escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Legia, w koncu;)
0
@lukas10 na „Zielona mila” i „I’m Sam” ;)
2
@FCBMati10 wcale nie musi. Może taktyka bedzie dostosowana do zespołu a nie do Leo i jego przyjaciela Suareza. Myslisz ze bez Leo w składzie taki Cou czy Griez biegali by jak chłopcy we mgle?
0
@socha Barcelona to klub który potrzebuje piłkarzy na już a nie „inwestycje w przyszłość” za kilkadziesiąt milionów.
2
@Adamski69 skoro kibicujesz od lat to wiesz ze Barcelon była przed Leo i bedzie również po Leo:)
0
@Coutinho007 ale Frank miał w championship chyba kilku malolatow wypożyczonych. Zna ich.
2
@Hushovt zagra z ławki.
0
@MESSIah16 Messi, Ronaldinho, Henry, CR, Lewy:) nie ma w moim rankingu ludzi których nie ogladalem:)
0
@Kermit Boże broń!! Wladyslawowo to zło.
2
@student97r piękny Żiru!!:)
3
@norbi77 tragedia jak dla mnie. Rysiek Staniek:) fryzura na czeskiego piłkarza:)
0
@FCBeSeM Legia dała ciała z Górnikiem, dzisiaj juz bedzie trochę kibiców. Myśle ze jednak zwycięstwo:) potrzebuje punkty Wszołka i Gwilli;)
4
@BarcaInfo jedna lepsza od drugiej. Piękne gole:)
1
@Szicek10 nie liczę lektur, bo nie pamietam. Po szkole były to głównie gazety sportowe. Później juz tylko internet. Natomiast w międzyczasie 7 części „Opowieści z Narnii” i „Samotność w sieci”.
Ps filmów do książek się nie powinno porównywać bo od razu film jest stracony, natomiast film „Samotność w sieci” mimo że z Cielecką i Chyrą to było takie gowno że aż szkoda oczu:)
0
@pt9 ja nie mówię o ludziach którzy wyjeżdżają zarobić z myślą o powrocie tylko o ludziach których nie ma 20-30 i więcej lat. Nie wnikam na kogo głosują. Po prostu pytam.
@Marsmall pytanie czy i kiedy masz zamiar wrocic ;)
0
@Colon Kluivert, Batigol, Ronaldo. To moja trójka;) raczej nie taka oczywista:)
1
@Colon tak:) tym bardziej Aimar:)
0
Czy uważacie ze ludzie którzy wyjechali dziesiątki, powtórzę dziesiątki lat temu, a nie „wczoraj”, z Polski, powinni mieć prawo do głosowania?
2
@Colon juninho miał wolne... ale chyba wybieram Aimara.
0
@DanielOOL Ok:)
0
@DanielOOL a nie Belo? Na flash jest Belotti
0
Ktoś coś widział słyszał ze „The Affair” znika z netflixa?
1
@IronSanHybrid i sympatyczny gosc:) spotkałem go kiedyś w klubie w Warszawie, jak jeszcze pracował na Ł3 i zaczęliśmy sobie gadać o Legii:)
0
Zachwycacie się akcją BVB, zobaczcie akcje Mainz na 2:0:)
0
@T^L to z tego co czytam, tylko nieliczni rozumieją psiocząc na Lewego w kadrze. On robi tyle miejsca innym zawodnikom, biorąc obronce na plecy. czasem dwóch, robiąc miejsce innym, niestety inni to ciamajdy często. Pisałem po poprzedniej kolejce albo jeszcze wczesniej, w każdym razie niedawno. Lewy to maszyna, ma niestety nieszczęście ze gra w czasach Leo i CR7.
@Coutinho007 ja się obawiam ze nie Setien im nakazuje, tylko oni się „boją” nie zagrac do Leo.
1
@YoNoEntiendoNada w sumie jak tak to przedstawiłeś to nie mam argumentów do dyskusji:)
1
U nas strzałów z dystansu jak na lekarstwo. Prawonozny Kimmich najpierw oddaje mocny strzał lewą nogą zza pola karnego, a chwile po tym, ponownie lewą nogą delikatnie, swobodnie, po długim rogu i 1:0.
0
@Adamski69 A to ciekawe co napisałeś. Odpaliłem szybciutko wujka gugelka i mamy tam o to: Gasole, Kukoc, Parker, Vlade Divac, jak również Gannis. Chyba bym się nie zgodził, że najlepszy. Pau i Parker myślę na równi, Gannis ma szansę przebić wszystkich. Niesamowity talent.
0
@Colon wolałem doprecyzować:)
1
@Colon mowa o...?