1

@MesQueUnClub_87 spadaj!!:)

0

@Klaudix to co mówisz „notuje bardzo duża oglądalność”, obejrzałem. Nie polecam.

1

Niech Wam bedzie!! Zacząłem la casa De la Papalapalala:)

0

@sidzej przyjazd (przylot) „na chwile” czy powrot na stałe? Na chwile? Staraj się o zwrot, na stałe? Bierz co daja:)

2

@barcafan9512 masz paragon? Ja kiedyś trafiłem kilka Warek. W strzech sklepach gdzie owe „promocyjne” Warki sprzedają, powiedzieli mi ze u nich nie można wymienić. Wkur*** się i zapytałem po co sprzedajecie promocyjne skoro ona u was „nie działa”? Usłyszałem ze szefowa tak zdecydowała. Wszedłem na stronę Warki pisać skargę na wszystkie te sklepy a tam się okazuje ze wyświetla się mapa ze sklepami w których można wymienić. Rynce mi opadły.

1

@Jaca27 wiesz co... na pewno zobaczyć Barcelonę to juz spełnienie marzeń, zobaczyć ich w pierwszym rzędzie przy murawie, spełnienia marzeń level hard. Mocne Napoli na Legii, mistrzowski mecz Legii ze Śląskiem i feta... nie wiem, nie pamietam. Moge wymienić najogorsze:) wiem ze nie pytasz ale i tak wymienie.

Wyżej wymieniony mecz w pierwszym rzędzie na CampNou to spełnienia marzenia ale i jeden z najgorszych meczów jakie widziałem na zywo. Tak nudne i mierne, „wymęczone” 1:0 z Apoelem u siebie to jednak dno:) do tego dwa mecze stołecznej Legii w lidze z Polonią i eliminacjach do ligi europejskiej z Trabzonsporem. Dwa razy 0:0. Tragiczne „widowiska”.

0

@contowsky dikdiki z tego co się orientuje to najmniejsze a nie jedne z, antylopy. Do tego to sa antylopy które żyją w parach. Jeśli samiec bądź samica umrze to drugie niedługo później umiera z tęsknoty.

3

@daniel32778 Gabi też trzymał poziom.

0

@Hiacynk Jest tylko jeden Milito, grał u nas!:)

0

@maroon to miło:)

1

@Kompletny może być i 10:) Tak jak powiedziałeś:" im więcej, tym lepiej. " :)

0

@Encore Może nie zauważy:D

0

@Barca1992 One chronią ludzi wkoło przed osobą, która nosie maskę, w tym przypadku przed Tobą:) Podobno to tak ma działać.

0

@contowsky Zwycięża żyrafa i wodospad:)

0

@Encore oba zwierzaki po mandacie. Co to za zgromadzenie!?:)

0

@PrinceDamon hahahaha mocne!! końcówka najlepsza:) pocieszny typek:)

0

@Bobo25 zrób sobie z czegoś innego, cieńszą:)

1

dla płaczących o brak masek:)


0

@Misugi14 Nie odnotują, zaniżają celowo wpisując coś w stylu niewydolności płuc. Ty sobie tu śmieszkujesz, ale już są przykłady (nie pamiętam) roślin czy zwierząt, generalnie w przyrodzie, zmiany na lepsze.

1

@kewin Ja nie uważam, ja życzę Najmanowi i Szpilce samych porażek:) w każdej formule, nawet 1:)

1

@kerouac Henry nie grał na swojej pozycji, Villa za krótko i za późno, a Sami harował jak wół, uwielbiałem go:) Co osoba to opinia:)

0

@Geble Ktoś wrzucał nawet film z drona jeśli dobrze pamiętam.

1

Wrzucił ktoś niedawno statystyki Suareza. Naprawdę nie spodziewałem się takich liczb. Zwłaszcza asyst. Niestety jego sposób bycia sprawia, że dla mnie nigdy nie będzie on wyżej niż Kluivert (jako piłkarz) i Eto czy chociażby Henry czy Villa.

0

@Stanio87 Jasne! Moja pomyłka, Henry był najlepszy:)
Co do jedenastki, to właśnie, taka tam "sympatyczna" ale w oczach każdego, pewnie do wymiany niejeden piłkarz:)

1

@Hiacynk Ja bym bardziej miał pretensje do sklepów z zasadą "jedna osoba jeden wózek" niż "zakaz małżeństw w sklepie".

19

@Hiacynk Ale poczekaj, bo chyba coś nie gra. Masz pretensje, że obie osoby wzięły wózek? Czy ja coś źle zrozumiałem. W "moim" Kauflandzie musisz wziąć wózek, nawet jak idziesz po jedną pieprzoną marchewkę, a jeśli idę po większe zakupy z żoną to i ja i ona musi wziąć wózek, bo takie zasady sklepu.
Co do zakupów w dwie osoby to @Bykunn pełna zgoda. We dwoje, szybciej, łatwiej i sprawniej.

0

@Hiacynk Ronaldo tam jest jak Buffon czy Ramos we wszelakich jedenastkach Europy od lat, bo "wypada, żeby był".

0

@Hiacynk Dla mnie już bezsensem jest, że małżeństwo musi wziąć dwa wózki, bo nie wejdą inaczej.

0

@Stanio87 @Geble @Hiacynk Otóż to, sami sobie przeczą. Chyba, że chcieli tym sposobem "nagrodzić" wszystkich. Jedni w jedenastce, a Rooney najlepszy transfer. Ale tak czy inaczej, gdzie jest ku**a Henry?!:)

0

@Geble @Hiacynk Dzięki. Kurde zapomniałem o Angliku. Hmm... to już nie chodzi o lubię/nie lubię, ale za CRa powinien być na pewno któryś z dwójki Henry/Rooney. Teraz pytanie który?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?