escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo tylko asyst miał więcej
1
@SuperPatsonFCB Dzięki stary!:)
1
@TheGoldenEleven Kurde teraz spojrzałem, że źle napisałem. Oczywiście chodziło mi o under 3,5:D
1
@TheGoldenEleven sporo roszad. Zobaczymy. Over 3,5 jak w masełko:)
1
@Hiacynk Oj i ja już dawno nie oglądałem, dobre kilka miesięcy:P
2
@Hiacynk Na szczęście dzisiaj podrażniony Bayer jedzie do Freiburga (over 3,5 gola) i finał pucharu Austrii z Salzburgiem na czele:)
0
@Jaca27 przyjmuję:)
2
@Jaca27 7 postów niżej napisałem to samo, nie dałeś mi herbu:(
2
@Hushovt to nie jest ważne ile mamy celnych strzałów. Wracają i się cieszymy!:)
14
Polityka polityką, podróże podróżami, człowiek człowiekowi wilkiem i inne kiwi kiwi kiwi, ale to nic... za chwile zapinamy pasy i ruszamy!! Śląsk - Raków!:)
3
@PatrychoO Tak, ale zabij mnie. Nie pamiętam czy Tui czy Itaka. Natomiast wycieczki tylko na miejscu. Przez biuro w Polsce duuuuużo droższe, ale hotel na safari mieliśmy taki, że ja pierpapier. Jak chcesz to Podeślij na priv maila to Ci wrzucę kilka fotek. No kozacko.
@Jaca27 Mówisz Maroko. Absolutnie ( za każdym razem w temacie o podróżach dodaje, więc dodam i tym razem) nie chce się chwalić, bo ludzie widzieli i zwiedzili więcej niż ja, ale rozmawiając ze znajomym stosunkowo niedawno o podróżach, zrobiłem swój prywatny ranking. I Tunezja (również Afryka:) ) wg mnie miała najpiękniejszą wodę w jakiej byłem. Temperatura i czystość w tym miejscu Morza bije na łeb Ocean Indyjski w Kenii i Ocean Spokojny na wschodnim wybrzeżu Australii.
0
@Lamora ta grupa i tak już na nich nie zagłosuję, więc nie będą się im podlizywać.
3
@PatrychoO Właśnie. "Dzisiaj" krańce świata są już tak blisko, że niewiele nas ogranicza.
2
@PatrychoO Wbrew pozorom wcale to nie jest astronomiczny wydatek. Też zależy gdzie oczywiście. Ja byłem w Kenii dwa tygodnie, oczywiście hotel (nie podjąłbym się chyba "na dziko") Plus wycieczki, typu snurkowanie, rafa, safari i zamykasz się w 5tys.
A usłyszeć od Kenijczyka "chrząszcz brzmi w trzcinie" i "stół z powyłamywanymi nogami" bezcenne:)
Niestety jak wszędzie, "Oczy zielone" dotarły i w tamten zakątek świata i dj hotelowy zapuszczał Zenka.
1
@messi564 Nie wrzucam. Każdy "chodził" dopóki tu nie zagościł. To samo tylko oczywiście w odpowiedniej skali jest na naszym rodzimym podwórku. każdy kozak, dopóki go Legia nie weźmie.
Wierzę w Firpo, mam też nadzieję na Emersona. Tyle, że co ja tam wiem skoro ja wierze w Cou i cieszyłem się z przyjścia Brajtłajta:)
1
@messi564 Firpo też chodził w Betisie...
2
@Europejczyk1980
Rzym - Włochy za jedzenie.
Sydney - za ludzi, porządek, roślinność.
Myślę, że na pewno byłoby to miasto w Stanach, ale tam jeszcze nie byłem.
1
@IronSanHybrid Zdecydowanie ładniejsza na tym filmiku niż na zdjęciach. Taka przyjemna:)
1
@TheGoldenEleven zapraszam do dyskusji:D
0
@SuperPatsonFCB
Barcelona - Real Madryt 1;2
Arsenal - Borussia Dortmund 2;3
Le Havre - Nicea 0;1
Nicea - Le Havre 2;0
0
@SuperPatsonFCB
Atalanta - Fiorentina 3;1
Bologna - Parma 1;2
Cagliari - Sampdoria 1;1
Genoa - Brescia 1;1
Lazio - Hellas 2;1
Milan - Udinese 1;1
Napoli - Juventus 1;2
Sassuolo - Inter 1;2
SPAL - Roma 1;2
Torino - Lecce 2;1
Chelsea - Liverpool 1;3
Montpellier - Marsylia 1;1
Saint-Etienne - Monaco 1;2
Rennes - Lille 1;1
Bayer - Mainz 3;1
1
@Mario96w maliny i jagody razem śmiało. Wszystkie 3 hmmm nie ryzykowałbym. Szkoda jednak, że bez jogurtu.
0
@tristan87 "Niedawno" przejmował WP. W C+ nie ma chętnych, czy to robi się tonący okręt?
3
@tristan87 Dobrze, że dopisałeś:)
1
@Homeopata8989 ten finał to była tragedia:(
1
@SeeleyBooth Może być wino dla młodej a dla młodego to co lubi. Dobra whisky, koniak. Nie wiem jaki budżet. Możesz kupić koszulkę ulubionego klubu:)
1
@SeeleyBooth Myślę, że nie musisz się "spinać". Do niczego nie jesteś zobligowany. Od talerzyka za Ciebie nie płacą, to jak dla mnie wystarczy prezent z zaproszenia. Tam są zawsze jakieś rymowanki typu "zamiast kwiatów daj nam wino będę pił z dziewczyno" czy coś takiego:)
1
@sidzej szkoda, jutro w wiadomościach zobaczyłabyś najważniejsze kwestię poruszone w wywiadzie:)
2
@Chakalaka to na pewno jego wina, że tak późno:)
1
@JimMorrisonFCB Czerwona załatwiła mecz i jak mniemam zwycięstwo Lipska.