escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@masq Brajtłajt od 1 minuty, takie moje :)
0
@szymonekk Dla mnie właśnie bardziej realne w obu BTS/+2,5
0
@Hiacynk Ale Valencia ma dobrych zawodników. Wass od niedawna cofnięty do obrony, środek obrony to młodość z solidnym doświadczeniem, Gaya to taki trochę słabszy Alba, wyżej "wielbiony" Parejo, talenty - Soler i Torres plus jak dla mnie profesor Kondogbia. W ataku Gomez, który się zaciął po transferze z Celty no i jakby nie patrzeć reprezentant Hiszpanii Rodrigo. Na ławce Guedes, który wiemy że grać potrafi, to samo Czeryshev, Gameiro też coś potrafi(ł). Nie wspomnę o Cilessenie.
Jak dla mnie naprawdę dobra drużyna, ale chyba kondycyjnie mają siły maks na połowę.
0
@szymonekk Nie lubię Manu, i nie lubię Mou. Z dwojga złego, wole Totków więc mam nadzieje, że nie, ale jednak rozum podpowiada, że może się udać w Anglii. Co do Hiszpanii nie wypowiadam się:) wszedłbym w bramki.
4
@MesQueUnClub_87 jak Ty mnie teraz zaimponowałeś:)
0
@Frugo100100 To ciesze się:) Bałem się, że to Arsenal tak mizernie. Czyli szykuję świetne meczycho:) To co tygryski (chociaż nie wiem czy Kosiniak Kamysz też lubi piłkę - żarcik:D) lubią najbardziej:)
0
@APRA Ostatnie 3 mecze chociażby. Kibicuje im, bo chce żeby grali w LM. Żałowałem strasznie odejścia Veli, a teraz Oyarzabal, Odegard, William Jose, Januzaj i oni wczoraj chyba pierwszy celny strzał oddali w drugiej połowie. Porażka. Wcześniej remis z mierną Osasuną u siebie i szczęśliwa wygrana z Eibar.
Krótko mówiąc jestem rozczarowany bo im "kibicuję", i chce żeby mieli lepsze wyniki niż ostatnio, mimo że oczywiście w tabeli i tak są wyżej niż pewnie niejeden kibic by pomyślał.
Edit: może troszkę za mocno we wcześniejszym wpisie. Sociedad nie jest rozczarowaniem sezonu wg mnie, ale ostatnich meczów.
1
@Bobo25 Poszukaj tego o czym pisze, może warto pojechać gdzieś za miasto i samemu sobie zebrać za te kilka zł mniej...?
0
@Jaca27 Nie skreślam nikogo, pytam tylko jak wyglądał City z Arsenalem:)
@Tomek54321 U nas nie ma takich biegaczy jak w Realu, może stąd to zwalnianie akcji...
1
@Bobo25 Wiem, że każdy musi "wziąć", ale to jest tragedia jakie ceny windują...
1
@jakub1906 Ale jak to? Przecież więcej jak połowa La Rambli oglądała go co tydzień w brazylijskiej lidze i mówili, że świetny zawodnik.
0
@Jaca27 A jak Siti z Arsenalem wyglądali?
0
@Bobo25 Ja pierdziele tragedia... jak mówię, moja rodzina zaczęła robić samozbiory, przyjeżdża po 200 osób (łącznie z dziećmi). Sami sobie zbierają, dzieciaki "poznają" jak wygląda to od strony rolnika, jak wygląda pole/plantacja itd. Płacą 5zł za kg - 10 za łubiankę.
0
@Chwytliwy Wczoraj obok Benzemy i niestety Ramosa najlepszy na boisku. Real ma mega ofensywę, ale może zmieścić tylko 3 zakładając, że druga linia do CKM, więc nie będą może aż tak siać:)
0
@darek60 Co?! Gdzie?
3
@Mns21 Valencia to dla mnie obok Sociedadu największa mizeria i rozczarowanie w tym sezonie. Za mecz z Realem w pucharze króla, brak szacunku na długo, gnoje.
@Kompletny Ja lubię dobry i ofensywny futbol, bez względu czy to Real Czy Liverpool, więc jak dla mnie wczoraj Real zagrał bardzo dobre spotkanie. Miło się patrzyło, co nie znaczy że będę im kibicował:)
0
@messi564 Szczerzę to się nie interesowałem w Wawie, ale wiem że na wsi na której mam działkę są "samozbiory" i piątak za kg.
0
@kamilop jedno i drugie. Pierwsza połowa Valencia jeszcze była na boisku, w drugiej tylko Real, zgnietli ich aż miło.
0
@Kamilos84 albelda, rufete, vicente, morientes:)
0
@DonMatteo901 chłopakom z Valencii przy 0:0 się przysnelo także luzik:)
1
@kkbarca tam w sevilli? Kibicom na stadionie? :) żarcik, rozumiesz? Nie ma kibiców :D
0
@Encore najwiecej z dziewiątek jak juz wspomniałem :)
0
@Encore czekam az bedziesz jutro naszych motywował:)
0
@Encore co powiesz?:)
0
@kodi77 albo inaczej. Zeby naszym się tak chciało jął
valencii się nie chce:)
13
@MrShakira a o kim mają mówić skoro grają sami na Cillesena?
0
@Encore oby. Juz Reusa żałuje.
1
Jeszcze do tak gownianej Valencii jaka była ona w pucharze króla, troche im brakuje:)
0
@Encore świetny po przerwie
0
@mekston Hazard w formie obok Neymara jak dla mnie to najlepsze lewe skrzydło na świecie, bedzie problem jak „urośnie”, a to tylko kwestia czasu.