escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mathew86 melduje się. jestem motłochem antypisowskim. I tak, jeśli w drugiej (o ile taka będzie) dojdzie do starcia obecnego prezydenta z jakimkolwiek kandydatem z PO to oczywiście wybieram opcje nr 2, jak na motłoch przystało.
2
@1996messi Ter Stegen
Zambrotta - Marquez - Abidal - nie wiem
Xavi - Toure - Messi/Ronaldinho
Ronaldinho/Messi - Kluivert - Etoo
0
@Wossi61FCB Homeland:)
1
@IronSanHybrid hahaha dobre:)
0
@BarcaInfo bajlando!:)
0
@puyol_presidend5 ale Morgan Freeman ma 83 lata. W 2000 miał 63 wiec generalnie tez juz był „stary”.
0
@damianex10 to nie jest zart?! Ja pierdziele...
1
@kerouac w Siedem nie dużo ale tez nieźle.
0
@SuperVegeta generalnie na swoim koncie ustalasz sobie limit, bądź na infolinii. Jakaś autoryzacja czy cos i masz limit taki ile chcesz. Prawdopodobnie jest jakiś limit dobowy, gdzieniegdzie 10000 jesli dobrze kojarze. Ale tez trzeba wziąć pod uwagę ilość kasy w bankomacie tak jak napisał kolega wyżej.
1
@SuperVegeta zalezy od Ciebie:)
0
@svensonFCB Kup sobie kawałek ryby, pięknie przypraw i upiecz w piekarniku z frytkami:) Nie kupuję gotowych dań.
0
@svensonFCB :) (15 znaków )
0
@svensonFCB popiłeś? bo miało być suche:) ale wiesz, liczyłem na zielone:)
7
@svensonFCB wolę z kurczaka... ha ha ha, śmiechom nie było końca.
1
@Piotr89Sand Ja byłem przeciwko generalizowaniu takiemu jak tutaj niektórzy włącznie z Tobą czynili. Wiem, że idiotów/idiotek nie brakuje, ta lala dała pokaz:)
0
@LaSTeR kurde wpisałem w translator i nie wiem...
1
@koziar "Opowieści z Narnii" wpisują się?:)
0
@barcelonaLM prawie nikt nie słucha ZETki, prawie wszyscy oglądają jedyną słuszną telewizję:)
0
@BarcaInfo moment, w którym... popraw:)
0
@Shapiro Dziękuję:)
0
@Piotr89Sand Z takiego jaki napisałem, o noszeniu płodu, dziecka, rodzeniu itd.
0
@ksobi @macio_944 Wolałem dopytać:)
0
@macio_944 Czyli my też?:)
0
@Piotr89Sand Wiesz Piotrek.. myślę, że powinieneś trochę rozszerzyć swoje poglądy i spojrzeć z punktu widzenia kobiety:)
2
@LeoMessi1994 Ja bym powiedział, że jest jakby to ująć, żeby nikogo nie urazić.. hmmm zwykłym pojebem:)
5
@Piotr89Sand No to powiem Ci grubo:D Myślisz, że będziesz na równi z małym człeczkiem, które ona nosi w sobie 9 miesięcy? Małym człeczkiem który się rozwija w jej ciele? Mały człeczkiem, który ją "rozrywa" przy porodzie? Może gdzieniegdzie tak ale z takim podejściem, zapomnij o tej dziewczynie:) Przecież nie jesteś frajerem:) Bo zakładam, że pytanie nie było od tak:)
7
@Piotr89Sand Stary, dziecko dla matki będzie zawsze numerem jeden. Nawet Twoje własne będzie przed Tobą:) Pytanie czy ta relacja jest zdroworozsądkowa. Jesteście parą itd, czy Ty jesteś piątym kołem u wozu.
1
@Piotr89Sand "wszystko jest dla ludzi".
0
@AnnaMarianna Przyjaźń na dłuższą metę "odpada", tak lubię się spotykać:) Chociaż z racji żony już mniej:)
6
@deyna2018 whaaaaat?;)