5

@FafitFCB on juz wiedział:)

0

@MESSIah16 czyli kandydat wybrany :)

0

@Arkon ale ja nie porównuje do Bayernu bo dzisiaj jak dla mnie ta maszyna to główny faworyt do LM. @Chwytliwy sądzę, ze jednak jest. Historia, status klubu na świecie. No nie chce się kłócić bo tu wezmą górę sympatie i antypatie. Inter dzisiaj jest a jutro go może nie być, to samo z Atalantą, a jednak te Juve jest od nastu lat.

0

@AV0CAD0 nie wypowiadam się o reszcie poglądów :) @MESSIah16 pozostali rozwiali Twoje obawy?

0

@Chwytliwy @Arkon zgadzam się. Kiedyś chyba @Hiacynk zapytal kto szybciej spadnie z tronu. Juve, Bayern czy PSG i większość pisała ze wlasnie Juve. Tylko ze należy pamiętać o jednym: jesli Juve bedzie chciało osłabić rywala podkupując im zawodnika to to zrobi. Juve chyba wciaz jest sufitem dla piłkarzy jesli chodzi o ligę włoską. Mając do wyboru każdy klub raczej poza fanatykami konkretnych klubuów, wszyscy idą do Juve.

12

@MESSIah16 jest lekarzem, może woli poczekać i dowiedzieć się czegoś na temat tej szczepionki gdy juz powstanie?

0

@FCMichalo dzisiaj to tylko wielkie ego :)

0

@Chwytliwy a jest?

2

@msmsms bolec robił. Bolec kolec czy stolec. Nie pamietam ;)

0

@Jordi10 piękne!!:)

1

@burtek taktyk. Nie mam zielonego pojecia co to płytka do telefonowania ale chętnie się dowiem :)

0

@Cariones coś w tym jest:)

0

@Jakchcesz ale też 22 herby:)

1

@snake99 Setien to FAN Busiego. Nie jest to jakaś tajemna wiedza:)

0

@AdiKingu96 Ej miałem to napisać:) Lenglet, Rakitic, Puig, Ansu, Semedo, Firpo, do tego jak zawsze Leo. Musiał być wczoraj genialny mecz:)

0

@cat_r37 Mając ogarniętego lewego obrońcę, myślę że śmiało można by go próbować na skrzydle.

0

@cat_r37 Jestem w stanie zrozumieć, że brak transferu Sane za 40 mln to zła wiadomość dla kibiców Bayernu. Dla każdego klubu, który by się interesował Sane, taka informacja byłaby złą informacją. 40 mln to grosze jak na warunki na rynku, nawet jak na zawodnika po takiej kontuzji. Gość ma 24 lata.

0

@cat_r37 Skoro Lucas biega, tym bardziej Daviesa można próbować (w razie konieczności na skrzydle). Absolutnie nie zgadzam się, że mając Comana/Perisica w składzie grają "bez jednego skrzydła". My gramy bez jednego skrzydła:)

9

@cat_r37 Co to znaczy bez jednego skrzydła? Jest Coman i jest Gnabry. nawet gdyby nie było jednego to myślę, że Davies mógłby śmiało latać na wahadle/skrzydle a na lewą obronę wróciłby Alaba. Tudzież Alaba grałby wyżej, jak to ma miejsce w reprezentacji.

4

@bleble123 ciągle jest jedna odpowiedź - Messi. Griezmann bliżej prawej strony to nic więcej jak dublowanie Leo na tejże samej stronie.

1

@FCB24 Przeczytałeś całą jego wypowiedź?

0

@lioney10 kurka mać.

2

@Irmscher10 przez cały czas czytał La Ramble gdy nie wolno było wychodzić z domu. Od razu sa efekty.

1

@NeroTFP pokaz;) znaczy kolega chciałby zobaczyć ;)

0

@Rompul No wlasnie u Patrysia :)

1

@NeroTFP a Ty juz zonaty... ach, gdzie sprawiedliwość ;)

0

@D10SLEO @Rompul wiecie ze Arturito grał u Vegi?:)

1

@kamilop ten pod spodem niezły:)

0

@FafitFCB widzę ze potrzebna jest moja wybitna znajomosc wszelakich kuchni:) albo jak się zaraz może okazać-nieznajomość:) jesli grecka to sałatka a nie surówka:)
Jesli kopytka to zawsze chętnie, czy to podsmażone i posolone, czy to gotowane w sosie z np bitkami:) (nie mylić bitcoinami:D)

0

@koziar ja mam UPC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?