4

@Chwytliwy pierwszy przypadek na Podlasiu?

1

@Uukasz_93 Mnie dziwi z innego powodu. Ludzie naprawdę żyją z dnia na dzień, nie mając żadnych zapasów? Ja tam zawsze mam kilka rodzajów makaronów, ryż, kasze, jakieś puszki czy pasztety, przetwory (ogórki, papryki). W zamrażarce mięso, warzywa, czy nawet jakieś bułki. I nie "ze strachu", tylko po to, że nie wiem na co będę miał ochotę dziś czy jutro, tylko dla swojej wygody, żeby nie zasuwać do sklepu jak będę miał chęć na X, Y czy Z.

1

@KrystianR wow! - sarkazm,
26 minut temu ukazał się artykuł na stronie z tą informacją.

3

@ranger3120 a nie kojarzę, ale lubię jak sport tępi buractwo:)

0

@szymonekk Tak:) tak myślę:)

1

@Rewolucja123 Jak chciałem awansu Liverpoolu, tak tego buraka w ogóle mi nie szkoda:)

1

@mercurial2000 z pistolem:)

0

@Chaoss Jeśli tak to zapewne nie zrozumiałem:)

0

@Arkon Chyba bym został...

1

@Katalończyk 99 mało czasu, a w Hiszpanii coraz gorzej
@Arkon jeśli bezkosztowo, to bym mocno wziął opcje pozostania pod uwagę.

2

@neutrealnykibic tak jak napisał @chavez , jest wiele wyleczonych. nie chce przesadzić, ale chyba nawet liczone w tysiącach. ..(?)

1

@Salwik92 Przede wszystkim problemy z oddychaniem, tak również się objawia.

0

@IronSanHybrid nie tylko do wonych Leo. W wszystkich ligach już to widziałem. "wszystkich" miałem na myśli te dostępne:) Niemcy, Włochy, Anglia.

4

Współczuje tym kibicom, których "znam" tutaj z LaRambli, którzy pojechali i hula zobaczą:/

0

@Kamiloza91 remis to zwrot.

0

@AdiKingu96 W tym sezonie nikt nie zasługuje. Obie ekipy słabe a jaka przewaga nad trzecią drużyną. Do tego Getafe? Gdzie Villareal, Valencia, Betis... smutny sezon.

0

@BarcaInfo Jakoś tak wolałem go na boisku:)

1

@cracker ja też tylko sprawdzałem Cię:)

tak apropos Capdevilli nie wiem czy wiesz, ale on stosunkowo niedawno skończył karierę. Biegał gdzieś w Boliwii chyba, gdzie z drugiej strony do zeszłego lata grał brat Callejona:)

5

@matirix20 do tero Rubeny Barajy, Albeldy, Morientesy:) paka była :)
Wspominał swoją droga na ostatnim meczu Betisu ze cos będą robić z Joaquinem. No i jest:)

0

@Arkon Brodacz oddal 8 rzutów za 3 pkt, nie trafił żadnego. To nie był jego dzień. A gdyby trafił kilka, już wynik mógłby być na styku. I w sumie tez przed meczem zakładałbym ciężki sprawdzian dla LAC:)

1

@Danny Gaucho No chyba łysi:)

2

@Hiacynk Bayer, Lipsk, Atalanta świetnie się ich ogląda. mamy 1;0? ruszmy na 2 itd dalej:) bez kunktatorstwa ala Atleti czy inne Juve:)

1

@Fabik87 Naprawdę chcąc kupić kogoś "na chwile" dziwi mnie, że nie było żadnych wzmianek o Cavanim..

1

@bleble123 Willian ma doświadczenie, byłem zdecydowanie na "nie" jeśli chodzi o transfer gotówkowy, ale jeśli miałby przyjść za darmo to jak najbardziej tak. Raz nie mamy skrzydłowych, dwa nie mamy skrzydłowych, trzy on może i w środku się poruszać na bide.

ps. co w tym zestawieniu robi Vinicius? przecież on w niczym nie bryluje.

2

@TheNekro94 W Homeland?:)

0

@tadzik447 mógł:)
@PanPatrykk wiem wiem, to tak z przymrużeniem oka. Co do Twojego pytania to zgadzam się, że trzeba być upośledzonym. Co innego "on dostał to i ja chce" a co innego "uważam, że wykonuje tę samą pracę tak samo, a ja nie dostałam premii".

1

@Hiacynk zwłaszcza ofensywny:) nasza hiszpanska już bardziej underowa:)

0

@KamusVeB @takisobiektos to mają grać!!:)

2

@PanPatrykk A czemu kobieta wie o premii dla mężczyzny za dobrze wykonaną pracę?

1

@Hiacynk Musi być grane, jeśli zakończą sezon to Juventus nie wygra ligi. A raczej nikt we włodarzach ligi włoskiej nie chce mistrza Lazio:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?