0

@DLFCB ale dokąd? napisałeś chodźcie a nie wiem dokąd:)

0

@Colon nie wiem, nie patrzyłem im pod ogon:)

0

@Jaca27 Zakład, że wcześniej? Dla mnie na pewno do czerwca to najlepsza liga na świecie:)

1

@Colon @Kamil92 Tak!! Startują jutro o świcie:) znaczy o 7:30:) Cała kolejka w Eleven:)

0

Przeleciałem trochę w dol ale nie było, wiec jaram się.

Doczekałem się!! Moja liga w końcu z komentarzem! Australia od jutra w Eleven!! loffki loffki:)

6

@Classik10 widzę:) odpuściłem:)

9

@FDJ chyba nie będę się zniżał do dyskusji z Tobą na ten temat.

0

@Avada Kedavra to nie ona chciała być, kazano jej:)

3

@IronSanHybrid chyba chirurg:D

0

@IronSanHybrid co tam jej na twarzy się stało?

1

@matteoFCB to twoje mniemanie o jego słabości czy jesteś stałym oglądaczem Unionu?

1

@Triv44 Union Berlin

0

@Criss18Barca Lubię gościa. Charakterny typ:)

56

@FDJ Ty tak poważnie? stary...

0

@itmustbejoke coś więcej? ciężko..:)

0

@Colon Petr Cech w środku i Carlos Tevez z prawej:D

0

@Veb1233 myślałem, że Ty o Polaku rodaku:(

0

@Colon wygląda dosyć "ciepło":) ale dzieciak:)

0

@Lola120 ja bym chciał:)

10

W końcu jakiś fajny artykuł o tej mocnej lidze:) A nazwiska z "topu", które grają/grali można by wymieniać i wymieniać:)

0

@Sawik_10 dzieki:) chodzi mi o te konkretna, którą napisałem:)

0

Czy słyszeliście o aplikacji IHelpYou stworzoną przez w Polsce?

0

@tristan87 no właśnie!:)

1

@tristan87"wysoko postawiony kolega w wojsku/ministerstwie" także wiesz:) to nie byli zwykli koledzy:)

1

@IronSanHybrid nie widać jednej głowy:) pierwszy:)

4

@Triv44 ale będzie cuś?:)

0

@FC1899Barca Jak się cieszę, że to Sociedad byłoby w LM a nie Getafe:)

0

@arak1488 Dziś mnie naszła taka myśl. Ludzie planują śluby, wesela, wiem ile było zachodu z moim. Znaleźć datę, wszystko dostosować itd. Współczuję ludziom, których śluby/wesela się nie odbędą. Niektóre przygotowania trwają nawet latami.

1

@Wojcio słownik sam poprawia na błędne wyrazy?:)

1

@PieN Lubie gościa, chciałbym, żeby mu wypaliło. Lubiłem też Andre Gomesa, ale to chyba bardziej dlatego, że go wszyscy jechali:) Co prawda inny poziom, ale mimo wszystko za wiele go nie sprzedamy, więc niech próbuję jeszcze sił u Setiena:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?