0

@Bykunn No wlasnie ...

2

Dobra dawać juz te gran derbi!!!:)

0

@Bykunn ciekawe do jakich żłobków, przedszkoli i szkół chodzą dzieci „gwiazd” tvp...

1

@Hiacynk dla mnie Benz.

0

@Hiacynk ta trójka zrobi więcej dymu niż z dziewiątką na boisku:)

1

@Coutinho007 Arka kupiła?:)

0

Wszołek dwie asysty, gol i "półasysta" i na kapitanie w fantasy:) pięknota:)

0

@takisobiektos No nie nie, wybór miał ciężki:)

1

@IronSanHybrid bardzo niepiękne:)

0

Ale, że Puyola pominął...

1

@Janiama otóż to!:)

0

@YoNoEntiendoNada ok. nie mam potwierdzenia swoich słów, tak czytałem. Nie pamiętam gdzie, było to kilkanaście miesięcy temu. Nie wnikam na którym miejscu jest wśród streamowanych seriali, dla mnie to i tak numer jeden.

0

@YoNoEntiendoNada Nie mogę znaleźć artykułu sprzed 1,5-2 lat. Ten artykuł to potwierdzenie, że był taki "problem".

0

@NGTRX @sebasek99 Ale mi chodzi o to, że tyle lat, dziesiątki lat ten film był wyświetlany. oglądałem go dawno temu, ale nie kojarzę wyjaśniania co i dlaczego. Ale uznając, że macie rację, to mam dwa pytania. Teraz przed każdym filmem i serialem o podobnej tematyce będzie "wstęp historyczny"? I drugie, co powiecie, że Netflix chciał usunąć z platformy "Przyjaciół" bo są tam żarty obrażające innych?

0

@NGTRX @sebasek99 Szczerze? Potrzebujecie wstępu typu "kiedyś biali wykorzystywali czarnych, a teraz zapraszamy na seans"? Nie przeszkadza mi, że o tym nie wspomniał.

1

@IronSanHybrid Co?! Niemożliwe! No jak najlepsza skoro on ma inny kolor skóry i lubi chłopców!? Zaraz Cię zgłoszą.
Świetna kreacja, gość robi robotę:)

2

@IronSanHybrid Ja też nie. Jeśli serial mi się podoba to nie zwracam uwagi czy jest Hindus ("Teoria..."), czy o zgrozo murzyn gej ("Sex Education"). Nie podoba się? wyłącz! A nie, ktoś dzisiaj wrzucił Dziambora, który mówił, że gdzieś wycofują "Przeminęło z wiatrem".. naprawdę? Idiotyzm do kwadratu. Komuś wcześniej się nie podobało na netflixie, że są "Przyjaciele" bo tam są żarty "z czarnych i grubasów". Tragedia... przegięcie pały w drugą stronę.

0

@Hiacynk Tutaj tak, gdzie był var? Ale nic, może coś pomyliłem z tym przepisem.

0

@joloskyy Wybacz, nie mogę znaleźć. Kojarzę, że wprowadzili (albo tylko mieli wprowadzić) taki przepis. @Hiacynk @Janiama panowie pomożecie? Mylę się, czy jest taki przepis?

0

@DonMatteo901 Ja pierdziele... przecież to czerwień pomijając fakt, że w myśl nowych przepisów faul od tyłu to od razu czerwona kartka. Ja to bym mu dał jeszcze z 3 mecze zawieszenia.

2

@kamilos1214 Przewaga jest taka, że nie mają reklam. Jesteś nowy, więc z czasem zobaczysz, ale już Cie poinformuję:) Za niedługo albo i już zobaczyłeś film w repertuarze i pomyślałeś "wow, dopiero co był w kinie a tu już na C+, fajnie". Po czym zobaczysz, że ten ów film, wałkują przez najbliższy miesiąc albo i dłużej, tyle że o innych godzinach:)

@MesQueUnClub_87 otóż to, za długo pisałem :)

1

@Hushovt Ja bym powiedział świetny pressing Lecha. Bardzo ładnie na nich siedli.

1

@kerouac Dzięki:)

1

@SonBarcaGoku ja myslalem tak o Bundes jak wznowią, a jestem bardzo miło zaskoczony. Chce widziec głód piłki, zapieprzanie na boisku i gola Braithwaita;)

1

@IronSanHybrid otóż to, świetne porównanie z Bondem czy MI:)

@donleoJR wiem, że są gusta i guściki, ale tutaj widziałem głównie "wow" a na Filmwebie ostatnie wpisy to głównie pojękiwania jaki to słaby serial.

0

@SonBarcaGoku zapomniałem dodać ":)"
dostałeś w głowę?

1

@IronSanHybrid jeśli to oryginalna piłka to gość nie żyje

0

Zachęcony ogólnopolskim spustem na temat "Domu z papieru", postanowiłem nadrobić. Pierwsze odcinki mnie mega męczyły, dziwiłem się skąd te zachwyty. Ale pomyślałem poczekam do "gdzie mogę znaleźć drugi odcinek drugiego sezonu?" i zrobiło się tylko lepiej. Naprawdę jak pierwszy sezon uratowały 3-4 ostatnie odcinki, to drugi sezon już kozacki. 3 i 4 również dobry jak dla mnie. Ale skończyło się jak się skończyło więc postanowiłem zajrzeć na Filmweb czy coś trąbią o piątej serii, a tam... o matulu ile negatywnych opinii. Aż w szoku byłem. Nigdy wcześniej nie zaglądałem tam na stronę tego hiszpańskiego serialu. Tu wiele osób piało z zachwytu, prawie wszyscy moi znajomi oglądali, albo chociaż słyszeli, że świetny, a tam..? No właśnie. Skąd taka różnica z tamtego forum w porównaniu z naszą La Ramblą? Ktoś mądry?:)

0

@NaFazieHitman jasne, że tak. zróbcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?