0

@Janiama Susza, a do tego w Grójeckim 60-80% jabłoni zmarzniętych... to nie będzie dobry rok..

2

@Avada Kedavra jak coś to pisz priv. Poklikamy:D

2

@Avada Kedavra żadne, jak płaciłem było miło.. gdy wsadzałem jej banknot w dłoń.. ociekałem szczęściem, ona natomiast drżała... ze strachu bo to jednak banknot. I to jaki! ale miała rękawiczki... Oboje rozstaliśmy się z uśmiechem na twarzy.... Może być?:)

1

@Avada Kedavra Pierwszy raz zatankowałem na innej stacji niż BP/Orlen - ale to już wiesz:) było bardzo miło! Cena "robi dobrze":)

1

@Pitbullx98 dodaj "zapraszam do dyskusji":)

0

@draxidox Dziękuję:)

0

@TheNekro94 no musi ujść, nie ma opcji:)

5

@TheNekro94 ta a Ty? masz Waltera Hartwella White'a a pewnie chemikiem nie jesteś i nie pdorukujesz narkotyków:D z dystansem:)

0

@darek60 Ja leję 95. Zatankowałem ostatnio na Carreofour i się zastanawiam czy to nie jakaś "lewizna". Na wjeździe od razu znak, że paliwo z Orlen no i cena 3,43 kusi:) Nigdy nie ufałem tego typu "wynalazkom" i jak napisałem wyżej, tankowałem tylko BP/Orlen.
@Chris18999 wiem gdzie i jakie są rafinerię:) Pytanie czy te stację dostają paliwo "gorszego sortu"?
@barca__rządzi ciekawe jak z benzyną?
@liberos35 Czyli co nam zostaję?:)

0

@Avada Kedavra Czyli poza ceną nie ma różnicy w "wydajności" czy jakości?

0

Mam pytanie odnośnie paliwa. Czym rożni się paliwo BP/Orlen od Auchan/Carrefour? Dla śmieszków dodam, że interesują mnie różnice poza ceną, bo te znam:)

0

@MichVeB I Ndidi i Gueye wyglądają bardzo dobrze. Takie dwa motorki, które zapierdalają 90 minut:)

0

@MichVeB Jak dla mnie to taki trochę "mniej znany" Kante:)

1

@gorgota ide najpierw sympatią (w tym wypadku antypatią) później „moim rozsądkiem”. Alba, Suarez, Busi, Arthur, Pique, Lenglet, Semedo, Griez, DeJong, TerStegen, Leo

0

@Barca1992 czyli co? Trwanie ze 4h?;)

0

@FC1899Barca Najpierw Ronnie a potem on. Lubiłem tę "sambę":). Ney też to miał, tak ,ale nie wymieniam go bo gardzę jego pajacowaniem (jak również Alby i Suareza)

0

@MajorPolski tu akurat jeśli chodzi o ten sezon to zdecydowanie pytanie retoryczne.

1

@BarcaInfo Valdes babole robił, często korzystał z nich Villa:) Ale jednak Valdes to Valdes:)

0

@cracker Po lewej joey tribbiani:) Victor Valdes:) po prawej hmmm?:)

0

@MesQueUnClub_87 Niech Wam będzie, @SeeleyBooth nie da spokoju:)

0

@SeeleyBooth ok:) nie będe waliczył:)
@MesQueUnClub_87 nie chciałem idealnego przykładu z Chin (i tak wymieniłem Hulka i Teveza), bo jako fan tej ligi, mogę wymieniać przykładów naście:) chciałem pokazać kogoś z Japonii:) I tak, wiem już, że Iniesta to zły przykład:) Niech będzie Samper, lepiej?:)

0

@SeeleyBooth David Villa również, nie chciałem pisać o samych Chinach, chciałem dać kogoś "znanego" z Japonii:)
Ale już skoro tak to można odwrócić sytuację i zapytać "Przecież jeszcze mógł pograć w jakimś słabszym zespole w Europie itd...", ale nie zmienia to faktu, że dostał fajną umowę, w której była zawarta jakaś klauzula o sprzedaży jego wina, więc w sumie jednak dostał "fajny deal". Gdyby nie wino, to nie wiem czy by wylądował akurat tam.

1

@Chwytliwy "Weź nie mają ambicji" bla bla bla. Dlatego co się dziwić Tevezom, Hulkom czy innym Iniestom, mają dobre deale, dobre pieniądze, poznają nowe kultury.

0

@Maxit o tym samym pomyslalem :)

1

@IronSanHybrid przede wszystkim Muggsy grał w Kosmicznym meczu!!;)

0

@dominik127pl ja piertole... piłeś nie pisz.

0

@BarcaInfo OJOj...:D

0

No cóż:) Cieszy Sociedad w LM ale smuci Getafe w pucharach:)

0

@lampa16 vectra z tego co kiedyś czytałem, to wg opinii użytkowników ma słabszą jakość.

1

@Arkon Ja mam sentyment do holenderskiej Barcelony, stamtąd wszyscy byli u nas:) Moje uwielbienie zaczęło się od Kluiverta. I cala reszta: Zenden, Reiziger, Overmars, DeBoer, tylko na chwilę ale Davids przez te włosy i okulary, a przede wszystkim za technikę będzie u mnie w czubie, jeśli chodzi o sympatię, Cocu, Van Bronckhorst. Żałuję też, że Afellayowi nie wyszło tak u nas, jak i później w karierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?