escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon to juz oficjalnie Werner w Chelsea i Sancho w Manu? O zainteresowaniu Wernerem słyszałem ale Sancho w Manu? Cos mnie ominęło, czy to takie wróżonko z fusów?
0
@Colon nie mi oceniać czy dobrze czy źle ale widziałem więcej spustów, ze wywiad z tym panem, niż osób z podobnym zdaniem co Twoje.
1
@kerouac hahaha widzę, a właściwie słyszę to:)
3
@Hiacynk Chciałem napisać, że właśnie nie kojarzę jakichś głupot na boisku ze strony Cavaniego. Dla mnie bardzo niedoceniony zawodnik. Ładował mnóstwo goli we Włoszech, ładuje i we Francji.
0
@Karzel "dna barcy?" Dno to zarząd :)
0
@Jaca27 ok:) jest to jakiś powod.
0
@Jaca27 ooo, rozumiem wszystko powyższe i Twoje poza Oblakiem, czemu?
0
@tobiasson92 jeszcze raz przeczytaj i wymień Albę:)
1
To jak idziemy w „plebiscyty” to słucham Waszych MAKSYMALNIE trzech zawodnikow których lubicie i nie lubicie, obecnie grających w Hiszpanii. Powody mogą być absurdalne: za gola, za kolor włosów, za nazwisko. Utrudnienie-zawodnicy, którzy nie grają w Barcelonie. Dla śmieszkow dodam ze mogą być zawodnicy Espanyolu :)
Lubię, cholera ciezko trzech... ale próbuje:
Marcelo - chociaż odrobina brazylijskiej samby się ostała w la liga :)
Jesus Navas - sentyment. Ja przez wiele lat grałem w fife, to miałem powiedzenie „Jesus Navas, jak on się tu znalazł?”;) do dzis jak gdzieś gra on czy Keylor Navas i moja żona usłyszy to i ona powtarza :)
Joaquin - legenda la ligi.
Nie lubię:
Carvajal - buractwo
Dani Parejo - chyba po tych plotkach o transferze do nas, moja antypatia się nasila do niego. Ot zwykły przeciętniak od goli z karnych.
Tyle;)
1
@cat_r37 ja odpowiem „przewrotnie”, chciałbym zeby to była Sevilla. Kibicuje im, mają fajna drużynę. Gdzie grają stare konie jak ja, których śledzę od dawna. Navas, Nolito, Banega, ale liczę i na „młodzież” - Ocampos, ElNesyri. Zawiódł mnie De Jong. Po takim sezonie w PSV liczyłem na jego gole.
2
@TheGoldenEleven Lazio utarło im nosa i w lidze i w pucharze. Juve ma mecz z Lazio u siebie. Nie zdziwię się jak on zdecyduje o mistrzostwie.
1
@Hiacynk PSG na lata nikt nie ruszy. Nie wierze ze mając taką kadrę trafi się „drugie” Monaco. Bayern? Bvb potknęlo się kilka razy wbrew przewidywaniom. Mają młody i solidny sklad. Naprawdę niewielkie korekty i Bayern może mieć ciezko. Lipsk, Bayer, Borussia M raczej o miejsca 3-5 przez kilka sezonów. Juve? Miałem nadzieje na Inter ale nie pyklo. Myśle jednak ze najbliżej oni strącenia. Bayern z taką formą to i LM mogą w koncu zgarnąć.
1
@ksobi tak jakoś mi się przypomniało, kozackie to było:)
0
@MesQueUnClub_87 we własnej osobie:)
26
"Ty never touch, never touch a ty masz 8 żółtych kartek":)
28
@Messibestplayerintheworld
Błagam niech utrze nosa Barcelonie:)
2
@NeroTFP ale jednak te tępe chu.. pajace się duszą czy niestety nie?
0
@TheNekro94 a u nas? Norbi?:)
4
@svensonFCB Nie mam fb, insta, twittera, naszej klasy, grona i całej reszty tych portali. Nie widziałem ani jednego zdjęcia celebryty o którym mówisz. Można? Można:)
0
@mr Barca Joaquin Pheonix? Dobrze?:)
ps. jest program Joker? Pierwsze słyszę:)
2
@kerouac ano piękny.
1
@amek555 wychodzą smaczki, podobno troche na sile, podobno namawiali, zeby legendy się dobrze wypowiadały. Dla mnie świetny. Pokazali jego charakter. Ten do zwycięstw ale i ten do wywyższania się. Ale helo! To MJ23! Musiał taki być :) dla mnie miła podróż w czasie. Człowiek wstawał o 3 w nocy za gnoja i katował byków :)
1
@DanielOOL tych Moussów Sissoko, Sisokho, Cisco to więcej jak u nas kowalskich.
0
@Pablopicasso27 moja małża następnego dnia.
1
@capoN Australia/USA. Różnorodność krajobrazu.
0
@justfootball ależ Ci te seriale/laski zawróciły w głowie. Co widzę "Ciebie" to pytanie o seriale hiszpańskie i Nairobi.
ps. jestem na trzecim sezonie. uwielbiam Nairobi:)
3
@jakub1906 Jeśli "obcy" to zdecydowanie jak dla mnie Quaresma. Jeśli nasz to.. hmm Bojan. Szkoda mi chłopaka. Widziałem w nim napadziora na lata.
0
@IronSanHybrid Cóż... szkoda. Ale z drugiej strony nie wyobrażam go sobie w telewizji, która ma najwięcej piłki i w której jest "sama młodzież" - Eleven.
0
@justfootball Niektóre nasze filmy to tragedia. Ciężko "usłyszeć", zrozumieć co tam w ogóle mówią.
7
@NeroTFP stanowski jest słaby