2

@Danny Gaucho "spośród"

0

@ranger3120 pożycz od kogoś psa i mało, że możesz wyjść. Możesz nawet bezkarnie nie wracać do domu!:)

1

@ranger3120 ja bylem wczoraj, kampinos otwarty.

0

@haryveb944 wiesz, że już można komentować "tikitakę"?:)

1

@axegrinder zobaczyłem artykuł i pomyślałem „ciekawe na którym Ronnie z Chelsea” a tu się on wcale nie znajduje. Szkoda.

3

@marcin000019 Ale nie mów mi jak oni wyglądają w Barcelonie bo ja wiem. napisałeś o nich jako o wynalazkach, rozumiem że Griezz dla Ciebie to też wynalazek bo mu nie idzie w Barcelonie. Odpowiedz mi czy gdy czytałeś Cou fichado, Dembele fichado, Griezz fichado myślałeś "o Boże po co nam ten szrot"? Bo według mnie wynalazek to zawodnik o którym niewiele wiemy, takim dla mnie był Arthur. Wiem, że 3/4 LaRambli śledzi na bieżąco ligę brazylijską i wiedzą jak Arthur tam grał, ale ja nie i dla mnie wynalazkiem właśnie byl nołnejm z Brazylii a nie gwiazdy swoich klubów w najmocniejszych europejskich ligach.

1

@marcin000019 "wynalazków'.. jeden gwiazda w Anglii, drugi najlepszy zawodnik Bundesligi... stary "wynalazkiem" to jest np Arthur:)

0

@contowsky Wyspa cudo!! Lew? Myślę, że to nie "życie" go tak styrało:)

1

@Katalonbar w punkt:) nie będę się powtarzał:)

0

@michaleu ach człowiek mądry po szkodzie.. :)

0

@NeroTFP Generalnie cieszyłem się, jak przychodził na prezesa. Myślę sobie zna ludzi, języki, ma dojścia. Powinno być dobrze. Ale przy tych wrzutkach, jak kozaczy jakich to on piłkarzy pamięta sprzed 100 lat to mi ręce opadają. Co mnie obchodzi Albin Wira? Jakby mnie interesował to bym się postarał, znalazł źródła i napisał o nim. A ktoś zakładam, że pyta o zupę a ten o dupę... ech..:/

2

@michaleu taki to pożyje:) Ja np pół dnia pracowałem:)

0

@Darkodonnie Spoko:) Fajnie jakby przeszedł tam:)

1

@kamil9040 Szczerze?:) "dziś" w dupie mam ceny na rynku transferowym, bardziej zaczyna mnie martwić sytuacja na "moim" rynku.

0

@Darkodonnie Jeśli CR przejdzie wg plotek do PSG czy gdziekolwiek indziej, jeśli Gonzalo odejdzie, to może:) Sarri go zna, wiec na co stać Arka. Byłoby super. Ale nie przy tym ataku, który ma w tej chwili Juve. A generalnie to Twoje pytanie czy gdzieś widziałeś plotki?

3

@FranzMaurer i Umtiti:)

0

@macio_944 Chyba, że tak:)

3

@macio_944 Zabraknie Ci szacunku, że obdarzyć wszystkie sklepy, które to już mają:)

2

@BarcaInfo wiele momentów zapamiętam, ale moment gdy zaprasza Ronaldinho do wspólnego zdjęcia przed meczem z Milanem był dla mnie "ujmujący".

Natomiast to wszystko na filmie klasa, ale to i tak ułamek Puyola:)

0

@MesQueUnClub_87 otóż to, co kto lubi:)

0

@MesQueUnClub_87 a jeśli na kwadracie to i trójkąt przejdzie:)

0

@Zieliniak Im więcej "ściągnie" tym lepiej:) Rihanna ponoć piątkę "wyłożyła":)

0

@xofcbxo Oczywiście, że buractwo i dla mnie nieakceptowalne. Są ludzie, którym pasuję być tym drugim i raz na jakiś czas się zabawić. Ale to już zaczynamy wchodzić w inną retorykę. Najpierw, że nie wolno odbijać a teraz, że jeśli wraz z poznawaniem rodzi się uczucie to niech się osoba w związku określi. Przecież jeśli się określi i zostawi obecnego partnera/partnerkę dla nowego/nowej to tak czy inaczej zostaję ta osoba odbita:)

0

@xofcbxo Ale wiesz, że wiele miłości, związków, małżeństw zaczyna się od "Nie mówię o zwykłym poznawaniu"? I wiele relacji, uczuć rodzi się wraz ze zwykłym poznawaniem?

2

@xofcbxo No świństwo:) ale jak to mówią serducho nie wybiera:) Po drugie Ty nie musisz wiedzieć, że tak kobieta kogoś ma:) I to wszystko nie jest takie zerojedynkowe. Są nieszczęśliwe związki, gdzie dopiero poznanie kogoś nowego ratuje z tego związku kobietę czy mężczyznę. Są osoby niespełnione w związku, niezaspokojone i wtedy szukają "odskoczni", czegoś nowego. Jasne, że skoro źle ci w związku to możesz odejść, ale wielu osobom trudno, brakuję kropki nad i. A może taką kropką byłem ja wtedy, czy będziesz kiedyś Ty. Radzę szerzej trochę spojrzeć, to nie taka łatwizna.

0

@AnnaMarianna dwie mi się zdarzyło.

0

@xofcbxo ale jak ktoś nie zna faceta tej kobiety, która mu się podoba to on też jest ziomkiem? taka "solidarność plemników"?

2

"tyle pieniędzy zarabia i tylko milion?!" zaczynamy za 3...2...1...

Fajnie, obniżają swoje pensje, pomagają szpitalom.... Szanuję.

4

@AnnaMarianna udało:) wnioski po czasie? Żadna z nich nie była ta jedyną:)

0

@Kidd pójdę klasykiem "ciesz się, że masz pracę", ale na poważnie ciesz się:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?