1

@Zbyszard mozna:)

wpisujesz @nazwauzytkownika i pisze co sobie Marysia zyczy:)

3

@Jakchcesz to jest tragedia... "jestem cipą i ty tez proszę bądź" dramat.

0

@contowsky Ale Ty wstawiasz fajne zdjęcia, po 1:)

0

@Explode mają, taką jak my w tym roku:) spadło do -2, trochę śniegu i paraliż na drogach i lotniskach. Z resztą mają też góry:) więc dla chętnego na sporty zimowe miejsce się znajdzie:)

0

@contowsky ja wygrałem:) czy nie?:)

0

@contowsky Dobra, miesiące mi się pomyliły w Australii:) Fakt, lato tam się kończy:) Chociaż w kwietniu bywa po 30 i więcej stopni, byłem, chwalę się:)

0

@contowsky Może tam już mają wiosnę, w Australii zaraz lato.

10

@Rastafarnianin Vinicius sobie pozwolił bo zdobył gola. Ja widziałem na jego twarzy bezradność do momentu strzelenia gola. Z każdą zepsutą akcją było widać to bardziej.

1

@Maniek9444 zapomniałeś dodać "zapraszam do dyskusji":D

0

@JordiElNino Marcelo i Benzema. Jest tak niedoceniany przez wielu. Przyjęcie piłki, prawa, lewa noga, głowa. Gość ma wszystko, tylko niestety lepiej mu wychodzi jak gra z drugim napastnikiem:)

1

Naprawdę dziwią mnie tu te lamenty. Spodziewaliście się (nie mylić z "chcielibyście") manity, pogromu? Sytuację były z obu stron, na drugą połowę nie wyszliśmy z szatni. Dwa farfocle i dwa gole. Ale co za różnica czy farfocle czy nie, wynik idzie w świat. Dla mnie niespodzianką to była porażka Liverpoolu. Dajmy czas temu trenerowi:) Chociaż wolałbym Duńczyka w miejsce Vidala i trochę mnie zawiódł tym ustawieniem, no ale będzie lepiej. Musi być!!:)

0

@parara1986 dojrzałe.

0

@Prezes_sycylijczyk tego nie wiem :)

1

@Prezes_sycylijczyk aaaa to dlatego:) muszę pogadać z żona:) znalazłem problem!:) dzieki!:)

1

@Rudi35 przecież wystarczy łyknąć tabletkę i konar zapłonie:) podobno:D

0

@Hiacynk Właśnie:) Zobaczywszy wczoraj składy Arsenalu i Sevilli pomyślałem odpowiednio: pogrom i spokojne zwycięstwo. Jak się skończyło wiemy:)

0

@Hiacynk No nie pokazała... ale widziałeś wyniki Gentu u siebie? 20 ostatnich meczów i tylko 4 porażki. U siebie od lipca na kilkadziesiąt spotkań bez porażki i raptem 4 remisy.

0

@Hiacynk "Ja mam dziwne wrażenie, że obie..." myślałem ze skończysz, że obie awansują:D

0

@Hiacynk Sevilla przestaje w moim mniemaniu zaliczać się do "Najciekawiej to zdecydowanie", niestety. A Szkoda.

0

@FutbolToMagia Hulk Hogan, Smoła i Sacz:D Riki Fler:)

0

@Kubox smutek smuteczek smuteczunio?:)

0

@Suzu atencjusz:)

4

@Danny Gaucho dziwie się ze można być takim burakiem. Dziewczyna pisze o wadzie wymowy, do tego stres. Rozumiem, że może się to komuś nie podobać, ale komentarz buractwo level 10.

4

@IronSanHybrid nawet nie wiesz jak mnie to cieszy:) znaczy od dawna o tym mówili, ale zawsze miło poczytać o kolejnych brakach w polsacie;) byle by pana truskawki nie brali do siebie, niech zostaje twarzą polsatu wraz z kucharzami:)

0

@ArterkHD chyba "zdarzyło" mi się kiedyś... weź pyzy z mięsem:)

0

@DonAndresFCB A Tibo niby to ciacho?:)

1

@xofcbxo zdarzało się:)

0

@BarcaInfo "grafix od Rasix":)

2

@xofcbxo ale co z lekcjami?!

1

@kerouac Eto, Del Piero, Batistuta:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?