0

@Veb1233 nienawidzę ketchupu:)

1

@Bagsik88 Wypisałem ofensywnych ludzi, nie czepiaj się. Bo zaraz będzie "wymienić Higuaina obok Leo" bla bla bla. przeczytaj jeszcze raz sens mojej wypowiedzi.

6

@Veb1233 ja zapytam inaczej... jak można jeść frytki z ketchupem?:(

1

@escarabajo Już nie mogę edytować, a przecież jeszcze Icardi:)

3

@jeyx77x A młody Tevez?:) Argentyna ostatnimi laty wychowała paru napadziorów:)
Z resztą tak sobie staram przypomnieć... Ktoś w ostatnich latach "wyprodukował" więcej ofenwysnych graczy na tym poziomie co Argentyna? Leo, Tevez, Aguero, Higuain, Lautaro, Di Maria, Lavezzi, Dybala, a jeszcze "mniejsze" nazwiska jak Lamela, Correa, Ocampos.

1

@DaPi opowieści z Narnii, tuliłbym Aslana:)
Serial? Homeland i Przyjaciele:)

0

@jeyx77x Jest jeszcze Weah junior no i Chiesa:)

0

@tobiasson92 Może to lekarze?:) A na poważnie, to zmienia postać rzeczy. Chodzą tak pewnie po ulicy i mają w dupie, że dotknęli poręczy w tramwaju/autobusie, ławki czy czegokolwiek. Nie wszyscy ogarniają bazę niestety..

0

@Eleri Moje Auchan i Kaufland.

0

@tobiasson92 Nie wiem jak długo noszą, może zakładają jednorazówki w sklepie. Czy nie używają? Pewnie nie wszyscy, ale część używa. Tak nie do końca chyba jest jak piszesz...

0

@tobiasson92 ale też trzeba oddać sklepom, że przed wejściem są płyny dezynfekujące i chusteczki, którymi to możesz te rączki od wózków wytrzeć.

3

@Mazeri kochająca partnerka. Ze świecą szukać:)

0

@Criss18Barca No daj temu piesku z raz złapać te pilke!:)

0

@norbi77 jesli 77 w nicku to data urodzenia, to wybacz ale jesteś za stary koń, żeby zrozumieć to arcydzieło:)

0

@ShinobiQWE nie każdy korzysta z tych platform;)

0

@contowsky Haha:) taki mało duński:)

0

UPC odkodowuje 5 kanałów Filmbox do 5 kwietnia. Kanały 75-79. Miło;)

0

@contowsky 4 lutego. Przejrzałem transfermarkt, niestety głównie „szrot”:) idę w Hiszpanię. Pione Sisto, Pablo De Blasis.

0

@Klaudix @Danny Gaucho zobaczcie to:) oglądając „Wieczór gier” myslalem ze Matt Damon się „przebrał”. Obczajcie aktora Jesse Plemons:D

0

Dla anglojęzycznych ;)


1

@FC1899Barca ja też! uwielbiam Warszawę w święta!:)

0

@Barca1992 Odbiję na wszystkich niestety, ale jednak jakieś poczucie satysfakcji będę miał mimo wszystko jak władzy się oberwie.

2

@Janiama mam nadzieje, że odbiję się czkawką:)

2

@Janiama Premier właśnie odpowiedział, że wybory 10 maja:)

0

@pawelfcb2010 wiem:) tak czy inaczej jako Portugalczyk czy to z krwi i kości czy z paszportu, dawał sobie radę w Barcelonie:)

0

Deco też sobie dawal radę:)

0

@mekston nieoficjalne się nie liczą :)

0

@BarcaInfo Pan trener Montreal Impact:) w składzie ma Bojana:) taka ciekawostka :)

18

@Fabik87 warto zaznaczyć jak mocna jest nasza liga, nikogo nie ustrzelił:) żadnego skalpu z ekstraklasy:)

0

@DLFCB jak tak to odpisuje:) praca:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?