0

@SeeleyBooth hahaha:)

0

@SeeleyBooth Zwróciłem na nią uwagę jakiś czas temu, lubię te warzywo:)

1

@SeeleyBooth Coś Ty mam żonę, ale kolega mówił że ma super głos i że ładna z niej Pietruszka:)

1

Julia:)


0

@SeeleyBooth Nie wiem, nie było mnie tam:) Ale mogło boleć:)

0

@SeeleyBooth uuuu poniżej pasa:)

0

@escarabajo pod uwagę a nie podmywane :) nie moge edytować.

2

@Hiacynk Ramos, Guti, Marcelo,Becks, Kroos, Benz/Raul. Poza ostatnim brałem podmywane tylko sympatię. Natomiast ostatnie: Raul - klasa, Benzema - sympatia.

2

@SuperPatsonFCB Ani jedne zachwyty ani drugie nie powinny być spuszczane w kiblu, ale chyba zgodzisz się, że od momentu jak Ney poszedł do Paryża, coraz mniej, coraz rzadziej i przez coraz mniejszą liczbę specjalistów Neymar jest wymieniany w jednym szeregu z Leo i Cr.

0

@budas123023 Nie wiem jak auto z "obcymi", przyznaję się:)

0

@xxxxx otóż to:)

4

@budas123023 Możesz. Maseczka. 2 metry.

1

Czyli nie tylko mu uważamy, że świetne lidzby w "ogórkowej lidze" to nie są równe warunki:)

0

@moronw Reasumując też mam nadzieje, że uciszy większą ilość laramblowiczów, bo zaważyłem, że już części zamknął usta swoją grą, mimo że nie było jej za wiele:)

1

@contowsky Tak dobrze wspominam Twoje posty i zdjęcia, ale po wczoraj widząc kolejną serię zdjęć przypominam sobie tę okropną, obrzydliwą brrr aż mnie ciarki przeszły, żabę z "dziećmi na plecach". :)

0

@moronw Ty również "przeczytaj mnie". Napisałem, że nie czytałem wszystkich komentarzy a tylko kilka-kilkanaście pod jego wpisem i generalnie prawie wszystkie były pozytywne:) I również nie napisałem, że nie ma żadnych negatywnych.

0

@Barca1922 To moje zdanie:) Lebrony, Duranty, Gannisy mogą mieć więcej punktów, więcej tytułów, ale dla mnie od zawsze i na zawsze tylko MJ. Piłkę wg mnie zrewolucjonizował Ronnie a nie Messi Czy CR i tak zostanie. To nie to, że ja im ujmuję cokolwiek. Po prostu Jak widzę MJa i Ronniego jakieś stare akcje to się po prostu uśmiecham jak dziecko:) Nie sądzę, że będę tak miał przy Leo. Dał mi jako kibicowi wiele radości, ale jednak Ronnie to Ronnie:)

11

Więcej niż się spodziewałeś i niestety gorzej niż ja się spodziewałem...

2

@tadzik447 Dom z papieru wersja po Polsku:)

0

"Michael Jordan najbardziej dochodowym sportowcem w historii." to mój Ronaldinho koszykówki:) Fajnie się zapowiada ta seria "Ostatni taniec" na Netflixie:)

0

@Hiacynk "W ringu z Najmanem" to seria robiona przez pana pięściarza?

0

@Majngota Napisałeś "Mam nadzieję że jak liga wystartuje to was uciszy." gdzie kilkanaście komentarzy pod Twoim wpisem to raczej same pozytywy nić negatywy. Stąd moje zdanie, że to trochę na siłę komentarz:)

2

@pt9 cyk zgłoszone... żonie:)

2

@msmsms Wszystko jest dla ludzi. Jeśli się ustala wspólnie zasady od początku to jest ok. Przeważnie kończy się to tak jak opisałeś, któraś ze stron chce czegoś więcej. Kolega mówił, że to fajna sprawa:)

0

@OliverQueen Nie moje klimaty:)

8

@BarcaInfo twarz "płaczących" Carvajala i CRa bezcenna:)

2

@Majngota Chciałem zobaczyć komentarze i sobie myślę "Ciekawe czy już znawcy z LaRambli go zjedli za te słowa, tak jak za transfer do Barcy czy nie?". Czytam Twój pierwszy komentarz i znowu sobie myślę "No nie zawiodłem się". Jadę w dół komentarze a tam "Szacnek", "Powodzenia", "Gość zasuwa", "Fajnie pewny siebie". No nie jadę na samo dno komentarzy, ale wydaje mi się, że taki na siłę ten Twój komentarz:)

2

@IronSanHybrid pacz pan panie, nie skumałem;)wieczny David H;)

0

@IronSanHybrid hola hola, a „Nieustraszony„?!;) a lorenzo lamas na motorze jako „Renegat”?:)

2

@jedrek7000 jak napisałeś o Zorro to mi sie przypomniało jak na działce mieliśmy rzutnik, tylko nie taki jak teraz. Wkładało się „film” i przewijało klatka po klatce i oglądało obrazki na ścianie. Pamietam ze wśród „filmów” był wlasnie Zorro:) matko... ponad ćwierć wieku temu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?