escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho ma coś w sobie:D hahaha
7
@msmsms Ważne, że Liverpool powinien zostać mistrzem. Należy im się jak psu buda.
0
@FC1899Barca Piekarski w "misji" mówił, że jest pewny rekordu.
5
@NeroTFP " jak im niemcy KARZĄ" otóż to:)
0
@sniper16x Czy w czasie "zgubienia" zastrzegłeś karty, pojechałeś na policje poinformować o tym fakcie? I dopytam co znaczy, że zgubiłeś i po kilku h znalazłeś? Gdzieś na zewnątrz "na ulicy" zgubiłeś i tam też znalazłeś? Nie sądzę, żeby były Ci potrzebne takie raporty, skoro cała akcja trwała kilka h i karta "wróciła" na miejsce zgubienia,
8
@sniper16x Poważnie?:) Wszedłem na profil, żeby sprawdzić czy może nie masz daty urodzenia (doceń, że się wysiliłem). Daty nie ma, ale patrzę 'Del Piero, Forlan" - dobra, myślę parę lat już ma. No ale stary... takie pytanie? Pierwsze co robisz dzwonisz do banku i chcesz ostatnie transakcję, nawet te nieudane, oni mają wgląd na takie rzeczy. Czasami moja głęboka wiara w ludzi dochodzi do ściany:)
0
@barcafan9512 Mam nadzieje, że akurat ten patrol w duchu sobie myślał "jesteśmy jednak idiotami":)
1
@SuperVegeta Bo wolą polskiego Messiego:)
0
@Mns21 Ja bym chciał ale nikt się nie kontaktował.
Sancho/Sane marzenie. Gnabry następny w kolejce. Z resztą nie ma się co oszukiwać, nikt tak nie ruszy naszej lewizny jak Ney:)
0
@ksobi Patryś :)
0
@Hiacynk O tym to nawet nie wspominam:) Jakoś mam "słabość" do tych tak mało docenianych. Yaya, Etoo, Keita.
2
@Hiacynk Jego i Eto mi najbardziej szkoda, że pożegnano się z nimi od tak. Pamiętam mecz w lidze mistrzów, chyba z City jak gość poszedł z własnej połowy, zawodnicy City odbijali się jak od muru, Yaya oddał strzał, ale niecelny, z resztą już spuchł, ale to jak zawodnicy byli bezradni w obronie to złoto:)
0
@Kengo niedowierzałem oglądaj to:) to była piękna brameczka :)
2
@IronSanHybrid Pacześ to moj numero Uno od lat, ale bang2 wybrał Lotek:)
0
@Jaca27 powtórzę się, ale spieszę z pomocą;) zakupy o 23:20 w biedrze - złoto;) tylko ja i moja przestrzeń;)
0
@reloaded Santi Cazorla
0
@Colon mają. Byłem w
Nowy rok, taksówkarz nam opowiadał ze tylko do kwietnia, a potem maja robić nowe schronisko. Ze wzgledu na koronę myśle ze się przesunie jeszcze z rok.
11
@ShinobiQWE pójdzie.
0
@JimMorrisonFCB Części nie wyegzekwują, część ludzi się przestraszy i zostanie tylko sort, mający się wyżej niż reszta:) i cyk 30 tysi:)
2
@JimMorrisonFCB Jest las młociński w Warszawie. To co tam się dzieje w słoneczny dzień, to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie mówię o ludziach spacerujących (są tam 2-3 pętle o różnej długości, żeby sobie pobiegać, połazić, pojeździć rowerem), ale to co działo się na placu zabaw i "domkach" z grillami i ogniskami to rzadko kiedy widziałem w lecie.
1
@dafik85 Nie zrażaj się, jeśli na początku nie podpasuję. Brudny klimat, akcent brytyjski... bajka:) Ten serial to top!:)
0
Już się w dupie zaczęło palić?:D
0
@Robert_Kubica nie interesują mnie wszyscy, bo jak bedzie kolejka to trzeba bedzie stać. Pytam Ciebie jako pracownika i Twoich kolegów. Czyli wg Was zmiana na minus tak?
0
@NeroTFP nie wiem czy jest jakiś pracownik biedronki bo chciałbym zapytac co oni na wydłużenie godzin, tym bardziej ze za chwile ma być 24h. Po nowym rozporządzeniu ma być 3 osoby w sklepie na otwarta kasę. Wiec zakładam ze powiedzmy 4 kasy, 12 klientów. Sporo pracowników byłoby chyba „niepotrzebnych”. Myśle ze to tez pomysł za niezwalnianie pracowników wydłużając godziny a i dodatek nocny jak mniemam jest płacony. Ale tak jak mówię, ciekaw jestem zdania pracowników.
2
Ktoś dziś o biedrze. Dorzucę swoje trzy grosze i ja, ale w innym kontekście. Nie mówię czy to dobrze czy źle, ze tak długo, ale biedronka czynna do 24. Skończyłem akurat dzisiaj o 23 (jechałem na 15 i widziałem kolejki przed biedrą i przed kauflandem. W duchu obawiałem się swoich następnych zakupów.) i od razu udałem się to biedronki. To były moje najlepsze zakupy ever. Ze mną tylko dwie osoby w sklepie, 5 osób z obsługi. Wykładają towar, dawno nie widziałem tyle rzeczy na swoim miejscu. Bajka:)
5
@IronSanHybrid a ja uważam, że Stano (nie przepadam za nim) miał rację. Najman zarabia kasę bo gwarantuję oglądalność. Ja nie oglądam żadnych walk itd, ale zawsze chętnie obejrzę jak Najman i Szpilka padają.
0
@marcin000019 oby dzisiaj z moim ulubieńcem trochę było:D
1
@Hiacynk TerStegen
Alves, Maldini, Nesta, Marcelo
Xavi, Iniesta, Busi
Mbappe, Kluvert, Henry
0
@adambarca11 dla mnie możesz brać i 6000 nie interesuję mnie to. Chodzi mi tylko o to, że nie znasz mnie, więc nie wrzucaj mnie do jednego wora. Ale jeśli Cię to interesuję to nie mam dzieci. Dokładam się do Twoich i do emerytów póki co.
0
@adambarca11 nie wszystkich swoją miara smyku.