0

Hazard po przerwie świetny. Gol należał się Benzemie :)

1

@Encore nie dostaje piłek, to wszystkie wrzutki to „zart”. Utrzymuje się przy piłce, stara dryblować i rozprowadza. Jak dla mnie na to ile miał piłek przy nodze, to na dzis świetnie.

0

@Encore nijaki? Plis...

0

@Tomek54321 Haha może:)

0

@RudY przypomina mi on Yaye:)

0

Mangala chyba żadnego podania prawą nogą... tragedia. Odwrót na lewą i do Jaspera.

0

@Tomek54321 No ofensywa jak się „odblokuje” to bedzie grubo:)

0

@ViscaBarca123 dzięki.

0

@DonAndresFCB chyba nigdy :)

1

@ViscaBarca123 to jakiś Quaresma od „naszego”? Czy zbieżność?

0

@Tomek54321 wiem:) to takie kapkę prześmiewcze było;) chociaż absolutnie nie wątpię w to ze w koncu zaczną strzelac.

0

@Katalonbar tak pomyślałem po kolejnym strzale Kroosa, ale prawda jest taka ze wszystko ładują wprost w niego. Brawa za obronę strzału Carvajala bo tu fakt, klasa.

0

@Tomek54321 Może ktoś z Hazard/Bale/Vinicius/Asensio/Vazquez albo Jovic będą strzelac :)

0

@Yoshi94 nie sądze:) Roberto jednak półkę wyżej, jak nie dwie ;)

5

Benzyna nie musi miec 40 goli co sezon. Gosc technicznie jest dla mnie najlepszą 9.

1

@mcsarna Real się nie potknie i z taką myślą Barcelona ma wychodzić na każde spotkanie:)

0

@BarcaInfo Nolito już raczej marne szansę na grę w Sevilli, do tego 33 lata na karku. Niech wraca i pomaga Celcie w utrzymaniu:)

1

@RosjaninBut No ja bym się jednak cieszył gdyby z jednego balona miał Polak rodak. Gość jest od lat maszyną, niestety ma problem, że tą maszyną jest w czasach tych dwóch grajków. Ta nagroda już dawno straciła dla mnie na wartości i jakoś jaram się nią dużo mniej niż kiedyś, ale jednak gdyby Robert dostał to "szczekałbym" troszkę mniej o traceniu na wartości:)

1

@KSSniper niech strzela jak szalony,a w LM przegra dopiero z Barceloną w finale:)

3

@KSSniper On nie musi nic odpier*alać, po prostu "jest". Dzisiaj zwykłym "byciem" Leo i Cris są ponad resztą. Chciałbym się mylić, ale boję się że mam racje.

1

@barteq tak, wygrywa się obietnicami i dawaniem kasy. Ja póki co tylko "dokładam" do wszystkich "datków" i to mi się nie podoba.
Oczywiście, że Jarek gra, a reszta tańczy, mając jednak do wybory tylko Dude i Rafcia zagłosuję na Rafcia. Natomiast w 1 turze oddam głoś na kandydata bezpartyjnego.

1

@APRA Rafcio może sobie nie poradzić z Dudą? Przecież nic poza dałem 500+ dałem 13 emeryturą to tam za dużo nie mówi. Jeśli będa normalne pytania, to każdy by zjadł prezydenta.

0

0

@Avada Kedavra już daj spokój, choćby na fakt jakim profesjonalistą był na boisku:)

1

@nuter27 Swobodnie posługiwać się językiem polskim? Już po Tobie. Polak ma znać polski! a nie jakieś tam inne języki! za 3...2...1...
:)

1

@DonMatteo901 Roberta to taka trochę Rosamund Pike:D

0

@MesQueUnClub96 stąd napisałem "po części" :)

10

@Messinio82 Takie trochę na siłę... jeszcze dodaj, że ter Stegen tyle samo asyst co Hazard. Niestety Cou, Dembele i po części Grieza można dodać jak Jovica czy Winisziusza:)
Co nie zmienia faktu, że Luka Jovic "spadł ze ściany" :D

1

@qbuteq haha coś w tym jest:)

0

Rochemback, Luis Garcia, Simao, Riquelme, dodałbym jeszcze Christanvala. Nie podbili Barcelony ale jakiś sentyment do nich pozostał:)

Roche - walki kogutów.. pasowałby do Ronniego:)

Oleguer 200 spotkań?! Nawet nie wiedziałem, chłopaczyna był zapchajdziurą a parę meczów zagrał:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?