escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 a ilu typiar?
0
@TheGoldenEleven Oddam tę nagrodę albo zwolnię z obowiązku "zielonowania":) Jak już wygram będziemy się martwić:)
1
@TheGoldenEleven weź tu wygraj jak oszukują na każdym kroku:)
Żarcik:)
1
@TheGoldenEleven A over 3.5 nie jest brany pod uwagę?:)
1
@TheGoldenEleven Kto gra grubo wygrać musi:)
1
@TheGoldenEleven
3:1 Lipsk. Werner strzeli over 1,5 i będzie over 0,5 czerwonej kartki:)
0
@messi564 Australia, Chiny, USA, Meksyk.
0
@Hiacynk świetny sezon hiszpańskiej drużyny i tylko 1 Hiszpan na 7 nazwisk które wymieniłeś. Smutne troche. Niczym nasze rodzime kluby z Polakami.
1
@Kapitan hawk ale pan sasin jest na kwarantannie. Liczą, że ucichnie w 2 tygodnie:D
0
Bayern Bayernem, ale Legia 1!:)
możecie hejtować:)
0
@jeyx77x @Kamill10 wyjaśnię mu:) To był żart, że skoro na treningu z "taką łatwością" zabierają mu piłkę to znaczy, że jest za słaby, a wiele osób się dziwi czemu on nie dostaję szans. I teraz uważaj - nie uważam, że ten odbiór Messiego był łatwy. Nie uważam też, że właśnie dlatego ten chłopiec nie gra w pierwszej drużynie. To był żart, stąd napisałem "z przymrużeniem oka", ale może nie doczytałeś:)
1
@Hushovt Nie znam człowieka. Zmarzlika też nie znałem ale poczytałem i spoko, należy się. Ale zgadzam się, real to real a wirtual to wirtual. Tego typa absolutnie nie znam i jeśli jest jakimś Małyszem czy Messim internetu to niech sobie będzie, ba powiem więcej super! jeśli kimś takim jest. Ale to jednak półka zupełnie inna.
0
@NeroTFP co najlepsze, gdybym był na zdjęciu z nimi to te imponujące wyniki by się w ogóle nie zmieniły!:)
0
@Sznejk Do "ale" się zgadzałem, resztę pomijam!:)
5
@BarcaInfo Jeszcze jakieś pytania dlaczego Puiga nie ma w pierwszej drużynie?:) z przymrożeniem oka:)
Inną sprawa, że chciałbym takiego Leo oglądać w meczach o stawkę. W meczach gdzie przegrywamy i to On ma pobudzić resztę. Nie chce gównoburzy, po prostu chce go takiego widzieć i już:)
1
@JimMorrisonFCB ale tu zaraz znajdą się ludzie od poprawiania!! ( W tym ja:) )
0
@Jakchcesz hahahaha :)
0
@Bykunn @cymek1 https://www.forbes.pl/finanse/zarobki-kobiet-i-mezczyzn-w-polsce-gender-pay-gap-w-polsce-dane-gus/thtq1yw
Tu można poczytać o badaniach.
Co do emerytury się nie wypowiadam czy to dyskryminacja czy nie. Dla mnie gówno pożyjemy przed 70 będąc dopiero na emeryturze. Jak sobie sami nie odłożymy, przy tych miernych zarobkach to będziemy tyrać do starości, a potem? Będziesz miał siłę jako dziadzio spełniać swoje "marzenia"? Nie sądzę. Także trzeba pracować jak woły by móc się godnie starzeć.
0
@SuperPatsonFCB herb jest, wynik zostaje taki sam:)
14
@NeroTFP napisz że jeśli napisze jeszcze raz, bez błędów, to rozpatrzysz jej wniosek:)
2
@cymek1 dowodu nie ma bo nikt nie powie „Zarobi pani mniej bo jest pani kobietą”, natomiast faktem jest ze zarabiają mniej. Sa badania, można znaleźć w internecie.
2
@Mow_mi_Douglas faceci są dyskryminowani jeśli chodzi o wiek emerytalny. A kobiety nie są dyskryminowane jesli chodzi o zarobki będąc na tych samych stanowiskach co faceci?
2
@bixmix Spróbuj załączyć moderację, czy kogoś z "adminów". Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że przeczytają.
I tak, dobry pomysł:)
3
@Commando ja też! Przez ostatnie 2-3 miesiące nie obejrzałem ŻADNEGO meczu Barcelony i aż JEDNE wiadomości.
0
@SuperPatsonFCB
Barcelona - Getafe 2;1
Real Valladolid - Granada 0;1
Real Sociedad - Real Betis 2;2
Leganes - Real Madryt 1;2
Sevilla - Osasuna 3;1
Atletico - Villarreal 1;1
Mallorca - Athletic Bilbao 0;1
Valencia - Getafe 1;1
Alaves - Eibar 1;1
Celta Vigo - Espanyol 1;1
Chelsea - Liverpool 1;2
Tottenham - Arsenal 2;2
1
@contowsky „derby rządzą się swoimi prawami”. To nie derby ale myśle ze wynik może być w każdą stronę. Z jednej strony jestem za BVB, z drugiej kibicuje Polakowi rodakowi. Z trzeciej myślę, ze bayern jest piekielnie mocny. Myślę ze bayern wygra, jednak jak dla mnie może być każdy wynik, byleby bramki były :)
1
@Hushovt Zacząłem się zastanawiać w takim razie kto jest? Kane, Aguero/Jesus, Aubameyang/Lacazette i to chyba tyle ze znaczących "9" w lidze angielskiej. Ballack ma moje "tak" jeśli chodzi te wypowiedź:)
0
@SuperPatsonFCB
Barcelona - Real Madryt 2;1
Tottenham - Manchester United 2;1
West Ham - Everton 2;2
Nicea - PSG 0;3
Lyon - Lille 2;1
Saint-Etienne - Marsylia 1;1
Strasbourg - Monaco 1;1
Atletico - Athletic Bilbao 1;1
Celta - Osasuna 1;1
Hertha - Bayer 1;2
Lipsk - Borussia Dortmund 2;3
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1;2
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 1;1
Gornik Zabrze - ŁKS 1;0
Korona Kielce - Piast Gliwice 0;1
Atalanta - Juventus 2;1
Napoli - Roma 1;1
1
Widzę ze Setien liczy na każdego zawodnika którym interesują się inne kluby, jak również na każdego którym interesuje się Barcelona;)
0
@SuperPatsonFCB
Barcelona - Atletico (1:1) 2;1
Real - Liverpool (0:0) 1:1
Wolves - Arsenal (1:2) 2:1
Valencia - Borussia Dortmund (1:2) 1:3