escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 może Leo ma.
0
@tobiasson92 moment gdy nie wiesz kiedy żartuje ktoś o wyborach w Stanach czy co...;) bezcenne:)
1
@JimMorrisonFCB warta przeczytania lektura.
1
@Janiama jeszcze Tudor. Wtedy chyba w Juve :)
0
@Colon zapraszasz do dyskusji?:) bo jak dla mnie 2018:)
3
@JimMorrisonFCB https://chejuventus.pl/transfery/kulisy-potencjalnego-transferu-arthura-do-juve/
1
@BarcaInfo Hakimi w Interze... grubo. Obie strony zyskują. Hakimi może hasać na wahadle a Inter tylko korzystać z jego goli/asyst.
2
@D10SLEO tak, coś jak Pinto u nas, z tą różnicą, że Berni nie zagrał nawet meczu a Pinto zagrał kilkadziesiąt.. czyli hmmm jednak nie. Żadnego podobieństwa :)
0
@BarcaInfo popraw to proszę.
43
@BarcaInfo może nie mieć, ale jakiś szacunek Leo mógłby mieć. Słabo z jego strony.
1
@BarcaInfo wnioskuje po zachowaniu, że raczej nie jest to coś w stylu „masz racje trenerze/asystencie”
0
@BarcaInfo w polskim dałbym rady, w hiszpańskim nie. Wiesz co mówi Leo?
1
@Encore w Peaky Blinders tez genialnie, aczkolwiek jednek „Tommy” zagrał jako numer jeden:)
1
@Don-Corleone gościu... takiej „agresji” jeszcze nie widziałem :)
3
@PatrychoO nikt nie będzie Neymarem;)
0
@puyol_presidend5 jutro są trzy możliwości jak w każdym meczu. Ja się nie będę przepychał kto jest starszy czy kto dłużej się piłką interesuje. Wczoraj miała wygrać Sevilla u siebie a dzisiaj Barca. Podobnie może być jutro. Natomiast gdybym grał u buka, to akurat ten mecz byłby jednym z pierwszych które bym obstawił, oczywiście na zwycięstwo Realu.
3
@PatrychoO ja tam powodzenia to bede życzył Pjanicowi. Arthur nigdy nie był moim faworytem czy ulubieńcem, może przez ten ogólnoramblowski spust na jego temat. Bo przeciez co drugi tu oglądał rozgrywki w Brazylii i widział jaki to świetny grajek i cieszył się na przyjście go do nas.
1
@puyol_presidend5 na 15 ostatnich spotkań między sobą, Real przegrał RAZ, a 14 razy wygrał. Real po wznowieniu rozgrywek 4 zwyciestwa, m.in. Z Sociedadem i Valencią. Espanyol dwie porazki, remis i zwycięstwo z Alaves.
Jestem zdania co te „dzieci” z Twojego posta. Real jutro gładko. Espanyol to nie jest druzyna, na ktorej Real się przejedzie. Chętnie odszczekam jesli się myle.
0
@puyol_presidend5 „gdzie stawiacie 2tysie na to zwycięstwo... dzieci...” stary Co to za syf? Jestem w stanie się zgodzić ze nie takie „straty” (bo co to za strata 2 pkt jesli wygrają) odrabiały kluby, ale ten tekst zeby stawiać na Real to straszny żal niestety. Ktoś ma chęć to zagra, czy za 2 zł czy za 2 tysie to nic Ci do tego.
0
@Encore BVB na finiszu ładnie „jadą”. Wcześniej Mainz teraz Hofe juz 4. Grubo.
1
@Hiacynk powiem Ci, ze 25 asyst we wszystkich rozgrywkach robi na mnie duzo mniejsze wrażenie jak 21 tylko w lidze. Oczywiście jest to masa asyst, ale jakby zliczyć LM i puchar Niemiec to jednak tych spotkać było sporo, a tu „raptem” 4 dołożył do dorobku ligowego. Nie umniejszam, tylko mówię ze 21 asyst w lidze to kosmos:)
0
@Hiacynk Barca win i over 2,5 a może i 3,5. Czuje dzisiaj zabawę :)
0
@emeu mam nadzieje ze gol Samary rozwścieczy Zenit, az niemożliwe...:/
2
@emeu co złego to nie ja, jakby co to @Hiacynk :)
0
@emeu żadna wybitna analiza do trzech spotkan. „Kursy” mówią same za siebie. Ciekawie mnie tylko Benevento. Osobiście dorzuciłbym Zenit win albo 1,5 czy 2,5 samych gospodarzy. Mistrza mają ale idą jak walec:)
0
@Lubczyk698 tak.
1
@YoNoEntiendoNada oczywiście. Dzisiaj coraz mniej romantyków :)
0
@BarcaInfo ostatnio zauważyłem takie „ludzkie” odruchy. Może było, ale jakoś tak mi się bardziej rzuciło w oczy w ostatnich tygodniach. Wbicie szpileczki, w komentarzu, odpowiedź do czyjegoś wpisu:) nie tylko „suche” informacje, które szanuje, ale i inne rzeczy:)
1
@Kamiloza91 Chelsea może być groźna :)
0
@Zieliniak są, wkradła się literówka...(?) tfu, cyfrówka. Portu ma 8 asyst.