2

@Mathew86 melduje się. jestem motłochem antypisowskim. I tak, jeśli w drugiej (o ile taka będzie) dojdzie do starcia obecnego prezydenta z jakimkolwiek kandydatem z PO to oczywiście wybieram opcje nr 2, jak na motłoch przystało.

2

@1996messi Ter Stegen

Zambrotta - Marquez - Abidal - nie wiem

Xavi - Toure - Messi/Ronaldinho

Ronaldinho/Messi - Kluivert - Etoo

0

@Wossi61FCB Homeland:)

1

@IronSanHybrid hahaha dobre:)

0

@BarcaInfo bajlando!:)

0

@puyol_presidend5 ale Morgan Freeman ma 83 lata. W 2000 miał 63 wiec generalnie tez juz był „stary”.

0

@damianex10 to nie jest zart?! Ja pierdziele...

1

@kerouac w Siedem nie dużo ale tez nieźle.

0

@SuperVegeta generalnie na swoim koncie ustalasz sobie limit, bądź na infolinii. Jakaś autoryzacja czy cos i masz limit taki ile chcesz. Prawdopodobnie jest jakiś limit dobowy, gdzieniegdzie 10000 jesli dobrze kojarze. Ale tez trzeba wziąć pod uwagę ilość kasy w bankomacie tak jak napisał kolega wyżej.

1

@SuperVegeta zalezy od Ciebie:)

0

@svensonFCB Kup sobie kawałek ryby, pięknie przypraw i upiecz w piekarniku z frytkami:) Nie kupuję gotowych dań.

0

@svensonFCB :) (15 znaków )

0

@svensonFCB popiłeś? bo miało być suche:) ale wiesz, liczyłem na zielone:)

7

@svensonFCB wolę z kurczaka... ha ha ha, śmiechom nie było końca.

1

@Piotr89Sand Ja byłem przeciwko generalizowaniu takiemu jak tutaj niektórzy włącznie z Tobą czynili. Wiem, że idiotów/idiotek nie brakuje, ta lala dała pokaz:)

0

@LaSTeR kurde wpisałem w translator i nie wiem...

1

@koziar "Opowieści z Narnii" wpisują się?:)

0

@barcelonaLM prawie nikt nie słucha ZETki, prawie wszyscy oglądają jedyną słuszną telewizję:)

0

@BarcaInfo moment, w którym... popraw:)

0

@Shapiro Dziękuję:)

0

@Piotr89Sand Z takiego jaki napisałem, o noszeniu płodu, dziecka, rodzeniu itd.

0

@ksobi @macio_944 Wolałem dopytać:)

0

@macio_944 Czyli my też?:)

0

@Piotr89Sand Wiesz Piotrek.. myślę, że powinieneś trochę rozszerzyć swoje poglądy i spojrzeć z punktu widzenia kobiety:)

2

@LeoMessi1994 Ja bym powiedział, że jest jakby to ująć, żeby nikogo nie urazić.. hmmm zwykłym pojebem:)

5

@Piotr89Sand No to powiem Ci grubo:D Myślisz, że będziesz na równi z małym człeczkiem, które ona nosi w sobie 9 miesięcy? Małym człeczkiem który się rozwija w jej ciele? Mały człeczkiem, który ją "rozrywa" przy porodzie? Może gdzieniegdzie tak ale z takim podejściem, zapomnij o tej dziewczynie:) Przecież nie jesteś frajerem:) Bo zakładam, że pytanie nie było od tak:)

7

@Piotr89Sand Stary, dziecko dla matki będzie zawsze numerem jeden. Nawet Twoje własne będzie przed Tobą:) Pytanie czy ta relacja jest zdroworozsądkowa. Jesteście parą itd, czy Ty jesteś piątym kołem u wozu.

1

@Piotr89Sand "wszystko jest dla ludzi".

0

@AnnaMarianna Przyjaźń na dłuższą metę "odpada", tak lubię się spotykać:) Chociaż z racji żony już mniej:)

6

@deyna2018 whaaaaat?;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?