0

@BarcaInfo kreatywnie w środku:)

1

@Bobo25 A w Eleven jest jaki komentarz?

0

@Bagsik88 Tam chyba kto inny:) gość od transferu do nas nie potrafi się odnaleźć.

0

@Striker Nie jest to sprinter jeśli chodzi o wyrażanie swoich myśli i prędkość mówienia, także nie czepiaj się:) Jego wersy "będą trwały" do jutra zapewne:)

0

@Messinio82 podśmiechujki podśmiechujkami, ale ja tam Hazarda lubię i życzę mu powodzenia. Dla mnie co rok może prowadzić Real do zwycięstw w lidze, poza meczami z nami i do drugiego miejsca w tabeli:)

0

@koksik2700 Leo jest nie do ruszenia. Tacy ludzie jak Griez czy Cou będą się sprawdzać w Barcelonie dopiero wtedy gdy Messi zakończy karierę.

2

@Hiacynk Dali przez chwilę nadzieję, ale nie oszukujmy się. Są maszyną... Przypomnijmy sobie bayern za Jupa:)

0

@max1982 Nie zauważyłem gwiazdki:) wybacz:) Zwracam honor, ale za "wziąść" nie zwracam!:)

1

@max1982 wziąć!:)
ps trwało to 13 sekund. zakładka "Sezon" dalej "Terminarz 2019/2020".

6

@cesarz2211 Bardziej chyba chodzi, że nie było jednej "najjaśniejszej gwiazdy" typu Leo, CR, czy choćby Lewy w Polsce. Jasne, że dla Ciebie czy dla mnie to wszyscy tam gwiazdy, nawet trzeci bramkarz na tym turnieju, ale prawdą jest, że kolektyw wygrał. Ale jak miał nie wygrać skoro (wszedłem teraz w skład na finał) w pierwszej jedenastce dziesięciu zawodników z dwóch klubów plus Capdevilla na lewej obronie. Znali się jak łyse konie:)

4

Davies i Achraf na bokach... ale by robili sito w bundeslidze. Chyba Pavard by usiadł, albo "wrócił" na środek obrony.

3

@jeyx77x a Mbappe i Busi grają/grali pierwsze skrzypce. Jak dla mnie 21 lat to tylko u nas w Polsce „ma jeszcze czas”.

0

@AduŚ07 ale jak dla mnie i żaby i sowy to rozkosz... nie wiem natomiast jak „brzmią” nietoperze od @masq :)

0

@barcelonaLM szkoda ze nie win:) ale grunt ze kupon rozliczony na plus;)

4

@Cobra303 w pewnym sensie tak. Ale uwielbiam goscia :)

0

1X Betis 2,55 fortuna. Do gry!!:)

2

@messi564 @fart @DaPi @Czechuton mam to samo:) Żiru:)

2

@clyde bo są kliki. Jak dzis w dużej części „dziennikarstwa” sportowego. „Wstawmy zdjęcie cycków byłej Neymara, ludzie zobaczą i będą klikać”

0

@sidzej pamiętasz płeć tej osoby?

0

Pomijając sympatię, zdobyte tytuły, czy kluby w których grali. Czysto piłkarsko Giroud czy Aduriz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziwny ten gość na zdjęciu...

0

@Arn3th No szkoda szkoda...

40

@vegeta10 Ach jeszcze Dembele i by było BDSM:D

1

@BarcaInfo Też bym chciał:)

0

@Hiacynk We Francji tak naprawdę PSG. Marsylia fajna drużyna, liczyłem, że będą strzelać a strasznie męczą swoją grą. Do tego "nie ma" już Monaco jak wcześniej. Tam bym się nie spodziewał.

0

@Hiacynk Widać, że Bundes i Serie A poszły do góry. Myślę, że jeśli masz gdzieś w tym rankingu i naszą ligę, to też będzie wzrost. W Serie A natomiast robotę robi Atalanta:) A i Lazio jakby więcej strzelało niż choćby sezon temu(chociaż nie dam sobie ręki uciąć, takie odnoszę wrażenie)

1

@BarcaInfo Dziękuję:)

0

@BarcaInfo Wstaw cała jedenastkę jak gdzieś masz:)

5

@FC1899Barca tak jak napisał @MesQueUnClub_87 był skuty, a policjant był ze swoimi równie prawymi koleżkami we 3 czy 4. Nawet gdyby Floyd oszukiwał to bez żartów. Było ich kilku a gość był skuty, co mógłby zrobić? Rozumiem, że gość był zwyrolem, ale dzisiaj wszyscy policjanci z tamtej akcji są dla mnie na tym samym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?