0

@cat_r37 Mając ogarniętego lewego obrońcę, myślę że śmiało można by go próbować na skrzydle.

0

@cat_r37 Jestem w stanie zrozumieć, że brak transferu Sane za 40 mln to zła wiadomość dla kibiców Bayernu. Dla każdego klubu, który by się interesował Sane, taka informacja byłaby złą informacją. 40 mln to grosze jak na warunki na rynku, nawet jak na zawodnika po takiej kontuzji. Gość ma 24 lata.

0

@cat_r37 Skoro Lucas biega, tym bardziej Daviesa można próbować (w razie konieczności na skrzydle). Absolutnie nie zgadzam się, że mając Comana/Perisica w składzie grają "bez jednego skrzydła". My gramy bez jednego skrzydła:)

9

@cat_r37 Co to znaczy bez jednego skrzydła? Jest Coman i jest Gnabry. nawet gdyby nie było jednego to myślę, że Davies mógłby śmiało latać na wahadle/skrzydle a na lewą obronę wróciłby Alaba. Tudzież Alaba grałby wyżej, jak to ma miejsce w reprezentacji.

4

@bleble123 ciągle jest jedna odpowiedź - Messi. Griezmann bliżej prawej strony to nic więcej jak dublowanie Leo na tejże samej stronie.

1

@FCB24 Przeczytałeś całą jego wypowiedź?

0

@lioney10 kurka mać.

2

@Irmscher10 przez cały czas czytał La Ramble gdy nie wolno było wychodzić z domu. Od razu sa efekty.

1

@NeroTFP pokaz;) znaczy kolega chciałby zobaczyć ;)

0

@Rompul No wlasnie u Patrysia :)

1

@NeroTFP a Ty juz zonaty... ach, gdzie sprawiedliwość ;)

0

@D10SLEO @Rompul wiecie ze Arturito grał u Vegi?:)

1

@kamilop ten pod spodem niezły:)

0

@FafitFCB widzę ze potrzebna jest moja wybitna znajomosc wszelakich kuchni:) albo jak się zaraz może okazać-nieznajomość:) jesli grecka to sałatka a nie surówka:)
Jesli kopytka to zawsze chętnie, czy to podsmażone i posolone, czy to gotowane w sosie z np bitkami:) (nie mylić bitcoinami:D)

0

@koziar ja mam UPC.

1

@Encore Liczby nie grają:) Dla mnie obaj bez porównania:) Gra Ronniego mnie cieszyła:)

0

@Lincolm wiem:)

1

@MarioVeB! Wolfsburg też mocny z tego co kojarzę. Jeszcze powalczą w Europie:)

0

@jeyx77x ja wiem, nie wszystkich do jednego wora. Niestety jednak więcej przypadków jest takich, że jak chłopak mając 21-22 lata nie gra, to raczej już "złotej piłki" nie wygra.

0

@DLFCB mają pieniążek, wczoraj czytałem, że i Boguskiego będą chcieli ściągnąć. Zrobi się taka Miedź sprzed kilka lat, z byłymi reprezentantami:)

1

@COU_11 Jest to połączenie Gabriela Batistuty i Juana Sebastiana Verona.
Taki sucharek:) Od razu jakoś przyszli mi do głowy:) Na poważnie to nie znam człowieka.

2

@BarcaInfo no czekam "Pique na kapitana, na prezydenta":)

1

@MarioVeB! zaraz odżyje w Club America czy innym Monterrey:)

0

@Yanek a tu cyk Breithweite, Ansu i Griez w pierwszym:)

2

@BarcaInfo Ciekawe co znaczyło "potężny"?:) Czy że Julio jest jest jeszcze większy niż za czasów kariery, gdzie i tak był spory, czy może "potężny" jako określenie, że dobry w tym co robi:)

10

@BarcaInfo Ludzi boli wielki Rakitic!:)

1

@Hiacynk Nie znam "grafiku" Brazylii, ale odnoszę wrażenie, że gdyby wszystkie turnieje, sparingi itd się odbyły zgodnie z terminarzem to Ney już by w tym roku pobił Pele, albo nieznacznie był za nim.

0

@Messinio82 miszczostwa trenerze:)

0

@Bobo25 inny niż profesjonalny to, że niby nieprofesjonalny/gorszy/słaby?

0

@yoli Przecież nie musi u Guardioli, już gra wysoko w BVB:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?