1

@VamosRakieta czyli znamy kolejny Twój avatar:)

0

@puyol_presidend5 Grzesio lepszy i lewy obrońca ale grywał również na prawej.

2

@DonMatteo901 gorzej*

1

@Szreko chciałem to napisać właśnie. Gościa już dawno nie ma niestety.

0

@puyol_presidend5 dwóch Bronków jest:)

4

jedni o 10 ofensywnych w Realu a drudzy o Sancho. Ale prawdę mówiąc pewnie szybko Sancho by posadził na ławkę Vinisiusów, Vazquezów i złotą piłkę Asensio.

2

@Hiacynk Ale Grzegorz Bronowicki zatrzymał Cristiano! Polemizowałbym czy to najlepszy prawy w historii:) Żarcik:) 100 lat Łukaszowi:)

3

@IronSanHybrid nie podoba Ci się „Malcolm”?:)

0

@NaFazieHitman nawet gdyby to i tak niezle:)

0

@ViscaBarca123 nie znam tych chłopców ale skoro piszesz, że świetna robota Kluiverta to ja się cieszę :)

5

@BarcaInfo i 12 rocznie dla Lautaro cyk:)

6

@arasz1819 Chociaż jeden, bo tak to ciągle w nas rzucają:)

0

@arasz1819 Jakby trafił się gej to by dopiero było... ale lesbijka? Bomba, tak? Tylko pytam:)

4

@olejtm to nie jesteś Polakiem:)

1

@patrykzmc2000 gdybym miał ofertę 12mln na rok tez bym chciał grać z Leo. Ile to mln chciał ter Stegen i się zastanawiał zarząd czy "warto"?

1

@lucas/catalan Warto też wspomnieć o Polonii dla której zagrał w 70 spotkaniach a nie tylko o Legii gdzie zagrał w kilkunastu meczach.

0

@PatrykBarca 20 pare goli strzelił, więc jakoś tam się pokazał. Natomiast oddanie Eto i Yaya to dla mnie zawsze będzie niezrozumiały błąd.

4

@TheGoldenEleven Del Piero i Batigol:)

Chociaż to w sumie sympatia do zawodników:)
Dzisiaj jestem fanem Atalanty:) Znaczy nie tylko dzisiaj, zeszły sezon również:) Ale tak to słabość do Juve od czasów właśnie Del Piero, Thuramów, Zambrott i innych Inzaghich:)

0

@PatrykBarca Nie do końca się zgadzam jeśli chodzi o MU czy Milan, tam nie oszukujmy się, ale wielkiego wsparcia nie miał w zawodnikach. Reszta pełna zgoda, natomiast jak dla mnie wszędzie był wartością dodatnią.

1

@Filip_10 ludzi to naprawdę motywuje?

5

już widzę te komentarze: "w dupach się poprzewracało, 2 miesiące leżeli a teraz jeszcze 30 dni wakacji?!" :D

2

@Danny Gaucho na pewno:)

0

@bias Masz rację, niemniej jednak tak czy inaczej robi to wrażenie. Warto dodać, że będąc w USA, nie wygrał ligi ale 30 goli strzelił:)

0

@Fawrf Czego nie wygrał z Interem?

4

@sidzej moja historia jest gorsza niż twoja.

1

Zlatan:
2XMistrzostwo Holandii z Ajaxem
2XMistrzostwo Włoch z Juve
3XMistrzostwo Włoch z Interem
Mistrzostwo Hiszpanii
Mistrzostwo Włoch z Milanem
4XMistrzostwo Francji z PSG

39 lat i 13 krajowych zwycięstw. Wypisałem tylko mistrzostwa kraju, bez żadnych pucharów. Można go lubić czy nie, ale jednak szkoda, że LM nie zdobył. Oczywiście Buffon i cała masa innych zawodników też nie, ale ten był w tylu krajach, w tylu klubach i wszędzie (poza MU i LA) wygrywał na "swoim podwórku".

8

@SeeleyBooth puder do cery zimnej.

1

@Homeopata8989 @SeeleyBooth tak. Zgadza się. Pamietam jak fajnie wyglądało Porto, ale i Totki tez nieźle. Szkoda ze skusił się na Zenit. Mógłby dzis być duzo wyżej niż Marsylia.
10 lat starszy, ale wtedy tez był „gnojek”.

0

Nie pytam o tytuły a o grę drużyny pod wodzą trenera. Kojarzycie młodszego bądź równie młodego trenera co 32letni Nagelsman, za którego Wieśniaki i teraz Lipsk gra tak dobrze i przyjemnie dla oczu?

1

@Danny Gaucho @Katalonbar grubo. Mocne liczby. Mnie też ciekawi na jakiej liczbie zakończą się asysty Mullera. Tak nie za glosno o nim a tu już 18.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?