2

@Colon polecam:)

0

@Gaucho tak trudno napisać Bra.. Bre... Duńczyk?:)

2

@WeWePalGume temperament temperamentem, a głupota głupotą. Uważam, że tylko on ma jaja w tej drużynie, ale wczoraj korba mu się włączyła.

0

@Lordzi Oglądałem wczoraj tylko drugą połowę, Vidal zagrał tak 1 albo 2 razy wcześniej przed kartką. Gość szedł na raz od razu na dupie wślizgiem, to się musiało źle skończyć. Wczoraj wyglądał na mocno sfrustrowanego.

1

@Coutinho007 poziom dna.

4

@IronSanHybrid to juz nawet nie Kalechon, ale „gra jeszcze yyyy yyyyy yyy dwóch zawodników innych” tez dobre :) oby Polsat dostał po dupie za to kodowanie.

0

@cules100pro Zgadzam się:)

0

@macio_944 czekam, aż im się "przestawi":)

1

@LeoMessi1994 fajna ale jednak się zawiodłem. Gdzie był MJ?! poza ścianą:)

3

@Kondziubarca Griez mu pomaga, zobacz, że ma podniesioną nogę:)

0

@masakrator05 prawdopodobnie z ławki, ciezko bedzie:)

18

@Mow_mi_Douglas bardzo:) poruszą się z taką lekkością, gracją, miło się patrzy na jego zagrania. Brak u nas takiego "artysty" poza Leo:)

0

@esem91 obczaję dzięki:) chociaz przyznam, że to kompletnie nie moja bajka, ale jednak super się tego słuchało:)

1

@IronSanHybrid niezły film. Tak jak mówisz, miły do obejrzenia. Ale za to ścieżka dźwiękowa robi robotę :)

4

@MichalZZZ nie zaliczysz:) irlandyczyk trwa 12 godzin:)

0

@stone80 może byłoby łatwiej jakbyś zaznaczył redakcje czy kogoś z niej?:)

0

@BarcaInfo Przypadek? :)

8

@quarto 3,4,9, 11 i 13 wpisów poniżej, dalej nie sprawdzałem:) Ale Tobie bym proponował następnym razem:)

0

@LeoMessi1994 tez;) jasne:) tyłki stwierdzam fakt:)

1

@lukas10 co ci Francuzi mają z tymi „pozami”?;) nie wygląda Griez zbyt męsko w tej pozie, to samo Umtiti jak „chodzi” dla żartów jak panienka :)

0

@Gaucho ej edytowałeś? Nie było przed chwilą informacji o Andre:)

1

Przesunąłem troche LaRamble i pozę pierwszą jedenastką nie widziałem rezerwy. W związku z czym informuje:) Andre Gomes na ławce Evertonu;) wracaj chłopie do „angielskiej” formy!:)

2

@tomFCB najbardziej pamiętna dla mnie to owacja dla Ronniego na Santiago. Piękna chwila.

Wiem wiem, nie pytałeś o Ronaldinho.

0

@Colon tak:) mam niepisana umowę z małżą, ze w sobotę ona przygotowuje omleta z dodatkami, a w niedziele ja jajecznicę :)

14

Hehe fajnie się to czyta :) najpierw pojazd i brak szacunku a dzisiaj śliniaki potrzebne... gorszy mecz i wrócicie do normy:)
Mówiłem, poczekajmy:) gosc ma pojęcie o piłce :)

0

@LuisSalvano to nie ja jadę ale dzięki:) @Jasio789 do Ciebie:)

0

@Jasio789 z tego co tu pisali to bilety sie pojawiały i zaraz znikały. Mam pewnie wątpliwości co do możliwości kupna biletów na mecz w kasie przed meczem. Myśle ze jest duży popyt. Ale mam nadzieje ze się nie zawiedziesz. To bedzie piękna historia:)

1

@Jasio789 pytanie czy jedziesz do Barcelony i chcesz pojsć na mecz bo juz tam bedziesz, czy powodem wyjazdu jest tylko i wyłącznie mecz? Jesli tylko mecz ... to wydaje mi się ze powinieneś zacząć od kupna biletów na mecz. Resztę mozesz ogarnąć „zawsze”.

Pytanie jaka cena bedzie u konika, ale przygotuj pare euro więcej:)

0

@FafitFCB myslisz ze zagra? Kupiłem go w fantasy:)

0

@sendesara moglby mieć i 100:) No dobra 99, bo bramka z czuba z Chelsea dla mnie „naj”, ale to jak tańczył na boisku... ach...:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?