0

@Kamiloza91 Grają. Bez kibiców ale grają. Póki co Rosja, kraje nieopodal Rosji, Kazdachstany, Azerbejdżany, Irany, Białoruś, Ukraina. Również Turcja i Afryka.

0

@Cou7_ley Chciałbym, żeby wrócił tam gdzie zaczął... w Legii... a nie.. czekaj...:)

0

Jasne ze moge sprawdzić, ale przydałoby się info gdzie gra ten chłopak.

0

@Janiama na targu w Warce się mówi:) wiem, bo bywam:)

1

@DonMatteo901 Szanuję, jest w końcu ktoś kto pokazał i powiedział jak to trzeba zrobić. loffki loffki:)

0

@Fawrf Suarez nie ma żeber?!

2

@SuperVegeta a co zabrali Ci pracę?

0

@jedrek7000 zaraz spotkają się w lidze:) wyrównają rachunki:)

0

@Avada Kedavra niektórzy mają cel i to ich sprawa, czy nie?

2

@kerouac bardzo niefortunne zdjęcie. Za dużo widziałem głów spuszczonych w dół przez ostatnie 3 lata. Daj inne:)

0

@masakrator05 kpię:) nie denerwuj się. Fify i Uefy na pewno nie stracą na tym wirusie. Prędzej wycisną z piłkarzy maksa.

0

@Orlik00 Uważam, że jeśli ktoś ma potrzebę iść się pomodlić to ok, niech świątynie będą otwarte, ale wg mnie takich "typowych mszy" powinno nie być.

0

@masakrator05 teraz mają.

0

@macio_944 czyli chętnych mniej znakiem tego...

0

@macio_944 Spytam z ciekawości, bo nie jestem bywalcem takich "lokali", zamykają bo..? Znudziło się ludziom? Coraz większy wybór piwa w "zwykłych" sklepach, czy jak?

3

@NorbiTBOB Gdyby strzelili jednego gola więcej w ciągu 90minut to graliby dalej.

1

@Dankhog Ekstraklasa:)

1

0

@Croocers dlatego lubię "święta" w Wawie:)

0

@TheNekro94 No nigdy nie przestanie mnie dziwić czytanie o np. Hudsonie Odoiu 3 razy w ciągu pół h:) Ciężko przewinąć?:)

2

Widzę nową modę:) nie ma meczów to nie ma "kto pierwszy poda skład Barcelony", ale za to widzę "u XYZ też zdiagnozowano", "o kurcze QWE też ma", "nie uwierzycie RTY ma też:(". W tym tempie zachorowań czuje, że korona pobije "gdzie mogę znaleźć drugi odcinek drugiego sezonu Domu z Papieru?" :)

1

@IronSanHybrid nie wierze:(

0

@beznicku1000 nowy prezes, wszystko możliwe:)

0

@beznicku1000 nie masz się co martwić, mecz mimo wszystko jest rozstrzygnięty, a nasz jednak jeszcze nie. Nie wierze więc, że nawet jeśli Robert zagra to pokażą mecz Bayernu.

0

@Chwytliwy więc z czym tak źle "atencjuszu"?:)

0

@Avada Kedavra zakładam, że chodzi o to, że jak będzie nowy termin meczów LM i to już będzie termin gdzie Lewy będzie zdolny do gry to jedyna słuszna stacja zmieni transmisje z Barcelona-Napoli na Bayern-Chelsea bo zdrowy będzie Polak rodak.

4

@Chwytliwy pierwszy przypadek na Podlasiu?

1

@Uukasz_93 Mnie dziwi z innego powodu. Ludzie naprawdę żyją z dnia na dzień, nie mając żadnych zapasów? Ja tam zawsze mam kilka rodzajów makaronów, ryż, kasze, jakieś puszki czy pasztety, przetwory (ogórki, papryki). W zamrażarce mięso, warzywa, czy nawet jakieś bułki. I nie "ze strachu", tylko po to, że nie wiem na co będę miał ochotę dziś czy jutro, tylko dla swojej wygody, żeby nie zasuwać do sklepu jak będę miał chęć na X, Y czy Z.

1

@KrystianR wow! - sarkazm,
26 minut temu ukazał się artykuł na stronie z tą informacją.

3

@ranger3120 a nie kojarzę, ale lubię jak sport tępi buractwo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?