1

@Barca1992 napisałeś "Z tej akcji wynika tylko że życie czarnych jest ważne" z tej akcji tak, z marszy LGBT wynika, że oni są ważni, niech "biali" zrobią swoją akcję i będzie, że oni są ważni. Cały świat dzieli się na kolor skóry, pochodzenie, wiarę, bycie kibicem Barcelony czy Realu. Nie uważam, że każdy z "blacklivesmatter" to głupek, który bije białych i okrada ich sklepy.
Natomiast oczywiście też nie popieram, całowania butów i klękania przed czarnymi przez białych bo to to już przegięcie w drugą stronę i to bardzo za bardzo.

2

@Barca1992 czy jak popieram protest przeciwko duszeniu i w końcu zabiciu tego człowieka przez policjanta to jest to idiotyczne poparcie? Podkreślam protest, nie kradzieże, rozboje i bicie innych ludzi, bez względu na kolor skóry i rasę.

0

@Barca1992 kto "my"? Gdzieś ktoś Ci każe?

0

@FATIlity31 firpo nie mam tyle doświadczenia co Sylvinho wtedy miał. Yaya wtedy był jak ściana, a Busi dzis to zwykły pruchniejacy plotek. Do tego Pique na prawym chyba nie grał za często jesli w ogole, w porównaniu do Puyola. No nietrafione porównania.

28

@Hosh cyk zgłoszony:)

0

@FATIlity31 Trener wiedział co robi:) Pewność siebie chłopaków, wcześniejsze wyniki... wszystko wpłynęło na to, że ci goście momentami dawali więcej niż ktoś mógł się spodziewać:)

3

@daniel32778 znowu czyjaś ciotka, matki córki stryjka od strony sąsiadki pracuję w ministerstwie?

3

@FATIlity31 Bez przesady. Puyol często grywał na prawej, Yaya, w systemie z 4 obrońcami cofał się często na stopera (czy później Busi) gdy skrajni obrońcy szli do przodu, Sylvinho też już miał kilka lat na karku (co za tym idzie doświadczenie), a Pique? On szybko zaczął i w sumie już też miał doświadczenie, plus Kapitana obok:)

Do tego w tym czasie naprawdę posiadaliśmy piłkę i potrafiliśmy coś z tego posiadania zrobić:)
Myślę, że przesadzasz pisząc "Że ta obrona nie walnęła z hukiem w finale a do tego nie straciliśmy gola to nadal jestem w szoku."
Ja nie jestem w szoku:)

3

@MichalZZZ ukłujesz* co do reszty pełna zgoda:)

1

@BarcaInfo doznał kontuzji to mało. On ponoc spadł ze sciany:D

0

1

@Raul_Shhhhh bolało? Ma boleć;)

0

@MESSIah16 Skoków obiektywnie nie, bo nie znam człowieka, więc Adam:) Natomiast piłka, no chyba jednak Zizou.

2

@Hiacynk Z racji tego, że grają w poniedziałki, zdarzyło mi się włączyć przed wirusem, w poniedziałkowy wieczór drugą bundesligę. Byłem miło zaskoczony. Może nie leciałbym oglądać każdego meczu, ale takie Hamburgi, Arminie czy Stuttgarty fajnie czasem obejrzeć:)

1

@Janiama naprawdę?

2

@Hiacynk Cieszą mnie gole Pohjanpalo:) Długa kontuzja, oby nie było po niej śladu:)

0

@maroon Mam działkę między Warką a Białobrzegami, uwierz mi są:) Duuuużo mniej niż 20-25 lat temu, ale są. Zwłaszcza w gospodarstwach gdzie żyją jeszcze starsi rolnicy. Co to mieli konia do pracy, ale i szanowali te zwierzęta. Sentyment został na wiele lat, nie zanikł z dotacjami na konie.... mechaniczne.

1

@Lord_Vader Tak właśnie myślę:)

0

Zdjęcie niczym lew z grzywą, chce takiego go widzieć!!:)

0

@NaFazieHitman Nie zamierzam się w żadnym razie spierać:) Ty wyraziłeś swoją opinię, a ja zupełnie inną, swoją:) Przyszłość zweryfikuje:)

0

@NaFazieHitman Nie przepadam za Neymarem jako człowiekiem, jako piłkarz jest świetny, i jak wspomniałem już jakiś czas temu, naszą lewą stronę mogło ruszyć dwóch ludzi. Jeden to Ney a drugi przeszedł do Realu (Hazard). Ale Ansu Fati Neymarem przyszłości? Szanujmy się.. Gość miał wejście a potem z meczu na mecz coraz słabiej. Wszedł do drużyny tylko dlatego, że nie miał konkurencji. Dzisiaj jak dla mnie Braithwaite zjada go na przystawkę.

3

@Roobo skoro już napisałeś, że "otwarłeś arkusz" to jeszcze napisz jak poszło?

5

@Bykunn popyt popytem, ale zmienić przepisy powinni dawno. Limit osób i przede wszystkim osoba która to wyegzekwuje. Wydaję mi się, że ludzie nie idą obejrzeć Morskiego Oka tylko właśnie wsiąść na bryczkę. Zabierz dzieciaka człowieku na pierwszą lepszą wieś i daj chłopu ze dwie dychy. Koń nie będzie ciągał nastu osób tylko kilka, od wielkiego dzwona a nie X godzin dziennie.

0

@dominik127pl Już widzę:) Dzięki:)

0

@snake99 Po pierwsze Busi i Vidal to dwa różne światy na boisku. Popatrz kto gdzie gra. Po drugie niestety nikt nie miał wyjeżdżać z liczbami, ale tak jak napisał @tristan87 on nigdy nie miał liczb a był najlepszy na świecie na swojej pozycji:) po trzecie Setien jest fanem Busiego, więc nie sądzę, żeby chciał się go pozbywać. Po czwarte? Tak, powinien z Barcelońskiej sceny zejść wg mnie, albo chociaż odgrywać dużo mniejszą rolę:)

0

@Krystian1899 myślę niestety, że "trzeba się pogodzić z faktem i szykować kasę na lakiernika"

3

@Destuuur Bojana.

3

@IronSanHybrid krótko i na temat. Głupich żartów się zachciało:)

0

Cieszę się, że widzę tyle pozytywnych komentarzy, mam nadzieję, że to pokłosie śmieszkowania z Pauliny, który wszedł jak do siebie z Chin i pokazał, żeby najpierw zobaczyć co kto wnosi do drużyny a nie skąd przyszedł.

2

@kamiVeB im akurat usta zamyka złota piłka Asensio i drugi Neymar - Winiczius:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?