escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@arasz1819 Chociaż jeden, bo tak to ciągle w nas rzucają:)
0
@arasz1819 Jakby trafił się gej to by dopiero było... ale lesbijka? Bomba, tak? Tylko pytam:)
4
@olejtm to nie jesteś Polakiem:)
1
@patrykzmc2000 gdybym miał ofertę 12mln na rok tez bym chciał grać z Leo. Ile to mln chciał ter Stegen i się zastanawiał zarząd czy "warto"?
1
@lucas/catalan Warto też wspomnieć o Polonii dla której zagrał w 70 spotkaniach a nie tylko o Legii gdzie zagrał w kilkunastu meczach.
0
@PatrykBarca 20 pare goli strzelił, więc jakoś tam się pokazał. Natomiast oddanie Eto i Yaya to dla mnie zawsze będzie niezrozumiały błąd.
4
@TheGoldenEleven Del Piero i Batigol:)
Chociaż to w sumie sympatia do zawodników:)
Dzisiaj jestem fanem Atalanty:) Znaczy nie tylko dzisiaj, zeszły sezon również:) Ale tak to słabość do Juve od czasów właśnie Del Piero, Thuramów, Zambrott i innych Inzaghich:)
0
@PatrykBarca Nie do końca się zgadzam jeśli chodzi o MU czy Milan, tam nie oszukujmy się, ale wielkiego wsparcia nie miał w zawodnikach. Reszta pełna zgoda, natomiast jak dla mnie wszędzie był wartością dodatnią.
1
@Filip_10 ludzi to naprawdę motywuje?
5
już widzę te komentarze: "w dupach się poprzewracało, 2 miesiące leżeli a teraz jeszcze 30 dni wakacji?!" :D
2
@Danny Gaucho na pewno:)
0
@bias Masz rację, niemniej jednak tak czy inaczej robi to wrażenie. Warto dodać, że będąc w USA, nie wygrał ligi ale 30 goli strzelił:)
0
@Fawrf Czego nie wygrał z Interem?
4
@sidzej moja historia jest gorsza niż twoja.
1
Zlatan:
2XMistrzostwo Holandii z Ajaxem
2XMistrzostwo Włoch z Juve
3XMistrzostwo Włoch z Interem
Mistrzostwo Hiszpanii
Mistrzostwo Włoch z Milanem
4XMistrzostwo Francji z PSG
39 lat i 13 krajowych zwycięstw. Wypisałem tylko mistrzostwa kraju, bez żadnych pucharów. Można go lubić czy nie, ale jednak szkoda, że LM nie zdobył. Oczywiście Buffon i cała masa innych zawodników też nie, ale ten był w tylu krajach, w tylu klubach i wszędzie (poza MU i LA) wygrywał na "swoim podwórku".
8
@SeeleyBooth puder do cery zimnej.
1
@Homeopata8989 @SeeleyBooth tak. Zgadza się. Pamietam jak fajnie wyglądało Porto, ale i Totki tez nieźle. Szkoda ze skusił się na Zenit. Mógłby dzis być duzo wyżej niż Marsylia.
10 lat starszy, ale wtedy tez był „gnojek”.
0
Nie pytam o tytuły a o grę drużyny pod wodzą trenera. Kojarzycie młodszego bądź równie młodego trenera co 32letni Nagelsman, za którego Wieśniaki i teraz Lipsk gra tak dobrze i przyjemnie dla oczu?
1
@Danny Gaucho @Katalonbar grubo. Mocne liczby. Mnie też ciekawi na jakiej liczbie zakończą się asysty Mullera. Tak nie za glosno o nim a tu już 18.
0
@Messinio82 mniej*
0
@itmustbejoke Był na ławce we wczorajszym meczu z Arką. Coś więcej?
4
@IronSanHybrid pięknie:)
0
@kamilos1214 Boli Cię wielki Mati?:)
0
@Robertinho Twój numer będzie zastrzeżony?:)
5
@Przemek2323 mój brat pracował wiele lat w dziale sportowym w WP. Już kilka lat nie pracuje. Kiedyś gadaliśmy i go pytam "stary, czemu na 10 hot newsów w dziale sportowym na głównej wp to Neymara siostra ma nowego faceta, była Neymara pokazała cycki na plaży czy Lewandowska ma wózek za milion?" myślę, że odpowiedź Cię nie zaskoczy - "niestety dziś liczą się wejścia na stronę, a nie merytoryczne informację". Oczywiście merytoryczne informację też znajdziesz, ale musisz przebrnąć 10 stron ścieku plotkarskiego.
0
@Hushovt zdecydowanie :)
0
Elegancko. 4-5 zawodników i bedzie te 70 baniek:) Cou, Dembele, Griez i jeszcze jeden czy dwóch i akurat:)
2
Druga połowa Lechia-Arka 7 goli, druga połowa Paderborn - BVB 7 goli. Lubię to „klik”:)
1
@MarioVeB! @Hiacynk @NeroTFP mam nadzieje ze nie Atleti, widzę go w fajnym ofensywnym zespole a nie w tym defensywnym dziadostwie.
2
@Hiacynk dla mnie to jasny sygnał dla Cavaniego. Wiadomo co z nim?