escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Veb1233 nienawidzę ketchupu:)
1
@Bagsik88 Wypisałem ofensywnych ludzi, nie czepiaj się. Bo zaraz będzie "wymienić Higuaina obok Leo" bla bla bla. przeczytaj jeszcze raz sens mojej wypowiedzi.
6
@Veb1233 ja zapytam inaczej... jak można jeść frytki z ketchupem?:(
1
@escarabajo Już nie mogę edytować, a przecież jeszcze Icardi:)
3
@jeyx77x A młody Tevez?:) Argentyna ostatnimi laty wychowała paru napadziorów:)
Z resztą tak sobie staram przypomnieć... Ktoś w ostatnich latach "wyprodukował" więcej ofenwysnych graczy na tym poziomie co Argentyna? Leo, Tevez, Aguero, Higuain, Lautaro, Di Maria, Lavezzi, Dybala, a jeszcze "mniejsze" nazwiska jak Lamela, Correa, Ocampos.
1
@DaPi opowieści z Narnii, tuliłbym Aslana:)
Serial? Homeland i Przyjaciele:)
0
@jeyx77x Jest jeszcze Weah junior no i Chiesa:)
0
@tobiasson92 Może to lekarze?:) A na poważnie, to zmienia postać rzeczy. Chodzą tak pewnie po ulicy i mają w dupie, że dotknęli poręczy w tramwaju/autobusie, ławki czy czegokolwiek. Nie wszyscy ogarniają bazę niestety..
0
@Eleri Moje Auchan i Kaufland.
0
@tobiasson92 Nie wiem jak długo noszą, może zakładają jednorazówki w sklepie. Czy nie używają? Pewnie nie wszyscy, ale część używa. Tak nie do końca chyba jest jak piszesz...
0
@tobiasson92 ale też trzeba oddać sklepom, że przed wejściem są płyny dezynfekujące i chusteczki, którymi to możesz te rączki od wózków wytrzeć.
3
@Mazeri kochająca partnerka. Ze świecą szukać:)
0
@Criss18Barca No daj temu piesku z raz złapać te pilke!:)
0
@norbi77 jesli 77 w nicku to data urodzenia, to wybacz ale jesteś za stary koń, żeby zrozumieć to arcydzieło:)
0
@ShinobiQWE nie każdy korzysta z tych platform;)
0
@contowsky Haha:) taki mało duński:)
0
UPC odkodowuje 5 kanałów Filmbox do 5 kwietnia. Kanały 75-79. Miło;)
0
@contowsky 4 lutego. Przejrzałem transfermarkt, niestety głównie „szrot”:) idę w Hiszpanię. Pione Sisto, Pablo De Blasis.
0
@Klaudix @Danny Gaucho zobaczcie to:) oglądając „Wieczór gier” myslalem ze Matt Damon się „przebrał”. Obczajcie aktora Jesse Plemons:D
0
Dla anglojęzycznych ;)
1
@FC1899Barca ja też! uwielbiam Warszawę w święta!:)
0
@Barca1992 Odbiję na wszystkich niestety, ale jednak jakieś poczucie satysfakcji będę miał mimo wszystko jak władzy się oberwie.
2
@Janiama mam nadzieje, że odbiję się czkawką:)
2
@Janiama Premier właśnie odpowiedział, że wybory 10 maja:)
0
@pawelfcb2010 wiem:) tak czy inaczej jako Portugalczyk czy to z krwi i kości czy z paszportu, dawał sobie radę w Barcelonie:)
0
Deco też sobie dawal radę:)
0
@mekston nieoficjalne się nie liczą :)
0
@BarcaInfo Pan trener Montreal Impact:) w składzie ma Bojana:) taka ciekawostka :)
18
@Fabik87 warto zaznaczyć jak mocna jest nasza liga, nikogo nie ustrzelił:) żadnego skalpu z ekstraklasy:)
0
@DLFCB jak tak to odpisuje:) praca:)