0

@Arkon to juz oficjalnie Werner w Chelsea i Sancho w Manu? O zainteresowaniu Wernerem słyszałem ale Sancho w Manu? Cos mnie ominęło, czy to takie wróżonko z fusów?

0

@Colon nie mi oceniać czy dobrze czy źle ale widziałem więcej spustów, ze wywiad z tym panem, niż osób z podobnym zdaniem co Twoje.

1

@kerouac hahaha widzę, a właściwie słyszę to:)

3

@Hiacynk Chciałem napisać, że właśnie nie kojarzę jakichś głupot na boisku ze strony Cavaniego. Dla mnie bardzo niedoceniony zawodnik. Ładował mnóstwo goli we Włoszech, ładuje i we Francji.

0

@Karzel "dna barcy?" Dno to zarząd :)

0

@Jaca27 ok:) jest to jakiś powod.

0

@Jaca27 ooo, rozumiem wszystko powyższe i Twoje poza Oblakiem, czemu?

0

@tobiasson92 jeszcze raz przeczytaj i wymień Albę:)

1

To jak idziemy w „plebiscyty” to słucham Waszych MAKSYMALNIE trzech zawodnikow których lubicie i nie lubicie, obecnie grających w Hiszpanii. Powody mogą być absurdalne: za gola, za kolor włosów, za nazwisko. Utrudnienie-zawodnicy, którzy nie grają w Barcelonie. Dla śmieszkow dodam ze mogą być zawodnicy Espanyolu :)

Lubię, cholera ciezko trzech... ale próbuje:
Marcelo - chociaż odrobina brazylijskiej samby się ostała w la liga :)
Jesus Navas - sentyment. Ja przez wiele lat grałem w fife, to miałem powiedzenie „Jesus Navas, jak on się tu znalazł?”;) do dzis jak gdzieś gra on czy Keylor Navas i moja żona usłyszy to i ona powtarza :)
Joaquin - legenda la ligi.

Nie lubię:
Carvajal - buractwo
Dani Parejo - chyba po tych plotkach o transferze do nas, moja antypatia się nasila do niego. Ot zwykły przeciętniak od goli z karnych.

Tyle;)

1

@cat_r37 ja odpowiem „przewrotnie”, chciałbym zeby to była Sevilla. Kibicuje im, mają fajna drużynę. Gdzie grają stare konie jak ja, których śledzę od dawna. Navas, Nolito, Banega, ale liczę i na „młodzież” - Ocampos, ElNesyri. Zawiódł mnie De Jong. Po takim sezonie w PSV liczyłem na jego gole.

2

@TheGoldenEleven Lazio utarło im nosa i w lidze i w pucharze. Juve ma mecz z Lazio u siebie. Nie zdziwię się jak on zdecyduje o mistrzostwie.

1

@Hiacynk PSG na lata nikt nie ruszy. Nie wierze ze mając taką kadrę trafi się „drugie” Monaco. Bayern? Bvb potknęlo się kilka razy wbrew przewidywaniom. Mają młody i solidny sklad. Naprawdę niewielkie korekty i Bayern może mieć ciezko. Lipsk, Bayer, Borussia M raczej o miejsca 3-5 przez kilka sezonów. Juve? Miałem nadzieje na Inter ale nie pyklo. Myśle jednak ze najbliżej oni strącenia. Bayern z taką formą to i LM mogą w koncu zgarnąć.

1

@ksobi tak jakoś mi się przypomniało, kozackie to było:)

0

@MesQueUnClub_87 we własnej osobie:)

26

"Ty never touch, never touch a ty masz 8 żółtych kartek":)

28

@Messibestplayerintheworld
Błagam niech utrze nosa Barcelonie:)

2

@NeroTFP ale jednak te tępe chu.. pajace się duszą czy niestety nie?

0

@TheNekro94 a u nas? Norbi?:)

4

@svensonFCB Nie mam fb, insta, twittera, naszej klasy, grona i całej reszty tych portali. Nie widziałem ani jednego zdjęcia celebryty o którym mówisz. Można? Można:)

0

@mr Barca Joaquin Pheonix? Dobrze?:)
ps. jest program Joker? Pierwsze słyszę:)

2

@kerouac ano piękny.

1

@amek555 wychodzą smaczki, podobno troche na sile, podobno namawiali, zeby legendy się dobrze wypowiadały. Dla mnie świetny. Pokazali jego charakter. Ten do zwycięstw ale i ten do wywyższania się. Ale helo! To MJ23! Musiał taki być :) dla mnie miła podróż w czasie. Człowiek wstawał o 3 w nocy za gnoja i katował byków :)

1

@DanielOOL tych Moussów Sissoko, Sisokho, Cisco to więcej jak u nas kowalskich.

0

@Pablopicasso27 moja małża następnego dnia.

1

@capoN Australia/USA. Różnorodność krajobrazu.

0

@justfootball ależ Ci te seriale/laski zawróciły w głowie. Co widzę "Ciebie" to pytanie o seriale hiszpańskie i Nairobi.

ps. jestem na trzecim sezonie. uwielbiam Nairobi:)

3

@jakub1906 Jeśli "obcy" to zdecydowanie jak dla mnie Quaresma. Jeśli nasz to.. hmm Bojan. Szkoda mi chłopaka. Widziałem w nim napadziora na lata.

0

@IronSanHybrid Cóż... szkoda. Ale z drugiej strony nie wyobrażam go sobie w telewizji, która ma najwięcej piłki i w której jest "sama młodzież" - Eleven.

0

@justfootball Niektóre nasze filmy to tragedia. Ciężko "usłyszeć", zrozumieć co tam w ogóle mówią.

7

@NeroTFP stanowski jest słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?