3

@contowsky jak ślimak jak to królik?:)

0

@Hiacynk Bayern nawet niżej niż na 4:) Mieli ogólnie walić bramki i walili, tam gdzie zakładałem:) Liczę na to i dziś.

1

@Hiacynk Kolejka w sumie nie zawiodła, liczę i dziś na gole:)

1

@shinthps u mnie daje rade. Jestem z nimi od nastu lat. Dzis juz nie gram online ale jeszcze do 3-4 lat temu grałem po sieci i bez zarzutów.

1

@krissu8 Zależy ile masz lat i co znaczy pobawić się. Mając lat 20 i 20kilka dobrze się bawiło w Mielnie. "Dziś" kompletnie nie bawi mnie Mielno i tym podobne miejscowości. Jeśli chodzi o plażę to polecam Ustkę.

37

@AmigoBlancos Młody jest, nauczy się. To wina sędziego:)

1

@MichalZZZ Dzięki:)

0

@MichalZZZ ja rozumiem to wszystko naprawdę:) Ale chodzi mi tylko o karierę sportową a nie życie prywatne. Po prostu ciekawi mnie Wasze zdanie. Niech Ci będzie.

0

@MichalZZZ kazała Ci tak napisać?:) Wybieraj sportowca:)

14

@avanes z tego co się orientuję to w każdej telewizji śniadaniowej takie wstrząsające informację:)

0

@sokot Haha, to na pewno. Ale akurat o tym to każdy by napisał:)

0

@kamilop Mogliby, ale czy Pjanić to zawodnik który zbawi naszą kreatywność? Nie sądzę.

0

@MesQueUnClub_87 Tylko kariera sportowa:) Ale rozumiem. Gość to ikona:)

1

@kamilop Drugą linię mamy aż za "długą". Absolutnie nikogo bym nie chciał w tej chwili do drugiej linii bez sprzedaży zawodników i zrobienia porządku z wypożyczonymi. Pytanie kto dziś typowo do rozegrania, pomijając Leo.

0

@MesQueUnClub_87 Dobra dorzucę "utrudnienie", następni, o ile będą prośba o krótkie "dlaczego"? Więc zaczynam do Ciebie, czemu Becks?

0

Wpisałem sobie człowieka w google. Pomyślałem, że jakiś masażysta czy ktoś, bo kompletnie nie kojarzę nazwiska, nie znam gościa. A tu proszę pan piłkarz.
Będzie wiele opinii, w końcu Chiellini wypuszcza książkę. Tylko jeśli to są prowokację, żeby książka się sprzedała to trochę dziwne. Przecież to gość po studiach, o którym piłkarze się wypowiadali, że w autokarze po zwycięskim meczu nie tańczy, nie śpiewa, tylko otwiera książkę i się uczy. A "dzisiaj" prztyczki w stronę byłych kolegów. Nieładnie Giorgio.

0

Halo tam, pisać kto kim by chciał:) Ciekawią mnie Wasze opinie. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8503020#comment-8503020

1

@MichalZZZ ja juz tez poszedłem ale mnie wywołałeś do tablicy;)

1

@MichalZZZ żadna wojenka. Wyraziłem swoje zdanie, ale okazało się ze chodziło o konkretny jeden wpis którego nie znam. Więc chyba nietrafione z mojej strony, ale czy na pewno...?;)

35

@LuisSalvano ja piertole. To gościu nie idzie w dobra stronę.

0

@sniper16x jasne. Moge zapomnieć :)

7

@LuisSalvano ?? Cos Ci sie pomyliło? ja się wypowiedziałem o Tobie ogólnie a nie o poście z żarciem

0

@sniper16x napisze rano jak żona wstanie. Ja osobiście uwielbiam Zalando:) kurier przywozi mi do pracy, w domu bez ścisku w przymierzalni przymierzam a jak cos nie pasuje to za friko oddaje:) mam ubrania od lat stamtąd. Generalnie nie przywiązuję uwagi do marek, kupuje to co mi się podoba. Ale jutro popatrzę i spytam malzy.

1

@LuisSalvano nie wiem. Nie czytałem. Ja mówię ogólnie a nie o Hindusie.

18

@LuisSalvano stary, generalnie zlewam zaczepki, omijam głupków itd. Rozmawiam jesli ktoś rozmawia ze mną. Ciebie tez czasem „komentuje”. Raczej generalnie jestem taki bardziej „z boku”. Niemniej jednak, bez urazy, raczej prowokujesz. Myśle ze masz z tego fun, spoko, nie przeszkadza mi to, tak chciałem wyrazić swoje zdanie. A skoro bedzie to w gorących dyskusjach to może i herb dostanę:) zartuje, nie grzeje mnie to;) chciałem tylko napisac swoje zdanie. Tyle.

0

@contowsky jak ten Rychu tam wszedł na ten kaktus?:)

1

@tadzik447 czemu tak „płytko” ze lekka praca? Nie ograniczaj się ;)

1

@ranger3120 dziwne pytanie jak na profesora:)

1

@lukaszbarca15 o nie:) maksymalnie dwóch. W Twoim wypadku, skoro trafiła się kobieta to troje sportowców. Jedną juz mamy;) teraz wybieraj 2 z 4 facetów:)

1

@JimMorrisonFCB dwóch tenisistów? Az tak?:)
@Commando @Avada Kedavra Tiger? Przeciez Majkel zagrał w filmie z królikiem Bugsem!!:) zart;) ciekawe czy jakaś kobieta zabierze głos albo... jakiś facet wybierze kariere kobiety :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?