escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Colon polecam:)
0
@Gaucho tak trudno napisać Bra.. Bre... Duńczyk?:)
2
@WeWePalGume temperament temperamentem, a głupota głupotą. Uważam, że tylko on ma jaja w tej drużynie, ale wczoraj korba mu się włączyła.
0
@Lordzi Oglądałem wczoraj tylko drugą połowę, Vidal zagrał tak 1 albo 2 razy wcześniej przed kartką. Gość szedł na raz od razu na dupie wślizgiem, to się musiało źle skończyć. Wczoraj wyglądał na mocno sfrustrowanego.
1
@Coutinho007 poziom dna.
4
@IronSanHybrid to juz nawet nie Kalechon, ale „gra jeszcze yyyy yyyyy yyy dwóch zawodników innych” tez dobre :) oby Polsat dostał po dupie za to kodowanie.
0
@cules100pro Zgadzam się:)
0
@macio_944 czekam, aż im się "przestawi":)
1
@LeoMessi1994 fajna ale jednak się zawiodłem. Gdzie był MJ?! poza ścianą:)
3
@Kondziubarca Griez mu pomaga, zobacz, że ma podniesioną nogę:)
0
@masakrator05 prawdopodobnie z ławki, ciezko bedzie:)
18
@Mow_mi_Douglas bardzo:) poruszą się z taką lekkością, gracją, miło się patrzy na jego zagrania. Brak u nas takiego "artysty" poza Leo:)
0
@esem91 obczaję dzięki:) chociaz przyznam, że to kompletnie nie moja bajka, ale jednak super się tego słuchało:)
1
@IronSanHybrid niezły film. Tak jak mówisz, miły do obejrzenia. Ale za to ścieżka dźwiękowa robi robotę :)
4
@MichalZZZ nie zaliczysz:) irlandyczyk trwa 12 godzin:)
0
@stone80 może byłoby łatwiej jakbyś zaznaczył redakcje czy kogoś z niej?:)
0
@BarcaInfo Przypadek? :)
8
@quarto 3,4,9, 11 i 13 wpisów poniżej, dalej nie sprawdzałem:) Ale Tobie bym proponował następnym razem:)
0
@LeoMessi1994 tez;) jasne:) tyłki stwierdzam fakt:)
1
@lukas10 co ci Francuzi mają z tymi „pozami”?;) nie wygląda Griez zbyt męsko w tej pozie, to samo Umtiti jak „chodzi” dla żartów jak panienka :)
0
@Gaucho ej edytowałeś? Nie było przed chwilą informacji o Andre:)
1
Przesunąłem troche LaRamble i pozę pierwszą jedenastką nie widziałem rezerwy. W związku z czym informuje:) Andre Gomes na ławce Evertonu;) wracaj chłopie do „angielskiej” formy!:)
2
@tomFCB najbardziej pamiętna dla mnie to owacja dla Ronniego na Santiago. Piękna chwila.
Wiem wiem, nie pytałeś o Ronaldinho.
0
@Colon tak:) mam niepisana umowę z małżą, ze w sobotę ona przygotowuje omleta z dodatkami, a w niedziele ja jajecznicę :)
14
Hehe fajnie się to czyta :) najpierw pojazd i brak szacunku a dzisiaj śliniaki potrzebne... gorszy mecz i wrócicie do normy:)
Mówiłem, poczekajmy:) gosc ma pojęcie o piłce :)
0
@LuisSalvano to nie ja jadę ale dzięki:) @Jasio789 do Ciebie:)
0
@Jasio789 z tego co tu pisali to bilety sie pojawiały i zaraz znikały. Mam pewnie wątpliwości co do możliwości kupna biletów na mecz w kasie przed meczem. Myśle ze jest duży popyt. Ale mam nadzieje ze się nie zawiedziesz. To bedzie piękna historia:)
1
@Jasio789 pytanie czy jedziesz do Barcelony i chcesz pojsć na mecz bo juz tam bedziesz, czy powodem wyjazdu jest tylko i wyłącznie mecz? Jesli tylko mecz ... to wydaje mi się ze powinieneś zacząć od kupna biletów na mecz. Resztę mozesz ogarnąć „zawsze”.
Pytanie jaka cena bedzie u konika, ale przygotuj pare euro więcej:)
0
@FafitFCB myslisz ze zagra? Kupiłem go w fantasy:)
0
@sendesara moglby mieć i 100:) No dobra 99, bo bramka z czuba z Chelsea dla mnie „naj”, ale to jak tańczył na boisku... ach...:)