escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Susza, a do tego w Grójeckim 60-80% jabłoni zmarzniętych... to nie będzie dobry rok..
2
@Avada Kedavra jak coś to pisz priv. Poklikamy:D
2
@Avada Kedavra żadne, jak płaciłem było miło.. gdy wsadzałem jej banknot w dłoń.. ociekałem szczęściem, ona natomiast drżała... ze strachu bo to jednak banknot. I to jaki! ale miała rękawiczki... Oboje rozstaliśmy się z uśmiechem na twarzy.... Może być?:)
1
@Avada Kedavra Pierwszy raz zatankowałem na innej stacji niż BP/Orlen - ale to już wiesz:) było bardzo miło! Cena "robi dobrze":)
1
@Pitbullx98 dodaj "zapraszam do dyskusji":)
0
@draxidox Dziękuję:)
0
@TheNekro94 no musi ujść, nie ma opcji:)
5
@TheNekro94 ta a Ty? masz Waltera Hartwella White'a a pewnie chemikiem nie jesteś i nie pdorukujesz narkotyków:D z dystansem:)
0
@darek60 Ja leję 95. Zatankowałem ostatnio na Carreofour i się zastanawiam czy to nie jakaś "lewizna". Na wjeździe od razu znak, że paliwo z Orlen no i cena 3,43 kusi:) Nigdy nie ufałem tego typu "wynalazkom" i jak napisałem wyżej, tankowałem tylko BP/Orlen.
@Chris18999 wiem gdzie i jakie są rafinerię:) Pytanie czy te stację dostają paliwo "gorszego sortu"?
@barca__rządzi ciekawe jak z benzyną?
@liberos35 Czyli co nam zostaję?:)
0
@Avada Kedavra Czyli poza ceną nie ma różnicy w "wydajności" czy jakości?
0
Mam pytanie odnośnie paliwa. Czym rożni się paliwo BP/Orlen od Auchan/Carrefour? Dla śmieszków dodam, że interesują mnie różnice poza ceną, bo te znam:)
0
@MichVeB I Ndidi i Gueye wyglądają bardzo dobrze. Takie dwa motorki, które zapierdalają 90 minut:)
0
@MichVeB Jak dla mnie to taki trochę "mniej znany" Kante:)
1
@gorgota ide najpierw sympatią (w tym wypadku antypatią) później „moim rozsądkiem”. Alba, Suarez, Busi, Arthur, Pique, Lenglet, Semedo, Griez, DeJong, TerStegen, Leo
0
@Barca1992 czyli co? Trwanie ze 4h?;)
0
@FC1899Barca Najpierw Ronnie a potem on. Lubiłem tę "sambę":). Ney też to miał, tak ,ale nie wymieniam go bo gardzę jego pajacowaniem (jak również Alby i Suareza)
0
@MajorPolski tu akurat jeśli chodzi o ten sezon to zdecydowanie pytanie retoryczne.
1
@BarcaInfo Valdes babole robił, często korzystał z nich Villa:) Ale jednak Valdes to Valdes:)
0
@cracker Po lewej joey tribbiani:) Victor Valdes:) po prawej hmmm?:)
0
@MesQueUnClub_87 Niech Wam będzie, @SeeleyBooth nie da spokoju:)
0
@SeeleyBooth ok:) nie będe waliczył:)
@MesQueUnClub_87 nie chciałem idealnego przykładu z Chin (i tak wymieniłem Hulka i Teveza), bo jako fan tej ligi, mogę wymieniać przykładów naście:) chciałem pokazać kogoś z Japonii:) I tak, wiem już, że Iniesta to zły przykład:) Niech będzie Samper, lepiej?:)
0
@SeeleyBooth David Villa również, nie chciałem pisać o samych Chinach, chciałem dać kogoś "znanego" z Japonii:)
Ale już skoro tak to można odwrócić sytuację i zapytać "Przecież jeszcze mógł pograć w jakimś słabszym zespole w Europie itd...", ale nie zmienia to faktu, że dostał fajną umowę, w której była zawarta jakaś klauzula o sprzedaży jego wina, więc w sumie jednak dostał "fajny deal". Gdyby nie wino, to nie wiem czy by wylądował akurat tam.
1
@Chwytliwy "Weź nie mają ambicji" bla bla bla. Dlatego co się dziwić Tevezom, Hulkom czy innym Iniestom, mają dobre deale, dobre pieniądze, poznają nowe kultury.
0
@Maxit o tym samym pomyslalem :)
1
@IronSanHybrid przede wszystkim Muggsy grał w Kosmicznym meczu!!;)
0
@dominik127pl ja piertole... piłeś nie pisz.
0
@BarcaInfo OJOj...:D
0
No cóż:) Cieszy Sociedad w LM ale smuci Getafe w pucharach:)
0
@lampa16 vectra z tego co kiedyś czytałem, to wg opinii użytkowników ma słabszą jakość.
1
@Arkon Ja mam sentyment do holenderskiej Barcelony, stamtąd wszyscy byli u nas:) Moje uwielbienie zaczęło się od Kluiverta. I cala reszta: Zenden, Reiziger, Overmars, DeBoer, tylko na chwilę ale Davids przez te włosy i okulary, a przede wszystkim za technikę będzie u mnie w czubie, jeśli chodzi o sympatię, Cocu, Van Bronckhorst. Żałuję też, że Afellayowi nie wyszło tak u nas, jak i później w karierze.