0

@squix123
Umtiti
Pique
Alba (nie lubię go) ale kto to jest Dest, bez żartów:)
Roberto - Semedo - nie wiem
Ter Stegen
Busi
De Jong
Vidal

0

@SuperPatsonFCB
Real Valladolid - Barcelona 0;3
Chelsea - Leicester 1;2
Liverpool - Manchester United 2;1
Newcastle - Manchester City 1;3
West Ham - Crystal Palace 2;1
Arsenal - Everton 2;2
Brighton - Watford 1;1
Dijon - Lyon (finał Pucharu Francji) 1;3
Real Madryt - Villarreal 2;1
Sevilla - Atletico 1;1
Celta Vigo - Valencia 0;1
Fortuna - Borussia Dortmund 0;2
Bayern - Borussia Moenchengladbach 3;1
Schalke - Bayer Leverkusen 1;2
Lech Poznań - Legia Warszawa 0;1
Milan - Juventus 0;1
Lazio - Parma 2;1
Torino - Inter 1;2
Atalanta - Roma 3;2
Napoli - Cagliari 2;0

5

@leonidas_29 mam ogromną nadzieję, że nie.

0

@Colon Sekielscy w swoim kolejnym filmie biorą na tapetę naszego papieża.

3

@AV0CAD0 jak uwielbiasz to polecam na YouTube „zawod lektor”. Są tam wszyscy!;)

4

@norbi77 ooo fajna opcja:)

1

@norbi77 ta i Quaresma gola strzela:)

0

@Cwaniak4 ponoc muszą znaleźć 70mln do końca czerwca. Wiec wypada zeby jednak sprzedali.

1

@NGTRX udowodnić że się na tej górze ODNAJDZIE. dla mnie słowo klucz, które zastąpiłbym jednak „niech udowodni ze zasługuje na te górę”. Dla mnie gość póki co nie zasługuje. I nie to że bronię Piotrka, po prostu jak pisałem wczoraj, dziwi mnie to gloryfikowanie Brazylijczyka.

0

@BarcaInfo Ja myślę, że za dobre pieniądze opchnęliby każdego z tych czterech. Bardziej chodzi mi o to, że dla obecnego zarządu oferta której nie można byłoby odrzucić to jakieś niestety "orzeszki" typu "30" mln.

0

@BarcaInfo to jak...? 30 banieczek i prezesowi cieknie ślinka na myśl o mega ofercie? Ach... "nie są na sprzedaż, ale może jednak..".

1

@SHIBA dlatego chciałem żebyś doprecyzował kiedy dla Ciebie jest jutro w nocy o 2:11:) czyli jednak w czwartek?:)

0

@SuperPatsonFCB
Celta - Barcelona 0;2
Chelsea - Manchester City 1;2
Real Madryt - Real Sociedad 1;2
Mainz - Bochum 2;0
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 3;1
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2;0
Piast Gliwice - Cracovia 1;1
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1;1
Inter - Milan 3;1
Juventus - Lazio 2;1
Roma - Torino 2;0

0

@MikusBarca Nie zaryzykuje:) jestem starej daty:)

0

@PatrykBarca Nie o tym myślałem:) Bardziej mi chodzi o to, że Lewy się cofa po piłke w kadrze i rozgrywa. A mając do wyboru Lewego czy Ziela taki Grosik, Krycha czy Klich wybiorą podanie do Lewego a nie do Zielińskiego. Oni we dwóch nie dadzą rady, takie moje zdanie.

0

@Criss18Barca @brzucho miałem to właśnie Ci pisać. Ryż super wyciąga, ładuj telefon w ziarno:)

0

@SHIBA jak mam rozumieć jutro o 2:11?:)

0

@SHIBA skoro nie mozesz spać to zrób teraz:)

1

@MichalZZZ w takim pokoju robiąc litra samemu zrobiłbyś litra w setkach Ciebie :)

1

@PatrychoO wyglada na robiony na grillu czy cos w tym stylu. Raczej pieczony, gotowany na parze to on nie jest. Wyglada zacnie:)

2

@Hiacynk a Cecha nie mozna wrzucić to jednego z najlepszych w historii? Chyba ze bierzemy osiągnięcia z reprezentacją to rozumiem.

1

@Chwytliwy z mojego punktu widzenia tak to wygląda skoro tam właśnie ja ten temat jest dyskusja. Ale co ja tam wiem:)

5

@Chwytliwy nie można było tego komentarza napisać pod dyskusją 20 min temu? Tak tylko pytam:)

0

@tristan87 Zieliński do momentu gry Lewego kadrze nigdy w tej druzynie nie zabłyśnie. Takie jest moje zdanie, natomiast w Napoli to inny zawodnik. Technicznie? Niewiele można mu zarzucić. Ktoś juz z resztą pisał jakiś czas temu. Przerzuty, przyjęcie kierunkowe, wizja.

0

@tristan87 dyskusyjne jak dla mnie.

0

@ranger3120 ja np używam tel jako budzika, jesli Ty tez to nie ryzykuj. Jesli padnie to nie wstaniesz. Taka mała dygresyjka :)

1

@tristan87 ale ja nie bronię Ziela:) fascynuję mnie jak duzo tutaj ludzi piszę o legendarnym poziomie Arthura

1

@puyol_presidend5 myśle że obie ligi w sumie mogą się zamieniać miejscami co jakiś czas. Biorąc pod uwagę historie? Zdecydowanie Włochy, biorąc pod uwagę teraźniejszość...? Mimo ze kibicuje takim swiezakom jak Atalanta to na dzis chyba jednak Niemcy.

0

@ranger3120 przegrzewa się bateria od gorących dyskusji na La Rambli:)
A na poważnie, jesli to zamiennik to tu może być pies pogrzebany.

3

@SeeleyBooth a Arthurowi tę wyjątkową formę z Brazylii. Czy już ją miał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?