escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jaca27 wiesz co... na pewno zobaczyć Barcelonę to juz spełnienie marzeń, zobaczyć ich w pierwszym rzędzie przy murawie, spełnienia marzeń level hard. Mocne Napoli na Legii, mistrzowski mecz Legii ze Śląskiem i feta... nie wiem, nie pamietam. Moge wymienić najogorsze:) wiem ze nie pytasz ale i tak wymienie.
Wyżej wymieniony mecz w pierwszym rzędzie na CampNou to spełnienia marzenia ale i jeden z najgorszych meczów jakie widziałem na zywo. Tak nudne i mierne, „wymęczone” 1:0 z Apoelem u siebie to jednak dno:) do tego dwa mecze stołecznej Legii w lidze z Polonią i eliminacjach do ligi europejskiej z Trabzonsporem. Dwa razy 0:0. Tragiczne „widowiska”.
0
@contowsky dikdiki z tego co się orientuje to najmniejsze a nie jedne z, antylopy. Do tego to sa antylopy które żyją w parach. Jeśli samiec bądź samica umrze to drugie niedługo później umiera z tęsknoty.
3
@daniel32778 Gabi też trzymał poziom.
0
@Hiacynk Jest tylko jeden Milito, grał u nas!:)
0
@maroon to miło:)
1
@Kompletny może być i 10:) Tak jak powiedziałeś:" im więcej, tym lepiej. " :)
0
@Encore Może nie zauważy:D
0
@Barca1992 One chronią ludzi wkoło przed osobą, która nosie maskę, w tym przypadku przed Tobą:) Podobno to tak ma działać.
0
@contowsky Zwycięża żyrafa i wodospad:)
0
@Encore oba zwierzaki po mandacie. Co to za zgromadzenie!?:)
0
@PrinceDamon hahahaha mocne!! końcówka najlepsza:) pocieszny typek:)
0
@Bobo25 zrób sobie z czegoś innego, cieńszą:)
1
dla płaczących o brak masek:)
0
@Misugi14 Nie odnotują, zaniżają celowo wpisując coś w stylu niewydolności płuc. Ty sobie tu śmieszkujesz, ale już są przykłady (nie pamiętam) roślin czy zwierząt, generalnie w przyrodzie, zmiany na lepsze.
1
@kewin Ja nie uważam, ja życzę Najmanowi i Szpilce samych porażek:) w każdej formule, nawet 1:)
1
@kerouac Henry nie grał na swojej pozycji, Villa za krótko i za późno, a Sami harował jak wół, uwielbiałem go:) Co osoba to opinia:)
0
@Geble Ktoś wrzucał nawet film z drona jeśli dobrze pamiętam.
1
Wrzucił ktoś niedawno statystyki Suareza. Naprawdę nie spodziewałem się takich liczb. Zwłaszcza asyst. Niestety jego sposób bycia sprawia, że dla mnie nigdy nie będzie on wyżej niż Kluivert (jako piłkarz) i Eto czy chociażby Henry czy Villa.
0
@Stanio87 Jasne! Moja pomyłka, Henry był najlepszy:)
Co do jedenastki, to właśnie, taka tam "sympatyczna" ale w oczach każdego, pewnie do wymiany niejeden piłkarz:)
1
@Hiacynk Ja bym bardziej miał pretensje do sklepów z zasadą "jedna osoba jeden wózek" niż "zakaz małżeństw w sklepie".
19
@Hiacynk Ale poczekaj, bo chyba coś nie gra. Masz pretensje, że obie osoby wzięły wózek? Czy ja coś źle zrozumiałem. W "moim" Kauflandzie musisz wziąć wózek, nawet jak idziesz po jedną pieprzoną marchewkę, a jeśli idę po większe zakupy z żoną to i ja i ona musi wziąć wózek, bo takie zasady sklepu.
Co do zakupów w dwie osoby to @Bykunn pełna zgoda. We dwoje, szybciej, łatwiej i sprawniej.
0
@Hiacynk Ronaldo tam jest jak Buffon czy Ramos we wszelakich jedenastkach Europy od lat, bo "wypada, żeby był".
0
@Hiacynk Dla mnie już bezsensem jest, że małżeństwo musi wziąć dwa wózki, bo nie wejdą inaczej.
0
@Stanio87 @Geble @Hiacynk Otóż to, sami sobie przeczą. Chyba, że chcieli tym sposobem "nagrodzić" wszystkich. Jedni w jedenastce, a Rooney najlepszy transfer. Ale tak czy inaczej, gdzie jest ku**a Henry?!:)
0
@Geble @Hiacynk Dzięki. Kurde zapomniałem o Angliku. Hmm... to już nie chodzi o lubię/nie lubię, ale za CRa powinien być na pewno któryś z dwójki Henry/Rooney. Teraz pytanie który?
0
@Hiacynk Masz statystyki Aguero i CRa, żeby porównać z Henrym?
ps dla mnie Henry mógłby być w tej jedenastce nawet jako bramkarz, jeśli już wspomniałeś o sympatii:)
4
@Nolife1899 Czemu Ci się chce śmiać, że poniekąd chwalą? A mnie cieszy coś takiego, jeśli znajdzie się cokolwiek co popierają wszyscy i jest to dobre dla zwykłego szaraka, to z czego tu się śmiać?
1
@Esio Gratulacje!:)
Co do reszty... planujemy powiększyć rodzinę z małżą, ale cała ta sytuacja właśnie sprawiła, że wstrzymaliśmy się. Z resztą niektórzy lekarze sami mówią/mówili, że to nie jest dobry czas na zachodzenie w ciążę czy rodzenie.
0
@Marsmall Mogą nie ominąć. Dziś 6:40 cała długość parkingu pod biedronką.
1
@Piotr89Sand No... i te miny Pitta... złoto. Teraz tez myśle ze cofnąłbym „Zieloną Milę”. Oj tak jak tu piszecie. Kupa tego była :) „Wyspa Tajemnic”. Dobra kończę bo mi nocy zabraknie;)