0

@ranger3120 ja np używam tel jako budzika, jesli Ty tez to nie ryzykuj. Jesli padnie to nie wstaniesz. Taka mała dygresyjka :)

1

@tristan87 ale ja nie bronię Ziela:) fascynuję mnie jak duzo tutaj ludzi piszę o legendarnym poziomie Arthura

1

@puyol_presidend5 myśle że obie ligi w sumie mogą się zamieniać miejscami co jakiś czas. Biorąc pod uwagę historie? Zdecydowanie Włochy, biorąc pod uwagę teraźniejszość...? Mimo ze kibicuje takim swiezakom jak Atalanta to na dzis chyba jednak Niemcy.

0

@ranger3120 przegrzewa się bateria od gorących dyskusji na La Rambli:)
A na poważnie, jesli to zamiennik to tu może być pies pogrzebany.

3

@SeeleyBooth a Arthurowi tę wyjątkową formę z Brazylii. Czy już ją miał?

4

@NeroTFP Bardzo często łatwiej zwierzyć się komuś obcemu nie przyjacielowi/rodzinie.

3

@Martwy a napisał "Pożegnalny list"?

0

@juliacicha As - "Cyborgol" - Haalands"

0

@BarcaInfo akapit o Atleti "Atletico czeka na aż wyjaśni się"

0

Na dobry dzień trochę pozytywnej energii, dobra żartuje:) Kupę pozytywnej energii!!:)


3

@Teletubis dlatego napisałeś tutaj?;)

2

@PopekMonster koorwa co dzien to samo. „Nie było mnie o co chodzi”. Dzis lewaki, jutro prawaki, pojutrze homo, za tydzien trzaskowski. Stary. Musisz być ciagle zeby byc na topie:)

0

@JimMorrisonFCB po pierwsze primo uważam ze każdy „szczeka” dopóki go dany temat nie dotknie. Ja uważam się za tolerancyjnego. Byłem w kilku krajach, na kilku kontynentach i uważam ci co najwiecej „szczekają” niestety w dupie byli i gowno widzieli.
Po drugie primo tak. Zjadłem ten dżem. Ale powiedziałem ze mi nie smakuje. Nie uśmiecham się gdy cos mi się nie podoba.

1

@Triv44 o
To chodzi:) jeszcze kupa przed Tobą:)

0

@Triv44 co znaczy zwiedziłem Włochy? Bo tam myśle ze tez trzeba paru ładnych dni zeby obczaić wszystkie regiony. Ja byłem w Australii i zwiedziłem Australię. Ale okazuje się ze 5600 km na mapie Australii to jak z wawy do Gdańska i spowrotem :)

1

@Munio w Barcelonie w parku nad jeziorkiem;) stres jak uj:)

0

@SuperPatsonFCB
Inter - Barcelona (1:2) 1:1
Liverpool - Ajax (2:0) 2:0
Atletico - Napoli (2:1) 1:1
Real - Juventus (3:1) 1:2
Arsenal - Celtic (3:1) 3:0
Borussia Dortmund - Chelsea (0:1) 2:0
Valencia - Roma (1:0) 1:1
Wolves - Torino (1:0) 2:0

1

@SuperPatsonFCB Haha tp musialo być śmieszne ;)

0

@SuperPatsonFCB @ronni37 wow! Nie wiedziałem.

3

@ronni37 za jedzenie? Pierwsze słyszę.

2

@Piotr89Sand @emeu super śmieszne.

0

@emeu dzisiaj pewnie drogeria :)

0

Odzew rano był mały, może teraz bedzie większy. Panowie, jakiś specjalista od wykończeń/remontów? Warszawa.

1

@emeu koszulka MJa 23;)

3

@kamilos1214 Czyli to nie był trolling... to tak Kamil, zdecydowanie się zagalopowałeś.

11

@kamilos1214 poważnie? czy to taki trolling...?

0

@TR3YWAY trzeba było odpisać pod postem o tym chwalebnym czynie:)

1

@TR3YWAY o, takiego komentarza jeszcze nie było.

0

@contowsky no ja na pewno nie:)

0

@tadzik447 ma zajęty kalendarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?