1

@Kredon musisz czekać. Niestety pewnie duzo chętnych.

1

@Kredon wyloguj i zaloguj jeszcze raz. Zdarzały im się „problemy” ale generalnie ciagle było od razu. Z tymże przypominam ze to pierwsza poważna piłka od lat;) wszyscy się rzucili;)

0

@justfootball No tak jak napisał profesor tfu! Znaczy @ranger3120 Penelopa;)
Co do innych? Ludzie widziałem ze grzali się Tokio (zacząłem Dom niedawno) i tak jak piszesz, dla mnie również Alison Parker>Tokio, chociaż ona tez niczego sobie;)

0

Nos mnie wczoraj nie zawiódł:) „W niemieckiej zaczęli troszkę więcej strzelać niż kiedyś. A ja jestem z tych co fajny mecz jest jak są gole. "Taktycznie Simeone miażdży" i jest 0:0 mnie absolutnie nie grzeje. Jak dla mnie jutro
Dortmund-Schalke,
Hoffenheim-Hertha
RB Lipsk-Freiburg
Frankfurt-Moenchengladbach, mogą być fajnymi meczami dla oka. Ale tylko "mogą" bo uj wie jak to będzie wyglądać w "tych" czasach.”
Jak panowie, zadowoleni z wyników, z poziomu?

2

@Cobra303 a ja się nie zdziwię jak po kolejnym żenujacym widowisku na wyjeździe przeczytamy „ciezko się gra bez kibiców. Na wyjazdach nikt nas nie obraza i nie mam komu udowadniać swojej wyższości”

2

@Lidia a ja na bvb - schalke :)

1

No Wiolka się przygotowała do swojej hot szesnastki ;)


1

@Lidia hehe;) to nie, myśle ze wszystko ok;)

0

@Lidia ale to takie coś głębszego? Głusi... na zło na świecie czy cos w tym stylu, czy ze po prostu staliśmy się niesłyszący? Bo jesli o mnie chodzi to nie, nie wydaje mi się żebym gorzej słyszał.

0

@SuperPatsonFCB
Barcelona - Inter 2;1
Ajax - Liverpool 1;2
Napoli - Atletico 1;1
Juventus - Real 1;1
Celtic - Arsenal 0;2
Chelsea - Borussia Dortmund 1;2
Roma - Valencia 2;1
Torino - Wolves 1;2
Legia II - Górnik Zabrze 0;2
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 2;1

ps ja zostaje jesli kontynuujesz. Tylko zrób od zera, żebym miał szansę wygrać :D :)

1

@kubix05 Pamiętam:) Człowiek spadł, dostał wpier... klapsa i już wiedział, żeby nie spadać:) a dziś? "ojej bo spadniesz, bo się pobrudzisz, bo się zesrasz.." Dajmy dzieciom przeżyć dzieciństwo:)

0

@Katalonbar Tak. w końcu to on zepsuł Czajkę.

2

@Barca1992 @Avada Kedavra Czy słusznie czy nie, ale staram się rozumieć zachowanie w trakcie meczu, adrenalina, emocję a może i prowokowanie przez przeciwników.

10

@michaleu Pokażcie mi jednego małolata, który jest na takim topie jak Mbappe w tej chwili i mówi "ja zasiadam na ławce". No szacunek, jeszcze sodowa nie uderzyła i oby tak się nie stało.

0

@emeu W niemieckiej zaczęli troszkę więcej strzelać niż kiedyś. A ja jestem z tych co fajny mecz jest jak są gole. "Taktycznie Simeone miażdży" i jest 0:0 mnie absolutnie nie grzeje. Jak dla mnie jutro
Dortmund-Schalke,
Hoffenheim-Hertha
RB Lipsk-Freiburg
Frankfurt-Moenchengladbach, mogą być fajnymi meczami dla oka. Ale tylko "mogą" bo uj wie jak to będzie wyglądać w "tych" czasach.

0

@SuperPatsonFCB
Barcelona - Espanyol 3;0
West Ham - Manchester City 1;2
Watford - Everton 1;2
Marsylia - Lyon 1;2
Monaco - Bordeaux 2;1
Leganes - Celta 1;1
Real Betis - Real Madryt 2;1
Lipsk - Hertha 2;0
Borussia Dortmund - Bayern 2;2
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2;1
Hellas Verona - Inter 1;3
Udinese - Juventus 0;2
Genoa - Roma 0;2
Lazio - Sampdoria 2;1

0

@LuisSalvano No to elegancko trafiłeś:)

0

@LuisSalvano Czyli zakładam, że cena podyktowana pandemią jak również chyba tym, że nie jest to dom weselny na 500 i wyżej osób, jakie teraz lubią stawiać:)
Naprawdę niska cena:)

0

@TheNekro94 ale wiesz, że możesz wymienić tu jeszcze 30 tytułów i 100 postaci? nie znam i już nie chce poznać Eluwiny:)

2

Szkoda mi chłopaka... ale i tak nawet za Oceanem go "śledzę":)

0

@TheNekro94 nie znam tych osób. nie musisz już wyjaśniać

0

@TheNekro94 To nie wiem.

0

@LuisSalvano 175 to jest niezwykle mało. Ile osób?

0

@TheNekro94 Co/kto to jest "Eluwina"?

1

@PanPatrykk średnie PaniePatryku, żeby nie powiedział słabe:)

1

@Jaca27 uff dobrze, że ziemniaki taniej:)

z drugiej strony jak wchodzę do sklepu i widzę "ziemniaki myte, ziemniaki na sałatkę, na frytki, do kotleta, do innego gówna" po porcjowane to sobie myślę... "gdzie te czasy gdzie była tylko irga i irys":D

0

@tristan87 @skakun95 Myślicie, że wychwalanie HGW i Trzaskowskiego to tak na poważnie?

0

@skakun95 Myślę, że nikt nie ogarnął, że to poniższe błaznowanie to ironia:)

1

@Chwytliwy Poglądy niech każdy ma takie jakie chce, byle potrafił dyskutować i merytorycznie uzasadnić swoje zdanie. Wczoraj tu przeczytałem, że tylko "krowa i Korwin nie zmieniają zdania".

0

@xbox masz "tekę" na @Chwytliwy ? Jak ma być dobrze w kraju jak nawet zwykły "Kowalki" robi tekę innemu ""Kowalskiemu".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?