escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ArterkHD Manchester musiałby pasować do stylu gry Leo.
1
@Commando Nie znam konkretów jeśli chodzi o dokładne liczby finansowego fairplay ale (jeśli się mylę to mnie popraw) myślę, że mogą parę ładnych milionów wydać na zakupy. Nie wiem jak Bale by się zapatrywał na obniżkę zarobków, ale na bank przygotuj się na "gwiazdy" w Newcastle. Myślę, że tak co kilka dni nowa:) Tak dla świętego spokoju ostrzegam:) Wszędzie gdzie wchodzi nowy sponsor tego pokroju to plotki się nasilają. Jak sięgnę pamięcią od zaczęło się od Romka w Chelsea.
0
@Commando Zakładam, że z przyjściem dużej kasy do klubu, stać ich i na pensję i na takie transfery. Będą szukać "zranionych owieczek" w stadzie. Bale, Coutinho, może Higuain i wiele wiele innych.
4
@czosnekfcb bez żartów:) Ameryka Południowa:)
ps zguglałem tego Mazurkiewicza. Naprawdę nie mieli lepszych bramkarzy...?
0
@Filip_10 z całym szacunkiem i od nie dawna sympatią do niego, to jednak lepiej mu wychodzi standup:) Tak wiem, on nie jest od "rapowania", ale to takie po prostu średnie:)
1
@PaPo czyli nie interesuje ale jednak „free world”.
0
@SuperPatsonFCB
17Pkt najlepiej w kolejce, można umierać:)
Barcelona - Tottenham (1:1) 2;1
Ajax - Zenit (2:1) 1;2
Atletico - Szachtar (3:0) 2;0
PSG - Inter (0:0) 1;1
PSV - Torino (1:3) 1;1
Wolves - Manchester United (2:0) 1;2
Arsenal - Sevilla (3:0) 2;1
Lazio - Chelsea (0:3) 1;1
0
@SuperPatsonFCB
Real Betis - Barcelona 1;2
Liverpool - Manchester City 2;1
Tottenham - Everton 1;2
Chelsea - Manchester United 1;0
Marsylia - Bordeaux 0;0
Monaco - Lille 2;1
Borussia Dortmund - Schalke 3;1
Union Berlin - Bayern 0;3
Fiorentina - Juventus 1;2
Torino - Napoli 1;1
Lech Poznań - Legia Warszawa 1;1
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1;0
ŁKS - Górnik Zabrze 2;2
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 2;1
0
@messi564 od kilku lat wakacje tylko za granicą. Uważam ze za ceny dyktowane w naszych „kurortach” smialo można pare miesięcy wczesniej ogarnąć elegancką wycieczkę za granicą. Bilet, mieszkanie itd. Oczywiście na kilka dni można skoczyć gdzieś „w
Polskę” i ja to robię, ale długi 10-14 dni urlop juz długo nie byłem i myśle ze tylko obecna sytuacja może spowodować ze w tym roku bede się urlopował w kraju. Generalnie mamy piękny kraj i dla każdego cos jest, ale ta pogoda... w lutym, marcu, może kwietniu juz rezerwujesz a potem się okazuje ze pada... No niestety.
0
@NeroTFP a nie było?
0
@justfootball przyjaciele, frankie&grace, dobre miejsce
4
Kolejne umniejszanie Pepowi. Wszędzie gdzie idzie ma kasę, Barca była samograjem. Gosc pobił wszystkie rekordy bramkowe i punktowe w każdej lidze jakiej trenował. On wprowadził Busiego, zamienił Lahma na pomocnika, wyszukał Sane, Edersona i wielu innych. Ale tak, mógłby nie istnieć i tak by wygrywały drużyny bez niego.
