escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hazard po przerwie świetny. Gol należał się Benzemie :)
1
@Encore nie dostaje piłek, to wszystkie wrzutki to „zart”. Utrzymuje się przy piłce, stara dryblować i rozprowadza. Jak dla mnie na to ile miał piłek przy nodze, to na dzis świetnie.
0
@Encore nijaki? Plis...
0
@Tomek54321 Haha może:)
0
@RudY przypomina mi on Yaye:)
0
Mangala chyba żadnego podania prawą nogą... tragedia. Odwrót na lewą i do Jaspera.
0
@Tomek54321 No ofensywa jak się „odblokuje” to bedzie grubo:)
0
@ViscaBarca123 dzięki.
0
@DonAndresFCB chyba nigdy :)
1
@ViscaBarca123 to jakiś Quaresma od „naszego”? Czy zbieżność?
0
@Tomek54321 wiem:) to takie kapkę prześmiewcze było;) chociaż absolutnie nie wątpię w to ze w koncu zaczną strzelac.
0
@Katalonbar tak pomyślałem po kolejnym strzale Kroosa, ale prawda jest taka ze wszystko ładują wprost w niego. Brawa za obronę strzału Carvajala bo tu fakt, klasa.
0
@Tomek54321 Może ktoś z Hazard/Bale/Vinicius/Asensio/Vazquez albo Jovic będą strzelac :)
0
@Yoshi94 nie sądze:) Roberto jednak półkę wyżej, jak nie dwie ;)
5
Benzyna nie musi miec 40 goli co sezon. Gosc technicznie jest dla mnie najlepszą 9.
1
@mcsarna Real się nie potknie i z taką myślą Barcelona ma wychodzić na każde spotkanie:)
0
@BarcaInfo Nolito już raczej marne szansę na grę w Sevilli, do tego 33 lata na karku. Niech wraca i pomaga Celcie w utrzymaniu:)
1
@RosjaninBut No ja bym się jednak cieszył gdyby z jednego balona miał Polak rodak. Gość jest od lat maszyną, niestety ma problem, że tą maszyną jest w czasach tych dwóch grajków. Ta nagroda już dawno straciła dla mnie na wartości i jakoś jaram się nią dużo mniej niż kiedyś, ale jednak gdyby Robert dostał to "szczekałbym" troszkę mniej o traceniu na wartości:)
1
@KSSniper niech strzela jak szalony,a w LM przegra dopiero z Barceloną w finale:)
3
@KSSniper On nie musi nic odpier*alać, po prostu "jest". Dzisiaj zwykłym "byciem" Leo i Cris są ponad resztą. Chciałbym się mylić, ale boję się że mam racje.
1
@barteq tak, wygrywa się obietnicami i dawaniem kasy. Ja póki co tylko "dokładam" do wszystkich "datków" i to mi się nie podoba.
Oczywiście, że Jarek gra, a reszta tańczy, mając jednak do wybory tylko Dude i Rafcia zagłosuję na Rafcia. Natomiast w 1 turze oddam głoś na kandydata bezpartyjnego.
1
@APRA Rafcio może sobie nie poradzić z Dudą? Przecież nic poza dałem 500+ dałem 13 emeryturą to tam za dużo nie mówi. Jeśli będa normalne pytania, to każdy by zjadł prezydenta.
0
@Avada Kedavra ufff:)
0
@Avada Kedavra już daj spokój, choćby na fakt jakim profesjonalistą był na boisku:)
1
@nuter27 Swobodnie posługiwać się językiem polskim? Już po Tobie. Polak ma znać polski! a nie jakieś tam inne języki! za 3...2...1...
:)
1
@DonMatteo901 Roberta to taka trochę Rosamund Pike:D
0
@MesQueUnClub96 stąd napisałem "po części" :)
10
@Messinio82 Takie trochę na siłę... jeszcze dodaj, że ter Stegen tyle samo asyst co Hazard. Niestety Cou, Dembele i po części Grieza można dodać jak Jovica czy Winisziusza:)
Co nie zmienia faktu, że Luka Jovic "spadł ze ściany" :D
1
@qbuteq haha coś w tym jest:)
0
Rochemback, Luis Garcia, Simao, Riquelme, dodałbym jeszcze Christanvala. Nie podbili Barcelony ale jakiś sentyment do nich pozostał:)
Roche - walki kogutów.. pasowałby do Ronniego:)
Oleguer 200 spotkań?! Nawet nie wiedziałem, chłopaczyna był zapchajdziurą a parę meczów zagrał:)