1

@JimMorrisonFCB dwóch tenisistów? Az tak?:)
@Commando @Avada Kedavra Tiger? Przeciez Majkel zagrał w filmie z królikiem Bugsem!!:) zart;) ciekawe czy jakaś kobieta zabierze głos albo... jakiś facet wybierze kariere kobiety :)

0

@JimMorrisonFCB tak;) chociaż politycy pisu wszyscy jak jeden mąż, poza z tego co widziałem panią którą swedzialo oko i drapała się środkowym palcem, mówią ze to niegodne zachowanie władz trójki.

13

@JimMorrisonFCB Kazika piosenka wygrała notowanie piątkowej listy przebojów. Władzom radia się to nie spodobało i usunęli notowanie. Kolejni radiowcy odchodza z trójki.

1

Tak mnie naszło „kim chciałbym być?”... Możecie wybrać jednego bądź dwóch sportowców wraz z ich SPORTOWĄ karierą. Życie prywatne nie wchodzić w grę. U mnie numer jeden MJ23, numer dwa Thierry Henry.

0

@Vhaeraun miałem to samo, wlasnie znalazłem w zdjęciach. Mogłem chodzić itd ale bolało, brat mi doradził od razu odrtopedę, gdyż ja, raczej nie bywam u lekarzy bo nie mam potrzeby. „Pęknięcie więzadeł na poziomie stawu skokowego i stopy”. Orteza, łącznie 6 tygodni. Zwolnienie.

0

@SuperPatsonFCB
Barcelona - Mallorca 4:0
Manchester United - Sheffield United 2:1
Aston Villa - West Ham 1;2
Angers - Marsylia 1;2
Nicea - Monaco 1:2
Osasuna - Espanyol 1:1
Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
Paderborn - Borussia Dortmund 1:3
Bayern - Fortuna 3;0
Korona Kielce - Lech Poznań 0:2
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1:2
Śląsk Wrocław - ŁKS 2:1
Roma - Lazio 2:2

0

@MesQueUnClub96 z tego co kojarze to Lewy miał kontuzje. A Bayern na szpicy miał wtedy tylko mlodziaka Zirkzee. Nie pamietam jak to miało być w datach:powrotu Lewego do formy i dwumeczów Bayernu, ale śmiem twierdzić ze bez Lewego nie wybraliby LM.

Ps tak wiem ze Zirkzee strzelil kilka ważnych goli w końcówkach meczów w lidze, ale bez jaj;) to inny poziom.

0

@Hiacynk czasami z braku laku włączałem sobie na elevenie 2 ligę angielska i 2 niemiecką. Naprawdę, jestem fanem naszej ligi, tego gownianego poziomu ekstraklasy. To co prezentują w obu drugich ligach to bajka w porównaniu z naszą ligą.

0

@Szicek10
B6.

0

@IronSanHybrid dobry;)

0

@IronSanHybrid dla mnie w standupie od dawna w czołówce. Ostatni program jej widziałem w zeszłym roku na Standup comedyfest. Ma cos nowego?

1

@IronSanHybrid wczoraj wlasnie wrzuciłem od razu jak zobaczyłem. Wiolka się mocno przygotowała :D

0

@Fabik jest cień szansy. Powinno sie udać.

0

@kerouac nie denerwuje a wkurwia:) padło pytanie to odpowiedziałem. Jestem starszej daty chyba. Ja „akceptuje” „:)” i „:D” cała reszta juz jest dla mnie niepotrzebna. Do tego jak dochodzą skróty słów typu „bd” zamiast będą czy będzie czy inne skróty to jest dla mnie mierne. I tyle. Ale tak jak napisałem, padło pytanie wiec odpowiedziałem. I to ze napisałem ze mnie wkurza to nie znaczy ze się tym emocjonuje, po prostu zlewam taki komentarz ot, tyle.
@4drian0 nie interesuje mnie zgłębianie tej filozofii;)

1

@NGTRX wow. Jesteś gosc.

0

@justfootball zdecydowanie Bayern. Nie będą mieć sobie równych. Tak myślę.

0

Komentarz usunięty

1

@Kredon musisz czekać. Niestety pewnie duzo chętnych.

1

@Kredon wyloguj i zaloguj jeszcze raz. Zdarzały im się „problemy” ale generalnie ciagle było od razu. Z tymże przypominam ze to pierwsza poważna piłka od lat;) wszyscy się rzucili;)

0

@justfootball No tak jak napisał profesor tfu! Znaczy @ranger3120 Penelopa;)
Co do innych? Ludzie widziałem ze grzali się Tokio (zacząłem Dom niedawno) i tak jak piszesz, dla mnie również Alison Parker>Tokio, chociaż ona tez niczego sobie;)

0

Nos mnie wczoraj nie zawiódł:) „W niemieckiej zaczęli troszkę więcej strzelać niż kiedyś. A ja jestem z tych co fajny mecz jest jak są gole. "Taktycznie Simeone miażdży" i jest 0:0 mnie absolutnie nie grzeje. Jak dla mnie jutro
Dortmund-Schalke,
Hoffenheim-Hertha
RB Lipsk-Freiburg
Frankfurt-Moenchengladbach, mogą być fajnymi meczami dla oka. Ale tylko "mogą" bo uj wie jak to będzie wyglądać w "tych" czasach.”
Jak panowie, zadowoleni z wyników, z poziomu?

2

@Cobra303 a ja się nie zdziwię jak po kolejnym żenujacym widowisku na wyjeździe przeczytamy „ciezko się gra bez kibiców. Na wyjazdach nikt nas nie obraza i nie mam komu udowadniać swojej wyższości”

2

@Lidia a ja na bvb - schalke :)

1

No Wiolka się przygotowała do swojej hot szesnastki ;)


1

@Lidia hehe;) to nie, myśle ze wszystko ok;)

0

@Lidia ale to takie coś głębszego? Głusi... na zło na świecie czy cos w tym stylu, czy ze po prostu staliśmy się niesłyszący? Bo jesli o mnie chodzi to nie, nie wydaje mi się żebym gorzej słyszał.

0

@SuperPatsonFCB
Barcelona - Inter 2;1
Ajax - Liverpool 1;2
Napoli - Atletico 1;1
Juventus - Real 1;1
Celtic - Arsenal 0;2
Chelsea - Borussia Dortmund 1;2
Roma - Valencia 2;1
Torino - Wolves 1;2
Legia II - Górnik Zabrze 0;2
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 2;1

ps ja zostaje jesli kontynuujesz. Tylko zrób od zera, żebym miał szansę wygrać :D :)

1

@kubix05 Pamiętam:) Człowiek spadł, dostał wpier... klapsa i już wiedział, żeby nie spadać:) a dziś? "ojej bo spadniesz, bo się pobrudzisz, bo się zesrasz.." Dajmy dzieciom przeżyć dzieciństwo:)

0

@Katalonbar Tak. w końcu to on zepsuł Czajkę.

2

@Barca1992 @Avada Kedavra Czy słusznie czy nie, ale staram się rozumieć zachowanie w trakcie meczu, adrenalina, emocję a może i prowokowanie przez przeciwników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?