0
@SuperPatsonFCB
Barcelona - Getafe 3:1
Bayern - Napoli (1:1) 2:1
Manchester City - Real Madryt (1:1) 2:1
Juventus - Galatasaray (2:2) 2:0
Liverpool - Lyon (2:1) 2:0
Borussia Dortmund - Rennes 3:1
Chelsea - Lazio 1:1
Sevilla - Arsenal 1:1
Manchester United - Wolves 2:1
Union Berlin - Wolfsburg 1:2
0
@SuperPatsonFCB
Osasuna - Barcelona 0:2
Real Betis - Athletic Bilbao 2:1
Wolves - Chelsea 2;1
Crystal Palace - Liverpool 0:2
PSG - Marsylia 3:1
Borussia Moenchengladbach - Borussia Dortmund 2:3
Schalke - Hoffenheim 1:2
Napoli - Milan 1:1
Inter - Fiorentina 2:1
Arka Gdynia - Wisła Płock 0:1
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:2
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 1:1
6
@MichVeB No i poszło... Youtube: Joga bonito, ManUtd vs Real na dzikim zachodzie - pepsi... narobiłeś smaka na "dzieciństwo":)
3
@Jakchcesz naprawdę? Ja mam na odwrót. 1 sezon mi się tak strasznie dłużył, było tyle niepotrzebnie długich, przeciągających się scen. Właśnie im dalej w las tym lepiej:)
4
@Bykunn @Janiama to była ironia. Jedyny słuszny pan wygrażał, Antonio chciał wrak. Jeden ze swoimi marzeniami jest w dupie i drugi różnież.
6
@Janiama Tusk miał siedzieć a wrak być w Polsce.
0
@SuperPatsonFCB
Barcelona - Atletico 2:1
Real Madryt - Celta 3:0
Manchester City - Liverpool 2:1
Arsenal - Manchester United 1:1
Fulham - Chelsea 0:2
Monaco - Lyon 1:0
Dijon - Nantes 1:1
Bayern - Bochum 3:0
Bayer - Fortuna 3:0
Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach 2:1
Mainz - Wolfsburg 1:2
Inter - Juventus 1:1
Roma - Milan 2:1
Cracovia - Wisła 1:1
Lechia - Legia 1:2
0
@Janiama idzie wywnioskować ze beda wyznaczone czasy na zmiany. Dla mnie to juz duzo mając na uwadze to co pisales Ty i @Jaca27
1
@Jaca27 to co napisała @juliacicha do @Janiama przeczytaj artykuł:) może nie wyłączysz w 85 minucie.
0
@Piotr89Sand Kwiecień był raptem 8 dni temu. Ale jasne, Holandia zakończona. Czyli @Kuczek Holandia i Francja zakończona.
0
@Piotr89Sand No to ja jestem na etapie, że ze względu na pozwy myślą, żeby "nie kończyć":)
0
@bleble123 Barcelona i Legia:)
edit LL:) La Liga:) a się zastanawiałem czemu nie LE jako Liga Europejska:) więc tylko Barcelona. Zawsze i wszędzie:)
0
@Mns21 @Piotr89Sand kluby szykowały pozwy. Min: Alkmar, Utrecht i dlatego rządzący ligą myśleli co zrobić. Ale to info sprzed kilku/kilkunastu dni. Coś się zmieniło?
4
@Danny Gaucho Nie wiem w ogóle skąd wyszedł taki syf. Taka przedszkolna/wczesnoszkolna odzywka typu "a ty jesteś głupi/brzydki" tudzież "twoj stary". Można się z nim zgadzać bądź nie. Ale aparycja? Piszesz "ludzie zapomnieli jak prezentowali się niektórzy poprzedni prezydenci?".. daleko nie trzeba szukać. Przecież obecny to ciacho:D
0
@Kuczek Francja zakończona, Holandia i Belgia myslą, na resztę czekamy. teoretycznie w przyszły piątek ruszają Niemiaszki.
0
@ksobi mi nie chodzi o to czy mamy czy nie mamy powodów, ale o to o czym napisałem ja i @Shapiro cytat bez potwierdzenia. Takie z dupy, żeby się pośmiać i poszydzić, czyli taka trochę nieprawda.
1
@DLFCB warto dodać resztę, że Sasin powiedział o zabezpieczeniach kart i że to fake iż one były na allegro. Mazurek się już nie zająknął. Jak dla mnie to takie rzucone z dupy przez Mazurka.
Od siebie dodam, że chciałbym żeby była to prawda z tym allegrem:)
0
@vangoor co to znaczy? A obecny krzykacz ma takową prezencje?