escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zbyszard mozna:)
wpisujesz @nazwauzytkownika i pisze co sobie Marysia zyczy:)
3
@Jakchcesz to jest tragedia... "jestem cipą i ty tez proszę bądź" dramat.
0
@contowsky Ale Ty wstawiasz fajne zdjęcia, po 1:)
0
@Explode mają, taką jak my w tym roku:) spadło do -2, trochę śniegu i paraliż na drogach i lotniskach. Z resztą mają też góry:) więc dla chętnego na sporty zimowe miejsce się znajdzie:)
0
@contowsky ja wygrałem:) czy nie?:)
0
@contowsky Dobra, miesiące mi się pomyliły w Australii:) Fakt, lato tam się kończy:) Chociaż w kwietniu bywa po 30 i więcej stopni, byłem, chwalę się:)
0
@contowsky Może tam już mają wiosnę, w Australii zaraz lato.
10
@Rastafarnianin Vinicius sobie pozwolił bo zdobył gola. Ja widziałem na jego twarzy bezradność do momentu strzelenia gola. Z każdą zepsutą akcją było widać to bardziej.
1
@Maniek9444 zapomniałeś dodać "zapraszam do dyskusji":D
0
@JordiElNino Marcelo i Benzema. Jest tak niedoceniany przez wielu. Przyjęcie piłki, prawa, lewa noga, głowa. Gość ma wszystko, tylko niestety lepiej mu wychodzi jak gra z drugim napastnikiem:)
1
Naprawdę dziwią mnie tu te lamenty. Spodziewaliście się (nie mylić z "chcielibyście") manity, pogromu? Sytuację były z obu stron, na drugą połowę nie wyszliśmy z szatni. Dwa farfocle i dwa gole. Ale co za różnica czy farfocle czy nie, wynik idzie w świat. Dla mnie niespodzianką to była porażka Liverpoolu. Dajmy czas temu trenerowi:) Chociaż wolałbym Duńczyka w miejsce Vidala i trochę mnie zawiódł tym ustawieniem, no ale będzie lepiej. Musi być!!:)
0
@parara1986 dojrzałe.
0
@Prezes_sycylijczyk tego nie wiem :)
1
@Prezes_sycylijczyk aaaa to dlatego:) muszę pogadać z żona:) znalazłem problem!:) dzieki!:)
1
@Rudi35 przecież wystarczy łyknąć tabletkę i konar zapłonie:) podobno:D
0
@Hiacynk Właśnie:) Zobaczywszy wczoraj składy Arsenalu i Sevilli pomyślałem odpowiednio: pogrom i spokojne zwycięstwo. Jak się skończyło wiemy:)
0
@Hiacynk No nie pokazała... ale widziałeś wyniki Gentu u siebie? 20 ostatnich meczów i tylko 4 porażki. U siebie od lipca na kilkadziesiąt spotkań bez porażki i raptem 4 remisy.
0
@Hiacynk "Ja mam dziwne wrażenie, że obie..." myślałem ze skończysz, że obie awansują:D
0
@Hiacynk Sevilla przestaje w moim mniemaniu zaliczać się do "Najciekawiej to zdecydowanie", niestety. A Szkoda.
0
@FutbolToMagia Hulk Hogan, Smoła i Sacz:D Riki Fler:)
0
@Kubox smutek smuteczek smuteczunio?:)
0
@Suzu atencjusz:)
4
@Danny Gaucho dziwie się ze można być takim burakiem. Dziewczyna pisze o wadzie wymowy, do tego stres. Rozumiem, że może się to komuś nie podobać, ale komentarz buractwo level 10.
4
@IronSanHybrid nawet nie wiesz jak mnie to cieszy:) znaczy od dawna o tym mówili, ale zawsze miło poczytać o kolejnych brakach w polsacie;) byle by pana truskawki nie brali do siebie, niech zostaje twarzą polsatu wraz z kucharzami:)
0
@ArterkHD chyba "zdarzyło" mi się kiedyś... weź pyzy z mięsem:)
0
@DonAndresFCB A Tibo niby to ciacho?:)
1
@xofcbxo zdarzało się:)
0
@BarcaInfo "grafix od Rasix":)
2
@xofcbxo ale co z lekcjami?!
1
@kerouac Eto, Del Piero, Batistuta:)