsonFCBarca trenują no look passy bez piłki:)
0
@Pawelec7"zanim rozegrał..." to już zagrali?:) Szukałem jakiś czas temu kilkukrotnie kadrę, ale nie znalazłem nic poza kilkoma nazwiskami. Mają tam ze dwudziestu piłkarzy?:)
2
@Hiacynk Żadnych włoskich:) Klopp:) Nagelsman i nie wiem:)
0
@gregory614 Nie pamiętam:)
@Rudi35 chodziło mi tylko o bajki z polonii 1:)
@avanes @jurekj86@shinthps zapomniałem o tych!:)
0
@barteggg08 zgłaszaj:)
1
@NeroTFP Nie przyjedzie, a wieczorem wyślę smsa, że nikogo nie było:)
1
Wczoraj padł temat bajek i kreskówek, że dzisiaj słabe itd.
Pamiętacie na Polonii 1 ( tak wiem, jakie bajki leciały tam nocą:D) takie kreskówki jak "Yattaman", "W królestwie kalendarza"? :)
2
@Striker O tym samym pomyślałem:)
0
@szymonekk rozpuszczalnik w pracy, w domu nespresso. Czasem ze spienionym mlekiem czasem, tylko kawa zalana mlekiem. "Na mieście" Latte/Kapuczino.
2
@kerouac nie znam Andyego i Agentek, ale Cartoon Network gdzie leciał Tom i Jerry, Jetsonowie, Flinstonowie klasyka :)
1
@MrShakira 12 dni. 4 lata temu. Pod koniec września (wciaz skwar). Około 1200 na osobę bilety i mieszkanie. Mieszkanie z airbnb, kolega wyżej pisał ze nie poleca, ja polecam bardzo. Byliśmy z airbnb w Barcelonie, Albanii jak również Gdańsku. Pytanie w ile osób? My braliśmy całe mieszkania. Bilet na ligę mistrzow w pierwszym rzędzie na hit (:D) z Apoelem 260-300 złotych. Nie pamietam dokładnie. Wiele miejsc do zobaczenia, komunikacja, zwłaszcza metro świetna sprawa. Sa osoby które były „niedawno” wiec mogą powiedziec cos więcej:)
Ps dodam tylko ze jesli zdecydujecie się na zwiedzanie Sagrady to kupcie bilety w domu siedząc na 4literach przez internet niż stać godzinami do kasy w Barcelonie :)
Tak jak pisała @Jola92 rowniez odradzam jedzenie na La Rambli:)
No i koniecznie idźcie na targ La Boquria. Jakie tam sa kolory przypraw, owoce ach...:)
1
@Lord_Vader nie postrzegam, bo nie oglądałem. Nie mówię, że jest złym, ale moim skromnym zdaniem lepszego od Bale’a nie bedzie. Dla mnie juz Affleck był nieporozumieniem, a teraz Pattison? Ech...
to tylko moje zdanie. Mam swoje bziki. Batman to tylko Bale a 007 to tylko Daniel Craig.
0
@Lord_Vader nowy Bartman? Pattison Batmanem?! :(
7
@masakrator05 moze to Niemiec skoro "jajaja"?
2
@IronSanHybrid No nie widać:) Moja małża tez mówi, że to on "skradł" ten serial:)
2
@IronSanHybrid Właśnie chciałem napisać, że tu są wymieniani różni aktorzy ale przecież Eric też świetna gra.
3
@Mario96w Akcent agentki Scully i gra Maeve też super:)
0
@nvidd zależy na ile, jakie konkretne dni (loty w weekend są najdroższe) i co Was interesuję. Z mojej strony noclegi polecam na airbnb. Nigdy nie miałem parcia na hotele itd, więc jeśli Was interesuję mieszkanie to polecam tę właśnie stronę. Ja chyba 4 lata temu zapłaciłem za bilet i mieszkanie niedaleko metra ok 1200 zł na 12 dni. Z tymże nas było czworo, mieszkanie duże, bo dwie sypialnie, dwie oddzielne "pełne" łazienki i salon z kuchnią.
0
@Kidd ja masz auto "na topie" to pójdzie w sekundę:)
ja np sprzedałem Nissana w autoryzowanym salonie Skody bez pierdzelenia się w "a tu jest ryska, a czy auto było bite...?" i tym podobne teksty od potencjalnego kupca. Skoda sprawdziła, dała ofertę do zaakceptowania:)