escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jasio789 pytanie czy jedziesz do Barcelony i chcesz pojsć na mecz bo juz tam bedziesz, czy powodem wyjazdu jest tylko i wyłącznie mecz? Jesli tylko mecz ... to wydaje mi się ze powinieneś zacząć od kupna biletów na mecz. Resztę mozesz ogarnąć „zawsze”.
Pytanie jaka cena bedzie u konika, ale przygotuj pare euro więcej:)
0
@FafitFCB myslisz ze zagra? Kupiłem go w fantasy:)
0
@sendesara moglby mieć i 100:) No dobra 99, bo bramka z czuba z Chelsea dla mnie „naj”, ale to jak tańczył na boisku... ach...:)
0
@fcbfan1993 chyba dwa lata temu gruchnęła informacja, ze „wracają” i się napaliłem, ale niestety to była bzdura. Uwielbiam ich. Kiedyś jakoś mnie nie jarali, chyba trzeba dorosnąć do Przyjaciół. Tak naprawdę wszędzie gdzieś ich teraz widzę, w innych projektach, poza Rossem, ale jesli wrócą to świetna wiadomość:)
0
@DanielOOL Kiedyś był to Sportuklub, nie wiem czy dalej jest ten kanał.
0
@masakrator05 w każdej jedenastce powinien być Ronaldinho:)
0
@Arkon za to mecz będzie dobry!:)
3
@sendesara jakoś jak drwili z Paulinho to nie było słów, że reprezentant mocnej Brazylii tylko gracz chińskiej drużyny i były zawodnik ŁKSu 100 lat temu, jakby to miało jakieś znaczenie, ale jednak argument do podśmiechujek był.
0
@masakrator05 Wszystko co wymieniłeś można robić. Nie wydasz kasy na to, ale wydasz kasę na zwierzęta i ziemie. Coś za coś. Ale gdybym miał dom i kawałek ziemi to sporo rzeczy bym nie kupował.
0
@MichalZZZ że go jeszcze nie mam:)
9
@Veb1233 dobra wiadomość.
0
@Witam w porządku :)
0
@KamQiX Czyli to czego na dziś brakuję drużynie. Ale nie o tym, nie porównuję. Czekam na bum Brazylijczyka:) Znam go tylko z opowieści co poniektórych tutaj:)
0
@KamQiX Nie porównuję ich tylko nastroje jakie były przy przyjściach jednego i drugiego. Na dziś? Chyba zgodzisz się, że więcej zawdzięczamy Paulinie niż Arthurowi?:)
30
Do ignorantów:) To, że nie znacie tego człowieka, to że nie umiecie napisać/wypowiedzieć jego nazwisko, to że gra marnym zespole w naszej lidze nie znaczy, że możecie po nim cisnąć:) poczekajcie na kilka występów, żeby wyrobić sobie zdanie.
Większość lała z Paulinho, że przyszedł z Chin, a ten mordy pozamykał.
Wiekoszść chciała Arthura bo jest taki dobry i tak dalej, nie wiedząc nawet w jakim zespole gra, nie oglądając ligi brazylijskiej. Dzisiaj chyba nie gra na miare swoich możliwości.
Także poczekajcie, tyle ode mnie:)
0
@D10SLEO śmiechom nie było końca...
5
@contowsky w końcu!:)
krowa mnie rozbawiła;)
0
@BarcaInfo Cieszę się:) Fati odpocznie:)
24
@IronSanHybrid co za parówa... ma mocne i często trafne komentarze, nie pierdzieli się w kurtuazję i dyplomację, ale tu przegiął.
0
@AdiKingu96 nie przyzwyczaiłeś się:)? nikt też nie zabrania kochania swoich bliskich, ale 14 lutego się o tym mówi najwięcej:) Taki dzień, jak Cię to złości to odpuść czytanie:)
0
@Uukasz_93 No to zmieniło się :)
0
@ProMILs tak zagra i tak strzeli.
0
@Avada Kedavra Naprawdę słuszny?
0
@Avada Kedavra nie denerwuj się, przeczytaj jeszcze raz. Kowal pisał o Zmarzilku, że nie wie kto to jest i jakim cudem w plebiscycie przegladu sportowego był wyżej niż Robert.
0
@Uukasz_93 @Thoms94 dodam tylko, ze odradzam kupowanie biletów/wyrabianie karty na Legie przed meczem:) był okres ze tak robiłem... wiecznie kolejka. Jesli nie interesuje Cię wyrobienie karty, czy kupowanie przez internet, pojedź do kasy ale
NIE w dniu meczu:)
13
Oglądam teraz skróty LM. wlasnie leci BVB-PSG. Czy mi się wydaje czy Ney jakiś taki „utyty”?
0
Spodziewałem się takie gry Lipska i wręcz miałem nadzieje ze przejdą Totki, ale to jak gra dzisiaj Schick.. przechodzi moje najśmielsze oczekiwania.
0
@osa91 suarez dopóki bedzie zdrowy i w klubie bedzie Messi to nawet mając 40 lat bedzie grał. Dla mnie Oyarzabal byłby mega wzmocnieniem od lat, jak również Odriozola, ale na chwile obecna nie ma dla niego miejsca.
Coutinho poza klubem jest teraz, mając taka formę zostanie w klubie bo go nikt nie kupi, wiec nie ferowalbym wyroków.
0
@osa91 Ale Moreno nie będzie grał jeśli w klubie będzie zdrowy (nawet jeśli bez formy) Suarez. A Oyarzabal? Nie sądzę, że ktokolwiek powącha murawę mając Grieza czy Cou. Raczej nie będzie tyle milionów siedziało na ławce.
0
@osa91 Ale nie potrzeba drogiego transfer, bo Suarez i tak ma pierwszy plac.